Kanal7 Facebook Kanal7 Twitter
Kanal 7 Anasayfa Kanal 7 Yayın Akışı Kanal 7 Reklam
 
           
 
Anne Olmak İstiyorum Cumartesi 12:30
  Anne Olmak İstiyorum  
Anne Olmak İstiyorum Genel Tanıtım Anne Olmak İstiyorum Künye Bilgileri Anne Olmak İstiyorum Özel Haberler Anne Olmak İstiyorum Fragman Kanal 7 Anasayfa
 


19 NİSAN 2014 CUMARTESİ

İKİNCİ BAHARA GÖLGE DÜŞÜREN ÇOCUK ÖZLEMİ

 
Evlat hasretiyle yanıp tutuşan yüreklerin sessiz haykırışlarının ekrana taşındığı Anne Olmak İstiyorum’da bugün ilk evliliklerinde yaşadıkları hüsrandan sonra birbirlerini bulan ve ikinci baharlarına adım atan Havva ve Ercan Aslan’ın çocuk özlemi yer alacak.

Başarılı sunucu İlkay Buharalı’nın sunumuyla ekrana gelen  ‘‘Anne Olmak İstiyorum’’, çocuk özlemi çekenlerin sesine kulak vermeye devam ediyor. Anne Olmak İstiyorum’da bugün, ikinci evliliklerinde mutluluğu yakalayan fakat bu sefer evlat özlemiyle sınanan Hava ve Ercan çiftinin öyküsü ekrana gelecek. Ailelerine rağmen birbirlerine sımsıkı tutunan ve yuvalarında bir çocuk sesine hasret kalan çiftin, tüm çabaları boşa çıktı. Son çare olarak Anne Olmak İstiyorum’a başvurdu. Havva ve Ercan’ın çocuk özlemi son bulacak mı? 

“Anne Olmak İstiyorum” doğal yollarla anne olamayan kadınların, evlatlarına kavuşma öyküsünü Kanal 7’de ekrana getiriliyor. Başarılı sunucu İlkay Buharalı, her hafta farklı hikâyeleri ekrana taşıyan Anne Olmak İstiyorum ile çocuk özlemi çeken annelerin duygularına ortak olmaya çalışılıyor.


***

‘ANNE OLMAK İSTİYORUM’ EVLAT HASRETİ ÇEKENLERE UMUT OLUYOR
 
Anne olmak isteyip sesini duyuramayan annelere ses verecek bir program; Anne Olmak İstiyorum… İlkay Buharalı’nın sunduğu Anne Olmak İstiyorum, yıllardır evlat özlemi çeken annelerin özlemlerini gidermeye çalışıyor.

Kimi varını yoğunu sattı, kimi yıllarca bekledi, kimi denediği yanlış tedaviler nedeniyle ölümle burun buruna geldi…  Uğrunda yaşadıkları farklı olsa da hepsinin tek bir dileği vardı; ‘anne olabilmek’. “Anne Olmak İstiyorum” doğal yollarla anne olamayan kadınların, evlatlarına kavuşma öyküsünü Kanal 7’de ekrana getiriyor. Başarılı sunucu İlkay Buharalı, her hafta farklı hikâyeleri ekrana getiriyor, Anne Olmak İstiyorum ile çocuk özlemi çeken annelerin duygularına ortak olmaya çalışıyor.
 
Yaşadıkları zorluklara rağmen inançlarını yitirmeden anne olanların, öykülerini benzer mutluluklara vesile olsun diye milyonlarla paylaşacağı programda maddi yetersizlikleri nedeniyle tedavi olamayanlara yardım eli uzatılıyor. “Anne Olmak İstiyorum”; tıbbi sorunlar ya da maddi imkânsızlıklar nedeniyle, evlat kokusuna hasret yaşayan ve “Anne olmak İstiyorum” diyen her kadın için umut ışığı oluyor.


 
Başvurularınız için; 

http://www.anneolmakistiyorum.net/

facebook.com/anneolmakistiyorum
twitter.com/anneolmakkanal7
youtube.com/anneolmakkanal7
 
 
   
 
 
 
-
-
-
-
-
-
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
Dizi 'Hayat Dediğin'
Dizi 'Zeynep'
HAYAT DEDİĞİN 'Beyaz Gelincikler'
HAYAT DEDİĞİN 'Kara Yılan'
HAYAT DEDİĞİN 'Rüya'
HAYAT DEDİĞİN 'Tek Küpe'
HAYAT DEDİĞİN 'Yavru Köpek'
HAYAT DEDİĞİN 'Yetimler'
HAYAT DEDİĞİN 'Yol Ayrımı'
Yaşam
Tartışma
Sağlık
Eğlence
Ekonomi
Belgesel
Spor
Foto Galeri
Video Galeri
 
 
Künye
Yayıncı Künye Bilgisi
Teknik Erişim
Reklam
Basın
Bize Ulaşın
İzleyici Temsilcisi
Duyurular