Dr. Feridun Kunak Show

Pazartesi'den Perşembe'ye 09:45

Dr. Feridun Kunak Show
23 EYLÜL2014 SALI

SOĞUK ALGINLIĞINDAN KURTULMA YÖNTEMLERİ NELERDİR?
 
Sevilen aile programı Dr. Feridun Kunak Show’da bugün, kış mevsiminin yaklaşmasıyla artış gösteren soğuk algınlığı ele alınacak. Alınacak önlemler, soğuk algınlığını çabuk atlatmak için yapılması gerekenler Dr. Feridun Kunak Show’da…

Alternatif tedavi yöntemlerinin uygulamalı olarak izleyiciye aktarıldığı Dr. Feridun Kunak Show, her gün yeni bilgilerle izleyicilerini bilinçlendiriyor. Dr. Feridun Kunak bugünkü programda soğuk algınlığından kurtulmanın yollarını anlatacak. Mevsim değişikliğinde oluşan hastalıklarından korunabilecek doğal sağlık reçeteleri bu programda olacak. Bağışıklık sistemini güçlendiren besinler, sağlıklı beslenme için özel tarifler canlı yayında izleyiciye aktarılacak.

Hem lezzetli hem de sağlıklı pratik tariflerin ekrana getirildiği Dr. Feridun Kunak Show’da, domates turşusunun yapımı izleyiciyle paylaşılacak.
Ekranların sevilen programı “Dr. Feridun Kunak Show” Kanal 7’de.

***

24 EYLÜL 2014 ÇARŞAMBA

TANSİYON İÇİN DOĞAL REÇETELER DR. FERİDUN KUNAK SHOW’DA
 
Ekranların en renkli sağlık programı Dr. Feridun Kunak Show, yine dopdolu bir içerikle Kanal 7 ekranlarında olacak. Programın bugünkü konusu tansiyon hastalığı olacak.

Alternatif tedavi yöntemlerinin uygulamalı olarak izleyiciye aktarıldığı Dr. Feridun Kunak Show, her gün yeni bilgilerle izleyicilerini bilinçlendiriyor. Dr. Feridun Kunak bugünkü programda tansiyon hastalığından kurtulmanın yollarını anlatacak. Yüksek ve düşük tansiyonun neden oluştuğu ve tansiyonu dengelemek için uygulanacak doğal tarifler izleyiciyle paylaşılacak. Evde pratik yollarla tansiyonun nasıl ölçüleceği Dr. Feridun Kunak Show’da anlatılacak.


***

Sağlıklı bilginin doğru adresi ‘Dr. Feridun Kunak Show’ pratik bilgiler, sağlık reçeteleri ve lezzetli tarifleri canlı yayında ekrana taşıyor. Dr. Feridun Kunak sağlıkla ilgili bilgiler verirken, eşi Serap Kunak uygulaması kolay ve sağlık deposu lezzetlerle ekrandaki yerini alıyor.

Sevilen aile programı ‘Dr. Feridun Kunak Show’, sağlıklı bilgiyi, tıp terimlerini kullanmadan anlaşılabilir bir şekilde izleyicisine sunuyor.