Dr. Feridun Kunak Show

Pazartesi'den Perşembe'ye 09:45

Dr. Feridun Kunak Show27 EKİM 2014 PAZARTESİ

DİZ AĞRILARINA DOĞAL ÇÖZÜMLER
 
Ekranların sevilen sağlık programı Dr. Feridun Kunak Show’da bugün sabah diz ağrısıyla uyananlar için çok özel tedavi yöntemleri ekrana taşınacak.
Alternatif tedavi yöntemlerinin izleyiciye aktarıldığı Dr. Feridun Kunak Show, her gün yeni bilgilerle izleyicilerini bilinçlendiriyor. Dr. Feridun Kunak Show’da bugün diz ağrıları üzerine bir program gerçekleştirilecek. Diz ağrılarının oluşma sebepleri ve diz ağrılarından kurtulma yöntemleri Dr. Feridun Kunak Show’da olacak. Menisküs hastalığı hakkında bilinmesi gerekenlere değinecek olan Feridun Kunak izleyicilerle paylaşacağı zencefil lapası tarifiyle de diz ağrılarına doğal çözümler sunacak.

***

Sağlıklı bilginin doğru adresi ‘Dr. Feridun Kunak Show’ pratik bilgiler, sağlık reçeteleri ve lezzetli tarifleri canlı yayında ekrana taşıyor. Dr. Feridun Kunak sağlıkla ilgili bilgiler verirken, eşi Serap Kunak uygulaması kolay ve sağlık deposu lezzetlerle ekrandaki yerini alıyor.

Sevilen aile programı ‘Dr. Feridun Kunak Show’, sağlıklı bilgiyi, tıp terimlerini kullanmadan anlaşılabilir bir şekilde izleyicisine sunuyor.