Dr. Feridun Kunak Show

Pazartesi'den Perşembe'ye 09:45

Dr. Feridun Kunak Show22 ARALIK 2014 PAZARTESİ

SİNÜZİTE KARŞI DOĞAL REÇETELER DR. FERİDUN KUNAK SHOW’DA
 
Dr. Feridun Kunak Show’da bugün sinüzitten doğal yollarla kurtulma yöntemleri ekrana taşınacak.

Dr. Feridun Kunak Show’da bugün sinüzit hakkında bilinmesi gerekenler anlatılacak. Programda artan baş ağrısı ve burun akıntısının neden kaynaklanmış olabileceği ve bu sorundan kurtulma yöntemleri ele alınacak. Dr. Kunak, baş ağrısı ile burun akıntısının, sinüzit ile ilişkisini anlatacak. Programda ayrıca, kabızlık ve bağırsak tembelliğini önlemek için yapılacak egzersizlere yer verilecek.

Beş çaylarının vazgeçilmezi olan havuçlu kıymalı gözleme ve ıspanaklı çıtır börek tarifi de Dr. Feridun Kunak Show’da olacak.

***

23 ARALIK 2014 SALI

AYAKLARINIZ, SAĞLIĞINIZ HAKKINDA NELER SÖYLÜYOR?

Dr. Feridun Kunak Show’da bugün vücudun yükünü üzerinde taşıyan ayaklar için özel bakım yöntemlerine yer verilecek.

Dr. Feridun Kunak Show’da bugün ayak sağlığı hakkında bilinmesi gerekenler ekrana taşınacak. Programda, ‘Hangi ayak ağrısı hangi hastalığın habercisi?’ sorusuna cevap aranacak.  Taban çökmesi rahatsızlığı, mantar, ayak kokusu sorunlarına alternatif çözümler Dr. Feridun Kunak Show’da anlatılacak. Ayakkabı seçiminde dikkat edilmesi gerekenlerin konuşulacağı programda doğru ayakkabının özellikleri izleyiciye aktarılacak.

Programda ayrıca ayak bakımından temizliğe karbonatla ilgili pratik bilgiler yer alacak.

***

Sağlıklı bilginin doğru adresi ‘Dr. Feridun Kunak Show’ pratik bilgiler, sağlık reçeteleri ve lezzetli tarifleri canlı yayında ekrana taşıyor. Dr. Feridun Kunak sağlıkla ilgili bilgiler verirken, eşi Serap Kunak uygulaması kolay ve sağlık deposu lezzetlerle ekrandaki yerini alıyor.

Sevilen aile programı ‘Dr. Feridun Kunak Show’, sağlıklı bilgiyi, tıp terimlerini kullanmadan anlaşılabilir bir şekilde izleyicisine sunuyor.