Dr. Feridun Kunak Show

Pazartesi'den Perşembe'ye 09:45

Dr. Feridun Kunak Show
25 KASIM 2014 SALI

KABIZLIK İÇİN BİTKİSEL ÖNLEMLER
 
Sağlıklı bilginin doğru adresi Dr. Feridun Kunak Show’da bugün önemli sindirim bozukluklarından olan kabızlıktan kurtulmak için faydalı bilgiler ekrana taşınacak.

İzleyicinin sağlıklıyla yakından ilgilenen program Dr. Feridun Kunak Show’da bugün kabızlık sorunu ele alınacak. Kişilerin yaşam kalitesini bozan kabızlıktan kurtulmak için uygulanabilecek bitkisel tedavi yöntemleri canlı yayında izleyiciye aktarılacak. Doğru beslenme şekilleri, kabızlığa iyi gelen besinler ve kabızlık için özel bir çorba tarifi programda yer alacak.

***

26 KASIM 2014 ÇARŞAMBA

İDRAR YOLU ENFEKSİYONUN SEBEBİ NEDİR?
 
Alternatif tedavi yöntemleriyle yaşam kalitesini bozan rahatsızlıklara çözüm bulan Dr. Feridun Kunak Show’da bugün idrar yolu enfeksiyonu üzerine merak edilenlere yer verilecek.

Tıbbi bilginin yanı sıra hayatın içinden konuların yer aldığı Dr. Feridun Kunak Show’da bugün kadınlarda daha sık görülen idrar yolu enfeksiyonu ele alınacak. İdrar yolu enfeksiyonunun meydana gelişindeki etkenler, enfeksiyonlara karşı alınabilecek önlemler, bitkilerin tedavideki rolü izleyiciye aktarılacak.

***

27 KASIM 2014 PERŞEMBE

SAĞLIKLI KİLO VERME YÖNTEMLERİ
 
Alternatif tedavi yöntemleriyle yaşam kalitesini bozan rahatsızlıklara çözüm bulan Dr. Feridun Kunak Show’da bugün zayıflamak için yapılması gereken egzersizler ve tedavi yöntemleri konuşulacak.

Dr. Feridun Kunak Show’da bugün genetik nedenler, düzensiz ve sağlıksız beslenme gibi nedenlerle meydana gelen fazla kilolardan kurtulmak isteyenler için alternatif çözüm yolları anlatılacak. Dr. Feridun Kunak, fazla kilolarla savaşmada etkin rol oynayan besinler hakkında izleyiciye bilgi verirken, bu besinlerin tüketim şekillerini de ekrana taşıyacak.

Serap Kunak ise düşük kalorisi ve damaklarda iz bırakan tadıyla sofralarda yerini alacak hamsi köftesi tarifini izleyiciye aktaracak.

***

Dr. Feridun Kunak Show’da kaçan çorapların ev temizliğinden tırnak bakıma kadar bir çok alanda nasıl değerlendirebileceği hakkında bilgiler verilecek.

***

Sağlıklı bilginin doğru adresi ‘Dr. Feridun Kunak Show’ pratik bilgiler, sağlık reçeteleri ve lezzetli tarifleri canlı yayında ekrana taşıyor. Dr. Feridun Kunak sağlıkla ilgili bilgiler verirken, eşi Serap Kunak uygulaması kolay ve sağlık deposu lezzetlerle ekrandaki yerini alıyor.

Sevilen aile programı ‘Dr. Feridun Kunak Show’, sağlıklı bilgiyi, tıp terimlerini kullanmadan anlaşılabilir bir şekilde izleyicisine sunuyor.