Dr. Feridun Kunak Show

Pazartesi'den Perşembe'ye 09:45

Dr. Feridun Kunak Show24 KASIM 2014 PAZARTESİ

BEL AĞRISINA TAŞLI TEDAVİ
 
Dr. Feridun Kunak Show’da bugün özellikle sabahları kendini belli eden bel ağrılarından cerrahi müdahaleye gerek kalmadan kurtulma yöntemleri anlatılacak.

Dr. Feridun Kunak Show, alternatif tıp yöntemleriyle izleyicisini bilgilendirmeye devam ediyor. Dr. Feridun Kunak bugün fazla kilo, romatizmal sebepler ve fıtık gibi nedenlerle ortaya çıkan bel ağrılarını ele alacak. Kunak, alternatif tedavi yöntemlerine bir yenisini ekleyerek evde kaplıca etkisi gösteren taşlı tedaviyi canlı yayında izleyiciye aktaracak. Programda ayrıca bel ağrıları için özel masaj tekniklerine yer verilecek.

***

25 KASIM 2014 SALI

KABIZLIK İÇİN BİTKİSEL ÖNLEMLER
 
Sağlıklı bilginin doğru adresi Dr. Feridun Kunak Show’da bugün önemli sindirim bozukluklarından olan kabızlıktan kurtulmak için faydalı bilgiler ekrana taşınacak.

İzleyicinin sağlıklıyla yakından ilgilenen program Dr. Feridun Kunak Show’da bugün kabızlık sorunu ele alınacak. Kişilerin yaşam kalitesini bozan kabızlıktan kurtulmak için uygulanabilecek bitkisel tedavi yöntemleri canlı yayında izleyiciye aktarılacak. Doğru beslenme şekilleri, kabızlığa iyi gelen besinler ve kabızlık için özel bir çorba tarifi programda yer alacak.

***

Dr. Feridun Kunak Show’da kaçan çorapların ev temizliğinden tırnak bakıma kadar bir çok alanda nasıl değerlendirebileceği hakkında bilgiler verilecek.

***

Sağlıklı bilginin doğru adresi ‘Dr. Feridun Kunak Show’ pratik bilgiler, sağlık reçeteleri ve lezzetli tarifleri canlı yayında ekrana taşıyor. Dr. Feridun Kunak sağlıkla ilgili bilgiler verirken, eşi Serap Kunak uygulaması kolay ve sağlık deposu lezzetlerle ekrandaki yerini alıyor.

Sevilen aile programı ‘Dr. Feridun Kunak Show’, sağlıklı bilgiyi, tıp terimlerini kullanmadan anlaşılabilir bir şekilde izleyicisine sunuyor.