Dr. Feridun Kunak Show

Pazartesi'den Perşembe'ye 09:45

Dr. Feridun Kunak Show

02 MART 2015 PAZARTESİ

ŞOK DİYETLERE ALTERNATİF ÇÖZÜMLER

Sağlıktan estetiğe birçok konuda izleyicisini bilgilendiren program Dr. Feridun Kunak Show’da bugün fazla kilolarından şikâyetçi olanlar için özel zayıflama teknikleri ekrana taşınacak.

Dr. Feridun Kunak Show, alternatif tıp yöntemleriyle izleyicisini bilgilendirmeye devam ediyor. Dr. Feridun Kunak bugün son zamanlarda oldukça popüler olan şok diyetlerin olumsuz etkilerine maruz kalmadan sağlıklı bir şekilde zayıflamak isteyenler için özel yöntemleri ekrana taşıyacak. Gün geçtikçe yayılan obeziteye müdahale için bitkisel kürler, özel egzersiz yöntemleri ve kilo vermeye yardımcı besinler canlı yayında izleyiciye aktarılacak.

Programda ayrıca diyet yapanlar için evde kepekli ekmek yapımı anlatılacak.

***

03 MART 2015 SALI

KABIZLIK İÇİN DOĞAL SAĞLIK REÇETELERİ
 
Ekranların ilgiyle izlenen sağlık programı Dr. Feridun Kunak Show’da bugün başlıca sindirim problemlerinden olan kabızlık konusu ele alınacak.

Sağlıklı bilginin en doğru adresi Dr. Feridun Kunak Show bugün de dopdolu konularıyla izleyicisiyle buluşuyor. Programda bugün kabızlık sorununa bitkisel çözümler aranacak. Kabızlığın nedenlerinin anlatılacağı programda kabızlık için faydalı olan bitki kürleri, sebzeler ve evde hazırlanabilecek doğal sağlık reçeteleri ekrana taşınacak.

Programda ayrıca bağırsak çalıştıran karnabahar köftesi tarifi izleyiciye aktarılacak.


Sağlıklı bilginin doğru adresi ‘Dr. Feridun Kunak Show’ pratik bilgiler, sağlık reçeteleri ve lezzetli tarifleri canlı yayında ekrana taşıyor. Dr. Feridun Kunak sağlıkla ilgili bilgiler verirken, eşi Serap Kunak uygulaması kolay ve sağlık deposu lezzetlerle ekrandaki yerini alıyor.

Sevilen aile programı ‘Dr. Feridun Kunak Show’, sağlıklı bilgiyi, tıp terimlerini kullanmadan anlaşılabilir bir şekilde izleyicisine sunuyor.