Ömer Döngeloğlu ile Önden Gidenler

Pazar 23:30

Ömer Döngeloğlu ile Önden Gidenler



02 Kasım 2014, Pazar

MUHARREM AYININ İSLAM’DAKİ YERİ
 
Kanal 7’nin sevilen programı Ömer Döngeloğlu İle Önden Gidenler, İslami bilgiyi izleyiciye aktarmaya devam ediyor. Ömer Döngeloğlu İle Önden Gidenler’de bu hafta Muharrem ayının faziletleri üzerine bilgi verilecek.
 
Ömer Döngeloğlu’nun anlatımlarıyla hayat bulan Önden Gidenler, izleyicilerine İslami konularda bilinmesi gerekenleri aktarmayı sürdürüyor.  Ömer Döngeloğlu İle Önden Gidenler’in bu hafta Hicri ayların ilki Muharrem ayının faziletleri üzerine bilinmesi gerekenler ekrana taşınacak. Muharrem ayında yapılacak ibadetler, bu ayda oruç tutmanın sevabı canlı yayında anlatılacak. Programda ayrıca Kerbela’da gerçekleşen olaylar izleyiciye aktarılacak. 
 
Asr-ı saadetten tabloların ekrana yansıtılacağı Ömer Döngeloğlu İle Önden Gidenler her Pazar 23:30’da canlı yayınla Kanal 7’de.
 
 

*************
ÖNDEN GİDENLER İSLAM TARİHİNİ EKRANA TAŞIMAYA DEVAM EDİYOR

İslam tarihinin bilinmeyenleri yeni yayın döneminde de Ömer Döngeloğlu İle Önden Gidenler ile gün yüzüne çıkarılıyor. Ömer Döngeloğlu’nun sunduğu Önden Gidenler, dini konular, Asr-ı Saadet’ten tablolar ve peygamberlerin hayatını hoş sohbetlerle aktarıyor.

İslamiyet’in önde gelen kişilerinin ve peygamberlerin yaşantısını günümüze taşıyan Önden Gidenler, İslam tarihinde yaşanan olayları ekrana yansıtıyor. Peygamberler zamanı, İslamiyet’in doğuşu, Asr-ı Saadet’ten ilgi çekici konulara Önden Gidenler’de yer veriliyor.

Asr-ı saadetten tabloların ekrana yansıtıldığı Ömer Döngeloğlu İle Önden Gidenler her Pazar 23:30 Kanal 7’de.