Dizi ‘İki Yabancı’

Hafta Sonu -16:00

İki Yabancı (Saraswatichandra) 104.Bölüm Fragmanı

22 Temmuz 2017 Cumartesi

SARAS’IN OYUNU…

Kanal 7’nin sevilen dizisi İki Yabancı’nın bu bölümünde Kumud, geçirdiği kaza sonrası hafızasını kaybeden Saras’ın hafızanın yerine gelmesi için her şeyi yapar. Kumud, Saras’la birlikte uçurtma uçurmasının eski günleri hatırlatacağını düşünerek umutlanır. Fakat Saras’ın hafızasının yerinde olduğu halde hiçbir şey hatırlamıyor gibi davranmasından habersiz olan Kumud oldukça üzülür.

104.Bölüm

Saras’ın hafızasını yerine getirmeye kararlı olan Kumud elinden geleni yapmaya çalışır. Saras’la birlikte daha önce yaptıkları aktiviteleri yapan Kumud bunların Saras’ın hafızasını yerine getireceğini düşünür. Kumud ve Saras birlikte uçurtma uçururlar, seramik yaparlar, eski resimlere bakarlar… Fakat tüm bu çabalara rağmen Saras hiçbir şey hatırlamadığı söyler. Kumud ise tüm bu yaşananlar dolayı oldukça üzgündür. Daha sonra Saras’ın kendisine oyun oynadığını fark eden Kumud bu duruma çok sinirlenir. Saras’ın iyi olduğunu öğrenen ailesi üyeleri de büyük bir mutluluk yaşar. Bu arada hapishaneye giren Guman, orada deli numarası yapar. Guman’ın asıl planı hapishaneden akıl hastanesine gönderilmek ve oradan da firar etmektir. Acaba Guman bu planında başarılı olabilecek midir?

Aralarına uzak mesafeler girse de kalpleri hep yan yana olan Saras ve Kumud’un yüreklere dokunan aşk öyküsü, İki Yabancı hafta sonu saat 16.00’da Kanal 7 ekranlarında.

***

SARAS VE KUMUD’UN UNUTULMAZ AŞKI

Dizide birbirinin ruh ikizi olan ancak kader ve geleneklerden dolayı bir araya gelemeyen Saras ve Kumud’un iniş ve çıkışlarla dolu aşk öyküsünü anlatılıyor.

Ülkenin önemli aristokrat ailelerinden birine mensup olan Saras’ın orta sınıf bir ailenin eğitimli ve kültürlü kızı Kumud ile görücü usulüyle tanıştırılması ile başlayan olaylar zamanla aşk ve kalp kırıklıkları ile dolu bir hikâyeye dönüşüyor. Tanıştıktan kısa bir süre sonra nişanlanan ikili çok geçmeden hayata çok farklı kutuplardan baktıklarını anlarlar. Saras, Kumud’un ailesinde ve çevresinde yaşayacağı zorlukları umursamadan ondan ayrılmak istediğini söyler. Bir başına kalan Kumud ise ailesi için mantık evliliği yapmaya karar verir. Çok geçmeden Saras büyük bir hata yaptığını fark eder ve Kumud ile yeniden bir araya gelmek ister ancak ikilinin karşısında hesaba katmadıkları başka engeller çıkacaktır. Saras  ve Kumud her defasında ne kadar birbirlerinden uzaklaşmayı deneseler de hayat onları hep bir araya getirecektir.

Aralarına uzak mesafeler girse de kalpleri hep yan yana olan Saras ve Kumud’un yüreklere dokunan aşk öyküsü, İki Yabancı hafta sonu saat 16:00’da Kanal 7 ekranlarında.

Künye:
Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh Singh
Yönetmen: Sanjay Leela Bhansali
Senaryo: Ved Raj, Abhijit Sinha
Yapım Yılı: 2013
Ülke: Hindistan
Türü: Dram, Romantik
Orijinal Adı: Saraswatichandra

Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh Singh
Yönetmen: Sanjay Leela Bhansali
Senaryo: Ved Raj, Abhijit Sinha
Yapım Yılı: 2013
Ülke: Hindistan
Türü: Dram, Romantik
Orijinal Adı: Saraswatichandra

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE