Dizi ‘Tatlı Bela’

Hafta İçi 21:30 - Hafta Sonu 21:00

Tatlı Bela 54.Bölüm Fragmanı

29 Nisan 2017  Cumartesi

ASTHA NİRANJAN’I GERİ PLANA ATMAYA ÇALIŞIYOR

Agnihotri ailesi için çok önemli bir tören düzenlenir. Niranjan bu töreni ailenin büyüğü olarak yönetmek ister. Fakat Astha Anjali’nin ailede öne çıkmasını ister ve harekete geçer.

54. Bölüm
Niranjan ailesinin huzuru ve mutluluğu için bir tören düzenlemek ister. Agnihotri ailesi için önemli olan bu töreni yönetmek ailenin büyüklerine düşer. Niranjan, bu töreni kendisinin yöneteceğini söyler. Fakat Anjali’nin ailede hak ettiği değeri görmesini isteyen Astha, Niranjan’ın törene katılmasını engeller. Niranjan’ın yokluğunda töreni yönetmek ise Anjali’ye düşer. Anjali korkarak da olsa görevini yapar. Bu durum ise Niranjan’ın hoşuna gitmez. Fakat Astha Anjali’nin çektiği eziyetlere son vermeye kararlıdır.

Nefretin gölgelediği büyük bir aşkın dram ve macera dolu öyküsü Tatlı Bela her gün 21:25’te Kanal 7 ekranlarında.

****

AŞK VE NEFRET BİR KEZ DAHA KARŞI KARŞIYA 

Hint dizilerinin Türkiye’deki ekranı Kanal 7, yine çok konuşulacak bir Hint dizisini daha ekranlara taşıyor. Hindistan’ın iki ünlü yıldızı Avinash Sachdev ile Shrenu Parikh’i bir araya getiren ve Bir Garip Aşk dizisinin 2. Sezonu olarak da bilinen Ek Baar Phir adlı dizi Tatlı Bela adı ile Kanal 7’de.

Aşk ve nefretin mücadelesini hayat görüşleri ve toplumsal statüleri birbirinden tamamen farklı olan Shlok ve Ashta’nın kesişen hayatları üzerinden anlatan Tatlı Bela, aşkın gücünü bir kez daha gözler önüne serecek. Severek evlendiği eşiyle annesinin baskıları sonucu arası açılan Shlok, aşka olan umudunu kaybetmiş, paranın gücüne her şeyden daha çok inanarak yaşamını sürdürmeye başlamıştır. Tuhaf bir rastlantı sonucu karşılaştığı Ashta ise iyilik dolu kalbi sayesinde çevresindeki insanları mutlu etmek isteyen, duygulara değer veren güzel bir genç kızdır.

Tesadüflerin kendilerini birbirine kenetlediğinden habersiz olan ikili her karşılaşmada birbirleriyle kavga etseler de yaşanacak sürpriz gelişmeler Shlok ve Ashta’yı birbirlerine bağlayacaktır.

Nefretin gölgelediği büyük bir aşkın dram ve macera dolu öyküsü Tatlı Bela her gün saat 21:30’da  Kanal 7 ekranlarında.

Künye:

Yönetmen: Waseem Sabir, Yusuf Ansari
Oyuncular: Avinash Sachdev, Shrenu Parikh, Manish Wadhwa, Geetanjali Tikekar, Samir Sharma, Shalmalee Desai
Yapım: Hot Star İndia
Yapım yılı: 2013
Orijinal adı: Iss Pyar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir
Ülke: Hindistan

Künye;

Yönetmen: Waseem Sabir, Yusuf Ansari
Oyuncular: Avinash Sachdev, Shrenu Parikh, Manish Wadhwa, Geetanjali Tikekar, Samir Sharma, Shalmalee Desai
Yapım: Hot Star İndia
Yapım yılı: 2013
Orijinal adı: Iss Pyar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir
Ülke: Hindistan

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE