Dizi ‘Tatlı Bela’

Hafta İçi 21:30 - Hafta Sonu 21:00

Tatlı Bela 20.Bölüm Fragmanı

25 Mart Cumartesi

ASTHA GELENEKLERE KARŞI ÇIKIYOR

Astha Agnihotri ailesinin geleneklerini uygulamaya karşı çıkar. Anjali ise Astha’yı eğitmek konusunda kararlıdır. Anjali Astha’ya destek olan herkesi karşısına alır.

20.Bölüm

Astha, Agnihotri ailesinin geleneklerini öğrenmekte güçlük çekmektedir. Ona eziyet etmek için uğraşan Shlok Astha’nın işlerini güçleştirmeye çalışır. Astha, ailenin eşlerine sadakatlerini gösterme adetini doğru bulmadığı için yapmak istemez. Fakat Shlok Avdot’u görevden aldırarak Astha’yı korkutur. Astha babasının görevden alındığını duyunca Shlok’un sözünü dinlemek zorunda kalır. Öte yandan aile içerisinde Astha’ya destek olanların sayısı ise gün geçtikçe artar. Bu durum Anjali’nin hoşuna gitmez. Anjali, Astha’ya destek olan Vinayak’ı evden kovar.

Nefretin gölgelediği büyük bir aşkın dram ve macera dolu öyküsü Tatlı Bela her gün 21:00’de Kanal 7 ekranlarında.

***

AŞK VE NEFRET BİR KEZ DAHA KARŞI KARŞIYA 

Hint dizilerinin Türkiye’deki ekranı Kanal 7, yine çok konuşulacak bir Hint dizisini daha ekranlara taşıyor. Hindistan’ın iki ünlü yıldızı Avinash Sachdev ile Shrenu Parikh’i bir araya getiren ve Bir Garip Aşk dizisinin 2. Sezonu olarak da bilinen Ek Baar Phir adlı dizi Tatlı Bela adı ile Kanal 7’de.

Aşk ve nefretin mücadelesini hayat görüşleri ve toplumsal statüleri birbirinden tamamen farklı olan Shlok ve Ashta’nın kesişen hayatları üzerinden anlatan Tatlı Bela, aşkın gücünü bir kez daha gözler önüne serecek. Severek evlendiği eşiyle annesinin baskıları sonucu arası açılan Shlok, aşka olan umudunu kaybetmiş, paranın gücüne her şeyden daha çok inanarak yaşamını sürdürmeye başlamıştır. Tuhaf bir rastlantı sonucu karşılaştığı Ashta ise iyilik dolu kalbi sayesinde çevresindeki insanları mutlu etmek isteyen, duygulara değer veren güzel bir genç kızdır.

Tesadüflerin kendilerini birbirine kenetlediğinden habersiz olan ikili her karşılaşmada birbirleriyle kavga etseler de yaşanacak sürpriz gelişmeler Shlok ve Ashta’yı birbirlerine bağlayacaktır.

Nefretin gölgelediği büyük bir aşkın dram ve macera dolu öyküsü Tatlı Bela her gün saat 21:30’da  Kanal 7 ekranlarında.

Künye:

Yönetmen: Waseem Sabir, Yusuf Ansari
Oyuncular: Avinash Sachdev, Shrenu Parikh, Manish Wadhwa, Geetanjali Tikekar, Samir Sharma, Shalmalee Desai
Yapım: Hot Star İndia
Yapım yılı: 2013
Orijinal adı: Iss Pyar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir
Ülke: Hindistan

Künye;

Yönetmen: Waseem Sabir, Yusuf Ansari
Oyuncular: Avinash Sachdev, Shrenu Parikh, Manish Wadhwa, Geetanjali Tikekar, Samir Sharma, Shalmalee Desai
Yapım: Hot Star İndia
Yapım yılı: 2013
Orijinal adı: Iss Pyar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir
Ülke: Hindistan

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE