Söz ve Müzik

Salı - 01.00

06 Aralık 2016, Salı

BİRBİRİNDEN İLGİNÇ İLLÜZYON GÖSTERİLERİ SÖZ VE MÜZİK’TE

Mehmet Ercan’ın keyifli sunumuyla ekrana gelen Söz ve Müzik, bu hafta yine dopdolu bir içerikle izleyici karşısına çıkıyor. İllüzyonlar, gösteriler ve daha birçok eğlenceli kare Söz ve Müzik ile ekrana taşınacak.

Duyguların şiirle buluşup nota nota müziğe serilmiş halinin izleyiciye sunulduğu Söz ve Müzik Salı gecelerini şenlendirmeye devam ediyor. Programda bu hafta eğlenceli gösteriler, illüzyon şovları ve çok daha fazlası izleyiciyi ekran başına kilitleyecek.

‘Mehmet Ercan’lı Söz ve Müzik her Salı 00.50’de Kanal 7 ekranlarında…

***

DUYGULAR SÖZ VE MÜZİK’TE HAYAT BULUYOR

Sözün şiirle, öyküyle hayat bulduğu Söz ve Müzik  yeni formatıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Yaptığı radyo programlarıyla adından söz ettiren Mehmet Ercan,  kalbe dokunan şiirleriyle canlı yayında izleyicisinin yüreğine işliyor.

Duyguların şiirle buluşup nota nota müziğe serilmiş halinin izleyiciye sunulduğu Söz ve Müzik, Mehmet Ercan’ın kendine has üslubuyla Kanal 7 ekranlarındaki yerini aldı. İzleyenlerin yüreğine dokunan Söz ve Müzik’te kimi zaman izleyicilerin hayatlarından kesitlere, kimi zaman ise gizli kalmış yeteneklere yer veriliyor.

Hayatın içinden her duygunun kelimelere döküldüğü programda sokak röportajlarıyla, gündelik yaşamın hızına kapılıp gidenlerin unuttuğu duygular gün yüzüne çıkarılıyor. Radyo programcılığının yanı sıra kelimelerle de arası iyi olan Mehmet Ercan,  Söz ve Müzik’te sevdayı anlattığı şiirlerini orkestra eşliğinde seslendirirken, usta şairlerin sevilen şiirlerine yer veriyor. Programda ayrıca sevilen sanatçılar konuk ediliyor. Mehmet Ercan ‘Söz ve Müzik’te uzun yıllardır yaptığı radyoculuk kariyerinde başından geçen ilginç hikâyeleri anlatırken, sokak röportajlarıyla hayatın içinden konulara yer veriyor.

Söz ve Müzik ayrıca sosyal medya aracılığıyla keşfedilen özel yetenekleri bulup kabiliyetlerini canlı yayında sergileme imkanı sunuyor.

‘Mehmet Ercan’lı Söz ve Müzik her Salı 00.30’da Kanal 7 ekranlarında…

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE