Haber Saati

Pazartesi'den Perşembe'ye - 23:45

Haber Saati

DOĞRU HABER, TÜMER DOĞRU İLE KANAL 7 HABER SAATİ’NDE


Doğru, tarafsız ve güvenilir haberin adresi Kanal 7 Haber Saati, Kanal 7’nin başarılı spikerlerinden Tümer Doğru ile ekrana geliyor. Olayların perde arkası, yaşananların iç yüzü, sıcak gelişmeler, Tümer Doğru’nun cesur soruları, usta gazeteci Fehmi Koru’nun derinlikli yorumlarıyla izleyicisiyle buluşuyor.

Kanal 7 Haber Merkezinin güçlü ekibi tarafından hazırlanan Kanal 7 Haber Saati’nde gündemdeki gelişmeler ayrıntılı ve en doğru şekilde ekrana geliyor. Kanal 7’nin deneyimli televizyon habercisi Tümer Doğru, Türkiye ve dünyada yaşanan en son gelişmeleri, siyasetin nabzını sıcağı sıcağına Kanal 7 Haber Saati aracılığıyla izleyiciye aktarıyor. Haber ve yorumun keskin çizgilerle ayrıldığı Kanal 7 Haber Saati’nde yorum, ‘Arka Plan’a bırakılıyor. Haber Saati’nin ikinci bölümünde Tümer Doğru, gündemdeki gelişmelere dair merak edilenleri soruyor, ‘Arka Plan’da Fehmi Koru gündemi yorumluyor.

Kanal 7 Haber Saati Tümer Doğru’nun tarafsız, dinamik sunumu ve usta gazeteci Fehmi Koru’nun dikkat çekici yorumlarıyla Kanal 7’de ekranlara geliyor.

Türkiye ve dünyadaki gündemini yakalamak ve haberlerin arka planını öğrenmek istiyorsanız Kanal 7 Haber Saati’ni sakın kaçırmayın!