Dizi ' Benimsin' (Beintehaa)

Benimsin (Beintehaa) 8. Bölüm Fragmanı ve Özeti - 1 Mayıs 2016

Benimsin (Beintehaa) 8. bölüm fragmanı ve ayrıntıları yazımızda. Cumartesi ve Pazar günleri Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Benimsin (Beintehaa) dizisinin 8. bölüm fragmanına yeni sürprizler ekranlara geldi. 1 Mayıs Pazar günü Benimsin (Beintehaa) 8. bölümüyle ekranlara geldi.

Yazımızda Benimsin (Beintehaa) dizisinin 8. bölüm fragmanını izleyebilir ve son bölümde yaşanan önemli gelişmeleri okuyabilirsiniz. İşte Benimsin (Beintehaa) 8. Bölümü

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Benimsin (Beintehaa) yeni bölümleri ile Cumartesi ve Pazar günleri ekranlarınıza geliyor. 30 Nisan Cumartesi günü 7. bölümü yayınlanan dizinin 8. yeni bölümü 1 Mayıs Pazar günü ekranlara geldi. Yazımızda Benimsin (Beintehaa) dizisinin 8. yeni bölümüne ait gelişmeleri görebilirsiniz.

8. Bölüm Fragmanı

8. Bölüm

8. Bölüm Özeti

Aaliya, Polisler tarafından konağa getirilince Sureyya ve gelinleri dışındaki herkes büyük bir şaşkınlık yaşadı. Zain’in Aaliya’ya hırsızlık ile ilgili ithamları Usman’ın tepkisiyle karşılaştı ancak şimdi onun da aklına bir kurt düşmüştü. Zain, davetlilerin arasından sıyrılıp sahneye çıkarak Aaliya ile boşanmak istediğini söyledi. Aaliya ise düşürüldüğü bu büyük tuzağın arkasında kimin olduğunu Hizmetçi Chand ile yapacağı konuşmadan sonra anladı ve Sureyya’nın yanına gitti. Aaliya’nın tehditlerine çok sinirlenen Sureyya, Shabana’yı arayarak kızının hırsızlık yaptığını ve Zain’in de ondan boşanmak istediğini söyledi. Diğer yandan Zain ve Aaliya bir anlaşma yaptı ve anlaşmaya göre Aaliya, Zain’in yaptıklarına 1 ay boyunca dayanabilirse o boşanmaktan vazgeçeceğini söyledi. Shabana ise Mumbai’ye gitmek için yol hazırlıklarına başladı.

Sevginin nefrete karşı galibiyetini, birbirine tamamen zıt karakterlere sahip olan Zain ve Aaliya’nın kesişen hayatları üzerinden anlatan Benimsin, hafta sonları saat 16.00’da Kanal 7 ekranlarında.

Künye:
Yönetmen: Maan Sinh Minku, Ankur Bhatiya
Oyuncular: Harshad Arora, Preetika Rao,
Yapım Yılı: 2013
Dil: Hint
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik
Senaryo: Sonali Jaffer
Orijinal Adı: Beintehaa

Eklenme Tarihi: 2016/04/30
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE