Dizi ' Benimsin' (Beintehaa)

Benimsin (Beintehaa) 11. Bölüm Fragmanı ve Özeti - 14 Mayıs 2016

Benimsin (Beintehaa) 11. bölüm fragmanı ve ayrıntıları yazımızda. Cumartesi ve Pazar günleri Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Benimsin (Beintehaa) dizisinin 11. bölüm fragmanında yeni sürprizler ekranlara geldi. 14 Mayıs Cumartesi günü Benimsin (Beintehaa) 11. bölümüyle ekranlara geldi.

Yazımızda Benimsin (Beintehaa) dizisinin 11. bölüm fragmanını izleyebilir ve son bölümde yaşanan önemli gelişmeleri okuyabilirsiniz. İşte Benimsin (Beintehaa) 11. Bölümü

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Benimsin (Beintehaa) yeni bölümleri ile Cumartesi ve Pazar günleri ekranlarınıza geliyor. 8 Mayıs Pazar günü 10. bölümü yayınlanan dizinin 11. yeni bölümü 14 Mayıs Cumartesi günü ekranlara geldi. Yazımızda Benimsin (Beintehaa) dizisinin 14. yeni bölümüne ait gelişmeleri görebilirsiniz.

11. Bölüm Fragman

11. Bölüm

11. Bölüm Özeti
Zain, Usman Bey’in isteği üzerine babasının şirketinde yönetici olarak çalışmaya başlar. Tesadüf eseri Nefisa’nın telefonundaki güvenlik kamerasına ait görüntüleri izleyen Aaliya, alışveriş merkezinde kendisine tuzak kuran kişinin Shazia’nın kardeşi Gauhar olduğunu öğrenir. Fahad, Nefisa’nın babası yüzünden tefecilere yüklü miktarda para borçlanmıştır. Aaliya, Zain’in ofisini ararken Fahad’ı tehdit etmeye gelen tefeciler ile karşılaşır ve kimse bu durumdan haberdar olmadan onun borçlarını ödemeye karar verir. Zain ise Aaliya’nın gizlice bir şeyler çevirdiğini anlar ve onu takip eder. Aaliya kendisine ait tüm takıları bozdurarak aldığı parayı Fahad’a vermeye giderken Zain ve Shazia tarafından fark edilir.

Sevginin nefrete karşı galibiyetini, birbirine tamamen zıt karakterlere sahip olan Zain ve Aaliya’nın kesişen hayatları üzerinden anlatan Benimsin, hafta sonları saat 16.00’da Kanal 7 ekranlarında.

Künye:
Yönetmen: Maan Sinh Minku, Ankur Bhatiya
Oyuncular: Harshad Arora, Preetika Rao,
Yapım Yılı: 2013
Dil: Hint
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik
Senaryo: Sonali Jaffer
Orijinal Adı: Beintehaa

Eklenme Tarihi: 2016/05/13
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE