Dizi ' Benimsin' (Beintehaa)

Her Gün 20:45

Benimsin (Beintehaa) 13. Bölüm Fragmanı ve Özeti - 21 Mayıs 2016

Benimsin (Beintehaa) 13. bölüm fragmanı ve ayrıntıları yazımızda. Cumartesi ve Pazar günleri Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Benimsin (Beintehaa) dizisinin 13. bölüm fragmanında yeni sürprizler ekranlara geldi. 21 Mayıs Cumartesi günü Benimsin (Beintehaa) 13. bölümüyle ekranlara geldi.

Yazımızda Benimsin (Beintehaa) dizisinin 13. bölüm fragmanını izleyebilir ve son bölümde yaşanan önemli gelişmeleri okuyabilirsiniz. İşte Benimsin (Beintehaa) 13. Bölümü

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Benimsin (Beintehaa) yeni bölümleri ile Cumartesi ve Pazar günleri ekranlarınıza geliyor. 15 Mayıs Pazar günü 12. bölümü yayınlanan dizinin 13. yeni bölümü 21 Mayıs Cumartesi günü ekranlara geldi. Yazımızda Benimsin (Beintehaa) dizisinin 13. yeni bölümüne ait gelişmeleri görebilirsiniz.

13. Bölüm

13. Bölüm Fragmanı

13. Bölüm Özeti
Usman yapacağı yeni iş anlaşması için otele ait hisseleri isteyince zor duruma düşen Fahad, Zain’i arar. Ondaki bu telaşlı hali fark eden Sureya olup bitenleri anlamaya çalışır. Bu sırada Zain ve Aaliya kılık değiştirerek Raghu’nun düzenlediği partiye katılırlar. Rocky lakaplı çocuğun daveti üzerine Mumbai’ye gelen Ayat hiç ummadığı şeylerle karşılaşınca hemen ailesinin yanına dönmek ister. Otelin hisselerinin Raghu’nun kasasında olduğunu öğrenen Zain ve Aaliya kasanın anahtarının ise onun boynundaki kolyede asılı olduğunu fark eder. Shazia’nın babasının Abdullah ailesini zor duruma düşürmek istediğini öğrenen Nefisa polisi arayarak Raghu’nun partisinde yasa dışı bahis oynatan kişilerin olduğunu söyler. Zain ve Aaliya polis baskınından kurtulabilecek mi?

Sevginin nefrete karşı galibiyetini, birbirine tamamen zıt karakterlere sahip olan Zain ve Aaliya’nın kesişen hayatları üzerinden anlatan Benimsin, hafta sonları saat 16.00’da Kanal 7 ekranlarında.

Künye:
Yönetmen: Maan Sinh Minku, Ankur Bhatiya
Oyuncular: Harshad Arora, Preetika Rao,
Yapım Yılı: 2013
Dil: Hint
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik
Senaryo: Sonali Jaffer
Orijinal Adı: Beintehaa

Eklenme Tarihi: 2016/05/19
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE