Dizi ' Benimsin' (Beintehaa)

Benimsin (Beintehaa) 15. Bölüm Fragmanı ve Özeti - 28 Mayıs 2016

Benimsin (Beintehaa) 15. bölüm fragmanı ve ayrıntıları yazımızda. Cumartesi ve Pazar günleri Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Benimsin (Beintehaa) dizisinin 15. bölüm fragmanında yeni sürprizler ekranlara geldi. 28 Mayıs Cumartesi günü Benimsin (Beintehaa) 15. bölümüyle ekranlara geldi.

Yazımızda Benimsin (Beintehaa) dizisinin 15. bölüm fragmanını izleyebilir ve son bölümde yaşanan önemli gelişmeleri okuyabilirsiniz. İşte Benimsin (Beintehaa) 15. Bölümü

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Benimsin (Beintehaa) yeni bölümleri ile Cumartesi ve Pazar günleri ekranlarınıza geliyor. 22 Mayıs Pazar günü 14. bölümü yayınlanan dizinin 15. yeni bölümü 28 Mayıs Cumartesi günü ekranlara geldi. Yazımızda Benimsin (Beintehaa) dizisinin 15. yeni bölümüne ait gelişmeleri görebilirsiniz.

15. Bölüm Fragmanı

15. Bölüm Özeti
Shazia ve Gauhar’ın Zain’ kurduğu tuzak Rizwan’ın araya girmesiyle amacına ulaşamaz. Gauhar’ın Rizwan’a olan ilgisini fark eden Nefisa onun bu zaafını kullanarak Shazia’dan intikam almak ister. Aaliya ve Zain dışarıda gezerlerken Zain’in üzerine hızla gelen bir araba ona çarpar. Çarpmanın etkisiyle yaralanan Zain, Aaliya’nın yardımıyla konağa götürülür. Aaliya, Zain’e çarpan kişinin robot resmini eve gelen polislere çizdirdiğinde şaşırtıcı bir gerçek ortaya çıkar. Zain’in kaza haberini alan Ghulam ve Shabana kızları Ayat ile Mumbai’ye geldiklerinde Surayya, Ayat hakkındaki bilmeceyi çözer.

Sevginin nefrete karşı galibiyetini, birbirine tamamen zıt karakterlere sahip olan Zain ve Aaliya’nın kesişen hayatları üzerinden anlatan Benimsin, hafta sonları saat 16.00’da Kanal 7 ekranlarında.

Künye:
Yönetmen: Maan Sinh Minku, Ankur Bhatiya
Oyuncular: Harshad Arora, Preetika Rao,
Yapım Yılı: 2013
Dil: Hint
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik

Eklenme Tarihi: 2016/05/25
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE