Dizi ' Benimsin' (Beintehaa)

Her Gün 20:45

Benimsin (Beintehaa) 16. Bölüm Özeti - 29 Mayıs 2016

Benimsin (Beintehaa) 16. bölüm fragmanı ve ayrıntıları yazımızda. Cumartesi ve Pazar günleri Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Benimsin (Beintehaa) dizisinin 16. bölüm fragmanında yeni sürprizler ekranlara geldi. 29 Mayıs Pazar günü Benimsin (Beintehaa) 16. bölümüyle ekranlara geldi.

Yazımızda Benimsin (Beintehaa) dizisinin 16. bölüm fragmanını izleyebilir ve son bölümde yaşanan önemli gelişmeleri okuyabilirsiniz. İşte Benimsin (Beintehaa) 16. Bölümü

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Benimsin (Beintehaa) yeni bölümleri ile Cumartesi ve Pazar günleri ekranlarınıza geliyor. 28 Mayıs Cumartesi günü 15. bölümü yayınlanan dizinin 16. yeni bölümü 29 Mayıs Pazar günü ekranlara geldi. Yazımızda Benimsin (Beintehaa) dizisinin 16. yeni bölümüne ait gelişmeleri görebilirsiniz.

16. Bölüm Fragmanı

16. Bölüm

16. Bölüm Özeti
Ayat’ın başına gelenleri öğrenen Surayya, kızları üzerinden Ghulam ve Shabana’yı küçük düşürmek için bir plan yapar. Gauhar ile Rizvan arasındaki yakınlaşmadan memnun kalan Nefisa, Shazia’yı zor durumda bırakma niyetindedir. Kaza geçirdikten sonra evde istirahat eden Zain, Aaliya ile daha fazla zaman geçirmektedir. Polis merkezinden gelen bir telefon ile Aayat hakkındaki gerçekleri öğrenen Aaliya, Surayya ve gelinlerinden önce kardeşini suçlayınca ortalık bir anda karışır. Diğer yandan Zain ile Rızwan arasındaki konuşmaları duyan Aaliya, Bhopal’e dönmek üzere evden bir veda mektubu bırakarak ayrılır.

Sevginin nefrete karşı galibiyetini, birbirine tamamen zıt karakterlere sahip olan Zain ve Aaliya’nın kesişen hayatları üzerinden anlatan Benimsin, hafta sonları saat 16.00’da Kanal 7 ekranlarında.

Künye:
Yönetmen: Maan Sinh Minku, Ankur Bhatiya
Oyuncular: Harshad Arora, Preetika Rao,
Yapım Yılı: 2013
Dil: Hint
Ülke: Hindistan
Tür: RomantikSenaryo: Sonali Jaffer
Orijinal Adı: Beintehaa

Eklenme Tarihi: 2016/05/27
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE