Dizi ' Benimsin' (Beintehaa)

Benimsin (Beintehaa) 9. Bölüm Fragmanı ve Özeti - 7 Mayıs 2016

Benimsin (Beintehaa) 9. bölüm fragmanı ve ayrıntıları yazımızda. Cumartesi ve Pazar günleri Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Benimsin (Beintehaa) dizisinin 9. bölüm fragmanına yeni sürprizler ekranlara geldi. 7 Mayıs Cumartesi günü Benimsin (Beintehaa) 9. bölümüyle ekranlara geldi.

Yazımızda Benimsin (Beintehaa) dizisinin 9. bölüm fragmanını izleyebilir ve son bölümde yaşanan önemli gelişmeleri okuyabilirsiniz. İşte Benimsin (Beintehaa) 9. Bölümü

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Benimsin (Beintehaa) yeni bölümleri ile Cumartesi ve Pazar günleri ekranlarınıza geliyor. 1 Mayı Pazar günü 8. bölümü yayınlanan dizinin 9. yeni bölümü 7 Mayıs Cumartesi günü ekranlara geldi. Yazımızda Benimsin (Beintehaa) dizisinin 9. yeni bölümüne ait gelişmeleri görebilirsiniz.

9. Bölüm Fragmanı

9. Bölüm Özeti
Aaliya, Bhopal’de kalan ailesini özlemeye başlamıştır. Zain yeniden eski başıboş hayatına geri döner ve arkadaşlarını maç izlemek için eve davet eder. Aaliya kısa sürede Zain’in arkadaşları ile tanışarak onlarla sohbet etmeye başlar. Arkadaşları Zain’den düzenleyecekleri Sevgilililer Günü partisine gelirken Aaliya’yı da yanlarında getirmesini ister. Bu sırada Aaliya’nın hırsızlık yaptığı iddia edilen alışveriş merkezinin güvenlik kameralarını izleyen Polisler, onun masum olduğunu Usman Bey’e söyleyince Aaliya üzerindeki şüphelerden aklanır. Aaliya ve Zain partiye giderken Zain ona bir oyun oynamaya karar verir. Fakat bu oyun kısa süre sonra tehlikeli bir hal almaya başlayınca Zain devreye girmek zorunda kalır.

Sevginin nefrete karşı galibiyetini, birbirine tamamen zıt karakterlere sahip olan Zain ve Aaliya’nın kesişen hayatları üzerinden anlatan Benimsin, hafta sonları saat 16.00’da Kanal 7 ekranlarında.

Künye:
Yönetmen: Maan Sinh Minku, Ankur Bhatiya
Oyuncular: Harshad Arora, Preetika Rao,
Yapım Yılı: 2013
Dil: Hint
Ülke: Hindistan
Tür: Romantik
Senaryo: Sonali Jaffer
Orijinal Adı: Beintehaa

Eklenme Tarihi: 2016/05/05
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE