Dizi ' Sensiz Olmaz ' (Rangrasiya)

Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 13. Bölüm Fragmanı ve Özeti - 20 Nisan 2016

Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 13. bölüm fragmanı ve ayrıntıları yazımızda. Hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 13. bölüm fragmanına yeni sürprizler ekranlara geldi. Salı günü 12. bölümüyle ekranlara gelen dizinin 13. bölümünde neler yaşandı? 20 Nisan Çarşamba günü Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 13. bölümüyle ekranlara geldi. Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 13. bölümünde izleyenleri ekran başına kilitledi.

 

13. Bölüm Fragmanı

 

Yazımızda Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 13. bölüm fragmanını izleyebilir ve son bölümde yaşanan önemli gelişmeleri okuyabilirsiniz. Paro ve Rudra’nın nefretle başlayıp büyük bir aşka dönüşen hikayesinin anlatıldığı Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) son bölümüyle yine nefesleri kesti.

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) yeni bölümleri ile hafta içi her gün ekranlarınıza geliyor. 19 Nisan Salı günü 12. bölümü yayınlanan dizinin 13. yeni bölümü 20 Nisan Çarşamba günü ekranlara geldi. Yazımızda Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 13. yeni bölümüne ait gelişmeleri görebilirsiniz.

 

13. Bölüm

 

13. Bölüm Özeti

Kral Thakur’un sınırda bir silah sevkiyatı yapacağını haber alan Rudra evden ayrıldı. Dilsheer, Paro’nun oğlundan nefret etmesinin sebebinin Varun’un ölümü olduğunu öğrendi. Mohini’nin telefonunu çalan Sumer, Kral’ı arayarak kendisi ile bir anlaşma yapmak istediğini söyledi. Bu anlaşmaya göre Sumer yüklü bir para karşılığında Paro’yu ona teslim etti. Ancak Sumer, gece Paro’nun kaldığı odaya girince yanlışlıkla yengesi Maithili’yi kaçırdı. Kralın adamları Sumer’in kendilerine yanlış kişiyi getirmesinden dolayı onu öldürmekle tehdit etti. Bu sırada Mohini de yaşananlardan haberdar oldu. Samarat ve diğerleri Maithili’yi her yerde ararken Mohini bir yalan uydurur ve Sumer ile Paro’yu Kralın adamlarının yanına gönderdi. Planı Sumer’in Paro’yu onlara teslim edip Maithili’yi almasıdır ancak hiç hesapta olmayan gelişmeler yaşandı.

Yaşayacakları büyük aşktan habersiz olan Rundra ve Paro’nun unutulmayacak öyküsü Sensiz Olmaz hafta içi her gün saat 16.00’da Kanal 7 ekranlarında.

Künye
Yönetmen: Sidharth Sengupta
Oyuncular:  Sanaya Irani, Ashish Sharma,  Ankita Sharma, , Ananya Khare, Sanjiv Jotangia, Sanjiv Jotangia
Yapım Yılı:  2013
Senaryo:  Saurabh Tewari, Gautam Hegde, Shivani Shah
Tür:  Romantik, dram
Ülke:  Hindistan
Orijinal adı:  Rangrasiya

 

Sensiz Olmaz dizisinin tüm bölümlerini izle7.com’dan izleyebilirsiniz. 

 

Eklenme Tarihi: 2016/04/20
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE