Dizi ' Sensiz Olmaz ' (Rangrasiya)

Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 15. Bölüm Fragmanı ve Özeti - 22 Nisan 2016

 

Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 15. bölüm fragmanı ve ayrıntıları yazımızda. Hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 15. bölüm fragmanına yeni sürprizler ekranlara geldi. Perşembe günü 14. bölümüyle ekranlara gelen dizinin 15. bölümünde neler yaşandı? 22 Nisan Cuma günü Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 15. bölümüyle ekranlara geldi.

 

15. Bölüm Fragmanı

Yazımızda Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 15. bölüm fragmanını izleyebilir ve son bölümde yaşanan önemli gelişmeleri okuyabilirsiniz. İşte Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 15. Bölümü

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) yeni bölümleri ile hafta içi her gün ekranlarınıza geliyor. 21 Nisan Perşembe günü 14. bölümü yayınlanan dizinin 15. yeni bölümü 22 Nisan Cuma günü ekranlara geldi. Yazımızda Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 15. yeni bölümüne ait gelişmeleri görebilirsiniz.

 

15. Bölüm

 

15. Bölüm Özeti

Paro’yu başka bir araçla düğüne gönderen Mohini’nin korkunç planı işlemeye başladı. BSD subayları ve Kral Thakur’un adamları Shantiva Festivali’nin yapılacağı alanda yerlerini aldı. Sunehri, Denveer’ı arayarak evin yandığını haber verince Denveer ve Samarat eve gitmek üzere hemen oradan ayrıldı. Rudra silah sevkiyatı ile ilgili yürütülen operasyonu incelemek için bir ara Paro’nun yanından ayrıldı. Bu sırada Kral ve adamları Paro’nun yanına gelerek onu götürmek istedi. Rudra oraya geri döndüğünde Paro’nun onlarla birlikte gitmek istediğini gördü ve onu kendisi ile gelmesi ile ikna etmeye çalışırken havaya açılan ateş ortalığı karıştırdı. Bu karışıklıktan faydalanan Kral, Paro ile bir anda gözden kayboldu. Diğer yandan evdeki yangıdan etkilenen Dilsheer hastaneye kaldırıldı. Kral, Paro’yu öldürmeden önce ona tüm gerçekleri anlattığında Paro, Thakur’un gerçek yüzünü gördü ve Rudra’nın başından beri haklı olduğunu anladı. Kraldan kurtularak BSD’ye sığınan Paro, Rudra’yı kurtaracak gerçekleri onlara anlattı.

Künye
Yönetmen:Sidharth Sengupta
Oyuncular:Sanaya Irani, Ashish Sharma, Ankita Sharma, , Ananya Khare, Sanjiv Jotangia, Sanjiv Jotangia
Yapım Yılı:2013
Senaryo:Saurabh Tewari, Gautam Hegde, Shivani Shah
Tür:Romantik, dram
Ülke:Hindistan
Orijinal adı:Rangrasiya

 

Sensiz Olmaz dizisinin tüm bölümlerini izle7.com’dan izleyebilirsiniz. 

 

Eklenme Tarihi: 2016/04/25
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE