Dizi ' Sensiz Olmaz ' (Rangrasiya)

Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 17. Bölüm Fragmanı ve Özeti - 26 Nisan 2016

Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 17. bölüm fragmanı ve ayrıntıları yazımızda. Hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 17. bölüm fragmanına yeni sürprizler ekranlara geldi. Pazartesi günü 16. bölümüyle ekranlara gelen dizinin 17. bölümünde neler yaşandı? 26 Nisan Salı günü Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 17. bölümüyle ekranlara geldi. Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) tüm bölümleri Kanal 7’de yayınlanacak.

17. Bölüm Fragmanı

17. Bölüm

Yazımızda Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 17. bölüm fragmanını izleyebilir ve son bölümde yaşanan önemli gelişmeleri okuyabilirsiniz. İşte Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 17. Bölümü Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) yeni bölümleri ile hafta içi her gün ekranlarınıza geliyor. 25 Nisan Pazartesi günü 16. bölümü yayınlanan dizinin 17. yeni bölümü 26 Nisan Salı günü ekranlara geldi. Yazımızda Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 17. yeni bölümüne ait gelişmeleri görebilirsiniz.

17. Bölüm Özeti
Mohini ve Sumer Dilsheer’i öldürüp suçu Paro’nun üzerine atmak için uygun anı bekledi. Mutfakta kendisine yardımcı olan Paro’nun bileğindeki dövmeyi gören Rudra, onun başındaki örtüyü kaldırdığında bu gizemli bakıcının kim olduğu öğrendi. Öte yandan Maithili, Samrat ve Sunehri, Paro’nun masumiyetine inanmadı. Rudra’ya karşı tuhaf duygular hisseden Paro, ona aşık olduğunu düşünmeye başladı. Paro’ya onu affetmesinin tek şartının Sumer ile evlenmesi olduğunu söyleyen Rudra onun samimiyetini sınamak istedi. Evde temizlik yapan bir hizmetçi Paro’nun gelinliğine benzer bir gelinlik buldu ve onu Maithili’ye götürdü. Maithili, Paro’nun dolabındaki gelinliği görünce bu işte bir tuhaflık olduğunu anladı ve durumu Samrat ile paylaştı. Bu sırada Paro tesadüfen yıllar önce Rudra’ya verdiği oyuncak bebeği görünce büyük bir şaşkınlık yaşadı ve Rudra’nın kendisinin kurtarıcısı olduğunu düşündü. Ancak Rudra ona yıllar önceki karşılaşmanın ve bugün yaşananların tamamen tesadüf olduğunu söyledi.

Yaşayacakları büyük aşktan habersiz olan Rundra ve Paro’nun unutulmayacak öyküsü Sensiz Olmaz hafta içi her gün saat 16.00’da Kanal 7 ekranlarında.

Künye
Yönetmen: Sidharth Sengupta
Oyuncular: Sanaya Irani, Ashish Sharma, Ankita Sharma, , Ananya Khare, Sanjiv Jotangia, Sanjiv Jotangia
Yapım Yılı: 2013
Senaryo: Saurabh Tewari, Gautam Hegde, Shivani Shah
Tür: Romantik, dram
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Rangrasiya

Eklenme Tarihi: 2016/04/26
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE