Dizi ' Sensiz Olmaz ' (Rangrasiya)

Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 23. Bölüm Fragmanı ve Özeti - 04 Mayıs 2016

Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 23. bölüm fragmanı ve ayrıntıları yazımızda. Hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 23. bölüm fragmanına yeni sürprizler ekranlara geldi. 4 Mayıs Çarşamba günü Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 23. bölümüyle ekranlara geldi.

Yazımızda Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 23. bölüm fragmanını izleyebilir ve son bölümde yaşanan önemli gelişmeleri okuyabilirsiniz. İşte Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 23. Bölümü

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) yeni bölümleri ile hafta içi her gün ekranlarınıza geliyor. 4 Mayıs Salı günü 23. bölümü yayınlanan dizinin 23. yeni bölümü 4 Mayıs Çarşamba günü ekranlara geldi. Yazımızda Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 23. yeni bölümüne ait gelişmeleri görebilirsiniz.

Sensiz Olmaz 23. Bölüm Fragmanı

Sensiz Olmaz 23. Bölüm

Sensiz Olmaz 23. Bölüm Özet
Doktor, Maithili’ye test etmesi için kendisine verdiği yiyeceğin içerisinde Mohini’nin odasında bulduğu demir tozlarının olduğunu doğrular. Hayati tehlikesini koruyan Rudra tam da kendisinden umutların kesildiği bir anda kendine gelir. Bu beklenmedik gelişme Mohini ve Sumer’de büyük bir endişe yaratır. Maithili, Paro’ya kaynanası hakkında bildiklerini anlatınca o, herkesin bir arada bulunduğu bir kahvaltı masasında tüm bildiklerini anlatınca Mohini köşeye sıkışır. Paro doğruyu söylediğini ispatlamak için Mohini’den Rudra’yı zehirleyen yiyecekten yemesini ister. Köşeye sıkışan Mohini onu yedikten kısa bir süre sonra fenalaşınca Paro’nun haklı olduğunu anlarlar. Mohini ise Sumer’i suçlayarak işin içinden sıyrılmaya çalışır. Bu sırada Dilsheer’de sürpriz bir şekilde geri dönmüştür.

Künye
Yönetmen: Sidharth Sengupta
Oyuncular: Sanaya Irani, Ashish Sharma, Ankita Sharma, , Ananya Khare, Sanjiv Jotangia, Sanjiv Jotangia
Yapım Yılı: 2013
Senaryo: Saurabh Tewari, Gautam Hegde, Shivani Shah
Tür: Romantik, dram
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Rangrasiya

Eklenme Tarihi: 2016/05/02
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE