Dizi ' Sensiz Olmaz ' (Rangrasiya)

Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 26. Bölüm Fragmanı ve Özeti - 09 Mayıs 2016

Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 26. bölüm fragmanı ve ayrıntıları yazımızda. Hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 26. bölüm fragmanına yeni sürprizler ekranlara geldi. 9 Mayıs Pazartesi günü Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 26. bölümüyle ekranlara geldi.

Sensiz Olmaz 26. Bölüm

Sensiz Olmaz 26. Bölüm Fragmanı

Yazımızda Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 26. bölüm fragmanını izleyebilir ve son bölümde yaşanan önemli gelişmeleri okuyabilirsiniz. İşte Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 26. Bölümü

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) yeni bölümleri ile hafta içi her gün ekranlarınıza geliyor. 6 Mayıs Cuma günü 25. bölümü yayınlanan dizinin 26. yeni bölümü 9 Mayıs Pazartesi günü ekranlara geldi. Yazımızda Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 26. yeni bölümüne ait gelişmeleri görebilirsiniz.

Sensiz Olmaz 26. Bölüm Özet
Laila’nın kurduğu tuzağa düşen Paro’nun gözleri geçici bir süre de olsa görme yetisini kaybetmiştir. Maithili ve Sunehri bunun bir kaza olduğunu düşünse de Mohini gerçeği biliyordur. Maithili, Paro ile Laila arasındaki yakınlaşmadan hoşnutsuzdur. Paro’nun başına gelenleri öğrenen Rudra çok hiddetlenir ancak Laila’nın tuzağı işe yarasa da planı ters tepmiştir. Rudra ve Paro artık hiç olmadıkları kadar birbirlerine yakındır. Bu duruma içten içe sinirlenen Laila, Rudra ile yakınlaşmak için her fırsatı değerlendirmeye çalışır. Laila, Paro uyuduktan sonra Rudra ile baş başa kalma fırsatı yakalar ancak gece uyandığında Rudra’yı yatağında göremeyen Paro onu ararken ikilinin konuşmalarına kulak misafiri olacaktır.

Künye
Yönetmen: Sidharth Sengupta
Oyuncular: Sanaya Irani, Ashish Sharma, Ankita Sharma, , Ananya Khare, Sanjiv Jotangia, Sanjiv Jotangia
Yapım Yılı: 2013
Senaryo: Saurabh Tewari, Gautam Hegde, Shivani Shah
Tür: Romantik, dram
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Rangrasiya

Eklenme Tarihi: 2016/05/05
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE