Dizi ' Sensiz Olmaz ' (Rangrasiya)

Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 27. Bölüm Özeti ve Fragmanı - 10 Mayıs 2016

Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 27. bölüm fragmanı ve ayrıntıları yazımızda. Hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 27. bölüm fragmanına yeni sürprizler ekranlara geldi. 10 Mayıs Salı günü Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 27. bölümüyle ekranlara geldi.

Yazımızda Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 27. bölüm fragmanını izleyebilir ve son bölümde yaşanan önemli gelişmeleri okuyabilirsiniz. İşte Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 27. Bölümü

Sensiz Olmaz 27. Bölüm Fragmanı

Sensiz Olmaz 27. Bölüm

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) yeni bölümleri ile hafta içi her gün ekranlarınıza geliyor. 9 Mayıs Pazartesi günü 26. bölümü yayınlanan dizinin 27. yeni bölümü 10 Mayıs Salı günü ekranlara geldi. Yazımızda Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 27. yeni bölümüne ait gelişmeleri görebilirsiniz.

Sensiz Olmaz 27. Bölüm Özeti

Rüyasında Rudra ve Laila hakkında gördükleri yüzünden morali bozulan Paro, uyandığında kötü bir sürprizle karşılaşacaktır. Laila yüzünden Rudra ve Paro’nun arası bozulmuştur. Dilsheer oğlundan Paro ve evlilik hakkında neler düşündüğünü öğrenmek ister. Maithili, Paro’yu Laila’ya karşı temkinli davranması konusunda uyarmıştır. Mohini ile alışverişe çıkan Laila, ona Sumer hakkında sorular sorar. Sunehri gazetede gördüğü bir dans etkinliği ilanını Maithili ve Paro’yla paylaşır. Onlar bu etkinliğe katılmak için hazırlıklar yaparken Rudra, Kral Thakur’un adamlarının kendilerine zarar verebileceğini söyleyer ve gitmelerine izin vermez. Mohini’nin eve çağırdığı gösteri sanatçılarına rüşvet veren Laila, onlardan Paro’yu üzecek bir şey yapmalarını ister. Bu durumu öğrenen Rudra, Laila’yı bir an önce evden göndermeye karar verir. Rudra, Laila’yı konaktan gönderebilecek mi?

Künye
Yönetmen: Sidharth Sengupta
Oyuncular: Sanaya Irani, Ashish Sharma,  Ankita Sharma, , Ananya Khare, Sanjiv Jotangia, Sanjiv Jotangia
Yapım Yılı: 2013
Senaryo: Saurabh Tewari, Gautam Hegde, Shivani Shah
Tür: Romantik, dram
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Rangrasiya

Eklenme Tarihi: 2016/05/09
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE