Dizi ' Sensiz Olmaz ' (Rangrasiya)

Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 28. Bölüm Fragmanı Özeti - 11 Mayıs 2016

Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 28. bölüm fragmanı ve ayrıntıları yazımızda. Hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 28. bölüm fragmanına yeni sürprizler ekranlara geldi. 11 Mayıs Çarşamba günü Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 28. bölümüyle ekranlara geldi.

Yazımızda Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 28. bölüm fragmanını izleyebilir ve son bölümde yaşanan önemli gelişmeleri okuyabilirsiniz. İşte Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 28. Bölümü

Sensiz Olmaz 28. Bölüm

Sensiz Olmaz 28. Bölüm Fragmanı

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) yeni bölümleri ile hafta içi her gün ekranlarınıza geliyor. 10 Mayıs Salı günü 27. bölümü yayınlanan dizinin 28. yeni bölümü 11 Mayıs Çarşamba günü ekranlara geldi. Yazımızda Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 28. yeni bölümüne ait gelişmeleri görebilirsiniz.

Sensiz Olmaz 28. Bölüm Fragmanı

Sensiz Olmaz 28. Bölüm Özet
Rudra, Laila’yı Amaan’ın gözetimi altında BSD Karargâhına yerleştirir. Paro ve Rudra’dan intikam almaya yemin eden Laila ise bir fırsatını bularak oradan kaçmayı başarır ve konağa geri dönmek için Sumer’in yanına giderek ona evlenme teklif eder. Ancak Sumer bu teklife olumlu bakmaz ve Laila’yı oradan kovar. Bu sırada Rudra ve Paro birlikte alışveriş yapmaktadır. İkiliyi fark eden Laila, onları takip etmeye başlar. Diğer yandan Mohini ise Dilsheer’i oğlu Samrat’ın hayatına müdahale etmekle suçlayınca konakta yeni bir kavganın fitili ateşlenmiş olur. Laila pazardaki takibine devam ederken hiç beklemediği kötü bir sürpriz ile karşılaşır. Kral Thakur’un adamlarından biri Laila’yı kaçırarak onu sorgulaması için Kral’ın yanına götürür. Laila’nın BSD Karargâhından kaçtığını öğrenen Rudra, onun kendisine yakın olabilmek için başından beri yalan söylediğini anlar. Kral’ın BSD Subaylarından saklandığı evde Mala’yı gören Laila, onun Rudra’nın annesi olduğunu öğrenebilecek mi?

Künye
Yönetmen: Sidharth Sengupta
Oyuncular: Sanaya Irani, Ashish Sharma, Ankita Sharma, , Ananya Khare, Sanjiv Jotangia, Sanjiv Jotangia
Yapım Yılı: 2013
Senaryo: Saurabh Tewari, Gautam Hegde, Shivani Shah
Tür: Romantik, dram
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Rangrasiya

Eklenme Tarihi: 2016/05/09
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE