Dizi ' Sensiz Olmaz ' (Rangrasiya)

Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 29. Bölüm Fragmanı Özeti - 12 Mayıs 2016

Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 29. bölüm fragmanı ve ayrıntıları yazımızda. Hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 29. bölüm fragmanına yeni sürprizler ekranlara geldi. 12 Mayıs Çarşamba günü Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 29. bölümüyle ekranlara geldi.

Yazımızda Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 29. bölüm fragmanını izleyebilir ve son bölümde yaşanan önemli gelişmeleri okuyabilirsiniz. İşte Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 29. Bölümü

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) yeni bölümleri ile hafta içi her gün ekranlarınıza geliyor. 11 Mayıs Çarşamba günü 28. bölümü yayınlanan dizinin 29. yeni bölümü 12 Mayıs Çarşamba günü ekranlara geldi. Yazımızda Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 29. yeni bölümüne ait gelişmeleri görebilirsiniz.

Sensiz Olmaz 29. Bölüm

Sensiz Olmaz 29. Bölüm Fragman

Sensiz Olmaz 29. Bölüm Özet
Laila, Rudra’nın annesinin Kral ile arasındaki ilişkiyi öğrenmiştir. Kral, Laila’dan Rudra ile annesi karşılığında bir pazarlık yapmasını ister. Laila’nın ise bambaşka bir planı vardır. Paro istemeyerek de olsa Rudra zehirlendiğinde ettiği duanın gereğini yerine getirmek ister. O, duasında Rudra tamamen iyileştiğinde evi terk edeceğine söz vermiştir. Dilsheer, Rudra’nın tedavisi için Mumbai’de ünlü bir doktor ile görüşür. Diğer yandan Mohini oğlu Sumer’i Dilsheer’e karşı kışkırtmaktadır. Bakalım Paro dua ederken verdiği sözü yerine getirecek mi? Rudra’yı geri dönüş yolculuğunda hangi sürpriz bekliyor?

Künye
Yönetmen: Sidharth Sengupta
Oyuncular: Sanaya Irani, Ashish Sharma, Ankita Sharma, , Ananya Khare, Sanjiv Jotangia, Sanjiv Jotangia
Yapım Yılı: 2013
Senaryo: Saurabh Tewari, Gautam Hegde, Shivani Shah
Tür: Romantik, dram
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Rangrasiya

Eklenme Tarihi: 2016/05/10
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE