Dizi ' Sensiz Olmaz ' (Rangrasiya)

Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 31. Bölüm Fragmanı ve Özeti - 16 Mayıs 2016

Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 31. bölüm fragmanı ve ayrıntıları yazımızda. Hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 31. bölüm fragmanına yeni sürprizler ekranlara geldi. 16 Mayıs Pazartesi günü Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 31. son bölümüyle ekranlara geldi.

Yazımızda Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 31. bölüm fragmanını izleyebilir ve son bölümde yaşanan önemli gelişmeleri okuyabilirsiniz. İşte Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 31. Bölümü

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) yeni bölümleri ile hafta içi her gün ekranlarınıza geliyor. 13 Mayıs Cuma günü 30. bölümü yayınlanan dizinin 31. yeni son bölümü 16 Mayıs Pazartesi günü ekranlara geldi. Yazımızda Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 31. yeni bölümüne ait gelişmeleri görebilirsiniz.

Sensiz Olmaz 31. Bölüm

Sensiz Olmaz 31. Bölüm Fragmanı

Sensiz Olmaz 31. Bölüm Özeti
Rudra, Mala’ya annesiz büyümüş olmanın zorluklarını anlatır ve onu hiçbir zaman affetmeyeceğini söyler. Paro, Mala’yı konağa getirince Dilsher ilk defa Rudra’ya karşı gelir ve eski karısının konakta kalmasına müsaade eder. Mohini evdeki güç dengelerini kendi lehine çevirmek için Sumer’i konağa geri getirdiğinde Danver bu duruma tepki gösterir ve onu kovar. Diğer yandan Mohini, 28 yıl önce Mala yüzünden yaşadıklarını anlatınca, onun Dilsher ve Rudra’ya olan nefretinin arkasındaki gerçek sebep ortaya çıkar.

Rudra ve Paro’nun büyüleyici aşk öyküsünün anlatıldığı Sensiz Olmaz hafta içi her gün saat 16.00’da Kanal 7 ekranlarında.

Künye
Yönetmen: Sidharth Sengupta
Oyuncular: Sanaya Irani, Ashish Sharma, Ankita Sharma, , Ananya Khare, Sanjiv Jotangia, Sanjiv Jotangia
Yapım Yılı: 2013
Senaryo: Saurabh Tewari, Gautam Hegde, Shivani Shah
Tür: Romantik, dram
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Rangrasiya

Eklenme Tarihi: 2016/05/14
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE