Dizi ' Sensiz Olmaz ' (Rangrasiya)

Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 32. Bölüm Fragmanı ve Özeti - 17 Mayıs 2016

Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 32. bölüm fragmanı ve ayrıntıları yazımızda. Hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 32. bölüm fragmanına yeni sürprizler ekranlara geldi. 17 Mayıs Salı günü Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 32. son bölümüyle ekranlara geldi.

Yazımızda Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 32. bölüm fragmanını izleyebilir ve son bölümde yaşanan önemli gelişmeleri okuyabilirsiniz. İşte Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 32. Bölümü

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) yeni bölümleri ile hafta içi her gün ekranlarınıza geliyor. 16 Mayıs Pazartesi günü 31. bölümü yayınlanan dizinin 32. yeni son bölümü 17 Mayıs Salı günü ekranlara geldi. Yazımızda Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 32. yeni bölümüne ait gelişmeleri görebilirsiniz.

Sensiz Olmaz 32. Bölüm Fragmanı

Sensiz Olmaz Özet
Dilsher ve Rudra’ya karşı duyduğu nefretin gerçek sebebini açıklayan Mohini evi terk etmek ister. Mala’yı kurtardığı için Rudra’nın kendisini affedeceğini düşünen Laila büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Mohini’nin açıklamalarının ardından evden kaçmaya karar veren Mala, Paro’ya bir mektup yazarak konaktan ayrılır. Mektubu gören Rudra sinir krizi geçirir ancak Paro’nun isteği üzerine annesini aramaya karar verir. İkili birlikte Mala’yı ararken onu sürpriz bir ismin evinde bulur. Mohini onun geri dönüşünün ardından konakta yeniden söz sahibi olmak için yeni bir plan yapar.

Rudra ve Paro’nun büyüleyici aşk öyküsünün anlatıldığı Sensiz Olmaz hafta içi her gün saat 16.00’da Kanal 7 ekranlarında.

Künye
Yönetmen: Sidharth Sengupta
Oyuncular: Sanaya Irani, Ashish Sharma, Ankita Sharma, , Ananya Khare, Sanjiv Jotangia, Sanjiv Jotangia
Yapım Yılı: 2013
Senaryo: Saurabh Tewari, Gautam Hegde, Shivani Shah
Tür: Romantik, dram
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Rangrasiya

Eklenme Tarihi: 2016/05/16
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE