Dizi ' Sensiz Olmaz ' (Rangrasiya)

Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 33. Bölüm Fragmanı ve Özeti - 18 Mayıs 2016

Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 33. bölüm fragmanı ve ayrıntıları yazımızda. Hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 33. bölüm fragmanına yeni sürprizler ekranlara geldi. 18 Mayıs Çarşamba günü Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 33. son bölümüyle ekranlara geldi.

Yazımızda Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 33. bölüm fragmanını izleyebilir ve son bölümde yaşanan önemli gelişmeleri okuyabilirsiniz. İşte Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 33. Bölümü

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) yeni bölümleri ile hafta içi her gün ekranlarınıza geliyor. 17 Mayıs Salı günü 32. bölümü yayınlanan dizinin 33. yeni son bölümü 18 Mayıs Çarşamba günü ekranlara geldi. Yazımızda Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 33. yeni bölümüne ait gelişmeleri görebilirsiniz.

Sensiz Olmaz 33. Bölüm Fragmanı

Sensiz Olmaz 33. Bölüm

Sensiz Olmaz 33. Bölüm Özet
Rudra, Laila’ya annesini kurtarmış olmasının kendisine karşı hissettiği duyguları değiştirmeyeceğini söyler. Mala’nın gerçek hikayesini öğrenen Paro, Rudra’dan onu affetmesini ister ancak Rudra’nın içindeki nefret ateşi hala sönmemiştir. Dilsher, geçmişte yaşananları Danver, Mohini ve Paro’ya anlatarak karısının evi terk etmesinin tek sebebinin kendisi olduğunu söyler. Annesinin evdeki varlığına daha fazla tahammül edemeyen Rudra, Paro’ya bir sürpriz yapar ve ona balayına çıkmak istediğini söyler. Mala, Paro’ya başından geçenleri anlatırken Rudra konuşmalara kulak misafiri olur.

Rudra ve Paro’nun büyüleyici aşk öyküsünün anlatıldığı Sensiz Olmaz hafta içi her gün saat 16.00’da Kanal 7 ekranlarında.

Künye
Yönetmen: Sidharth Sengupta
Oyuncular: Sanaya Irani, Ashish Sharma, Ankita Sharma, , Ananya Khare, Sanjiv Jotangia, Sanjiv Jotangia
Yapım Yılı: 2013
Senaryo: Saurabh Tewari, Gautam Hegde, Shivani Shah
Tür: Romantik, dram
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Rangrasiya

Eklenme Tarihi: 2016/05/17
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE