Dizi ' Sensiz Olmaz ' (Rangrasiya)

Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 35. Bölüm Fragmanı ve Özeti - 20 Mayıs 2016

Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 35. bölüm fragmanı ve ayrıntıları yazımızda. Hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 35. bölüm fragmanında yeni sürprizler ekranlara geldi. 20 Mayıs Cuma günü Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 35. son bölümüyle ekranlara geldi.

Yazımızda Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 35. bölüm fragmanını izleyebilir ve son bölümde yaşanan önemli gelişmeleri okuyabilirsiniz. İşte Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 35. Bölümü

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) yeni bölümleri ile hafta içi her gün ekranlarınıza geliyor. 19 Mayıs Perşembe günü 34. bölümü yayınlanan dizinin 35. yeni son bölümü 20 Mayıs Cuma günü ekranlara geldi. Yazımızda Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 35. yeni bölümüne ait gelişmeleri görebilirsiniz.

Sensiz Olmaz 35. Bölüm Fragmanı

Sensiz Olmaz 35. Bölüm

Sensiz Olmaz 35. Bölüm Özeti
Rudra, Paro’ya saldıran kişinin kim olduğunu araştırmaya devam etmektedir. Kendisine torun veremediği için Maithili’den kurtulmak isteyen Mohini, Samrat ile evlenmesi için varlıklı bir ailenin kızını bulur. Yaşananları öğrenen Samrat ise annesine kızar ve karısından asla vazgeçmeyeceğini söyler. Mala ve Dilsher geçmişte yaşananları unutmaya karar verir. Artık onlar Rudra’ya yaşadığı kötü günleri unutturacak mutlu bir aile olmak için çabalayacaktır. Diğer yandan Rudra, gizli düşmanını bulmak için bir plan yapar ve Paro’yu alışveriş yapması için pazar yerine bırakarak onu gizlice takip etmeye başlar. Çok geçmeden ortaya çıkan gizemli adam Paro’ya saldırmaya kalkışır. Rudra bu defa düşmanını ele geçirebilecek mi?

Rudra ve Paro’nun büyüleyici aşk öyküsünün anlatıldığı Sensiz Olmaz hafta içi her gün saat 16.00’da Kanal 7 ekranlarında.

Künye
Yönetmen: Sidharth Sengupta
Oyuncular: Sanaya Irani, Ashish Sharma, Ankita Sharma, , Ananya Khare, Sanjiv Jotangia, Sanjiv Jotangia
Yapım Yılı: 2013
Senaryo: Saurabh Tewari, Gautam Hegde, Shivani Shah
Tür: Romantik, dram
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Rangrasiya

Eklenme Tarihi: 2016/05/19
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE