Dizi ' Sensiz Olmaz ' (Rangrasiya)

Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 37. Bölüm Fragmanı ve Özeti - 24 Mayıs 2016

Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 37. bölüm fragmanı ve ayrıntıları yazımızda. Hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 37. bölüm fragmanında yeni sürprizler ekranlara geldi. 24 Mayıs Salı günü Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 37. son bölümüyle ekranlara geldi.

Yazımızda Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 37. bölüm fragmanını izleyebilir ve son bölümde yaşanan önemli gelişmeleri okuyabilirsiniz. İşte Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 37. Bölümü

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) yeni bölümleri ile hafta içi her gün ekranlarınıza geliyor. 23 Mayıs Pazartesi günü 36. bölümü yayınlanan dizinin 37. yeni son bölümü 24 Mayıs Salı günü ekranlara geldi. Yazımızda Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 37. yeni bölümüne ait gelişmeleri görebilirsiniz.

Sensiz Olmaz 37. Bölüm Fragmanı

Sensiz Olmaz 37. Bölüm

Sensiz Olmaz 37. Bölüm Özeti
Shantau konakta Rudra hariç herkesin güven ve sevgisini kazanmıştır. Mohini gelini Maithili’ye karşı iyi davranarak onun kendisine karşı duyduğu şüpheleri azaltmak ister. Rudra, Shantau hakkında şüphelenmeye ve onun hakkında bilgi toplamaya devam etse de Paro, onun telaşının yersiz olduğunu söyler. Mohini’nin Samrat ile evlendirmek istediği kızın ailesi, ona 4 gün içinde bu evliliği gerçekleştirmesini söyler. Onların Samrat için ödeyeceği başlık parasını duyan Mohini hemen harekete geçer ve Sumer ile bir plan yapar. Diğer yandan Shantau, Paro’yu ortadan kaldırmak için doğru zamanı beklemektedir.

Rudra ve Paro’nun büyüleyici aşk öyküsünün anlatıldığı Sensiz Olmaz hafta içi her gün saat 16.00’da Kanal 7 ekranlarında.

Künye
Yönetmen: Sidharth Sengupta
Oyuncular: Sanaya Irani, Ashish Sharma, Ankita Sharma, , Ananya Khare, Sanjiv Jotangia, Sanjiv Jotangia
Yapım Yılı: 2013
Senaryo: Saurabh Tewari, Gautam Hegde, Shivani Shah
Tür: Romantik, dram

Eklenme Tarihi: 2016/05/24
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE