Dizi ' Sensiz Olmaz ' (Rangrasiya)

Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 41. Bölüm Fragmanı ve Özeti - 31 Mayıs 2016

Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 41. bölüm fragmanı ve ayrıntıları yazımızda. Hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 41. bölüm fragmanında yeni sürprizler ekranlara geldi. 31 Mayıs Salı günü Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 41. son bölümüyle ekranlara geldi.

Yazımızda Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 41. bölüm fragmanını izleyebilir ve son bölümde yaşanan önemli gelişmeleri okuyabilirsiniz. İşte Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 41. Bölümü

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) yeni bölümleri ile hafta içi her gün ekranlarınıza geliyor. 30 Mayıs Pazartesi günü 40. bölümü yayınlanan dizinin 41. yeni son bölümü 31 Mayıs Salı günü ekranlara geldi. Yazımızda Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 41. yeni bölümüne ait gelişmeleri görebilirsiniz.

Sensiz Olmaz 41. Bölüm Fragmanı

Sensiz Olmaz 41. Bölüm

Sensiz Olmaz 41. Bölüm Özeti
Mayra’nın konakta kalmak için ödeyeceği kira miktarını duyan Sumer, Rudra ile karşı karşıya gelmeyi göze alarak ona konaktaki odasını verir. Dhruv’un anne özlemi ve Mayra’nın Paro’ya olan benzerliği yüzünden kafası karışan Rudra nasıl hareket etmesi gerektiğini bilmemektedir. Mayra’nın Rudra’ya yönelik suçlamalarına daha fazla katlanamayan Maithili, ona Paro hakkındaki gerçekleri anlatır. Duydukları karşısında çok etkilenen Mayra, Rudra’nın kendisine neden düşmanca davrandığını anlamıştır. İkili arasında Dhruv yüzünden başlayan tartışma zamanla yumuşasa da Rudra’nın ön yargıları hala kırılmamıştır. Mayra ve Rudra arasında neler yaşanacak?

Rudra ve Paro’nun büyüleyici aşk öyküsünün anlatıldığı Sensiz Olmaz hafta içi her gün saat 16.00’da Kanal 7 ekranlarında.

Künye
Yönetmen: Sidharth Sengupta
Oyuncular: Sanaya Irani, Ashish Sharma, Ankita Sharma, , Ananya Khare, Sanjiv Jotangia, Sanjiv Jotangia
Yapım Yılı: 2013
Senaryo: Saurabh Tewari, Gautam Hegde, Shivani Shah
Tür: Romantik, dram
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Rangrasiya

Eklenme Tarihi: 2016/05/28
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE