Dizi ' Sensiz Olmaz ' (Rangrasiya)

Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 42. Bölüm Fragmanı ve Özeti - 1 Haziran 2016

Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 42. bölüm fragmanı ve ayrıntıları yazımızda. Hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 42. bölüm fragmanında yeni sürprizler ekranlara geldi. 1 Haziran Çarşamba günü Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 42. son bölümüyle ekranlara geldi.

Yazımızda Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 42. bölüm fragmanını izleyebilir ve son bölümde yaşanan önemli gelişmeleri okuyabilirsiniz. İşte Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 42. Bölümü

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) yeni bölümleri ile hafta içi her gün ekranlarınıza geliyor. 31 Mayıs Salı günü 41. bölümü yayınlanan dizinin 42. yeni son bölümü 1 Haziran Çarşamba günü ekranlara geldi. Yazımızda Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 42. yeni bölümüne ait gelişmeleri görebilirsiniz.

Sensiz Olmaz 42. Bölüm Fragmanı

Sensiz Olmaz 42. Bölüm

Sensiz Olmaz 42. Bölüm Özeti
Rudra, Mayra ile arasında yaşananlardan dolayı ondan özür diler ve kendisi ile arkadaş olmak istediğini söyler. Maithili, Rudra ile evlenmesi için Samrat’ın bir tanıdığını eve davet eder ancak hem Rudra hem de Dhruv bu evliliğe karşı çıkar. Eve sare satmak için gelen iki hırsız Mayra’nın varlıklı bir aileye sahip olduğunu anlayınca onu kaçırır ve yüklü miktarda fidye ister. Durumu haber alan Rudra, Mayra’yı kurtarmak için harekete geçer. Rudra’nın Mayra’yı kurtarmasının ardından ikili arasındaki bağ giderek kuvvetlenir. Cesaretini toplayan Mayra, Rudra’ya kendisini sevdiğini söylediğinde neler olacak?

Rudra ve Paro’nun büyüleyici aşk öyküsünün anlatıldığı Sensiz Olmaz hafta içi her gün saat 16.00’da Kanal 7 ekranlarında.

Künye
Yönetmen: Sidharth Sengupta
Oyuncular: Sanaya Irani, Ashish Sharma, Ankita Sharma, , Ananya Khare, Sanjiv Jotangia, Sanjiv Jotangia
Yapım Yılı: 2013
Senaryo: Saurabh Tewari, Gautam Hegde, Shivani Shah
Tür: Romantik, dram
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Rangrasiya

Eklenme Tarihi: 2016/05/31
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE