Dizi ' Sensiz Olmaz ' (Rangrasiya)

Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 43. Bölüm Fragmanı ve Özeti - 2 Haziran 2016

Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 43. bölüm fragmanı ve ayrıntıları yazımızda. Hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 43. bölüm fragmanında yeni sürprizler ekranlara geldi. 2 Haziran Perşembe günü Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 43. son bölümüyle ekranlara geldi.

Yazımızda Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 43. bölüm fragmanını izleyebilir ve son bölümde yaşanan önemli gelişmeleri okuyabilirsiniz. İşte Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 43. Bölümü

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) yeni bölümleri ile hafta içi her gün ekranlarınıza geliyor. 1 Haziran Çarşamba günü 42. bölümü yayınlanan dizinin 43. yeni son bölümü 2 Haziran Perşembe günü ekranlara geldi. Yazımızda Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 43. yeni bölümüne ait gelişmeleri görebilirsiniz.

Sensiz Olmaz 43. Bölüm Fragmanı

Sensiz Olmaz 43. Bölüm

 

 

Sensiz Olmaz 43. Bölüm Özeti
Mayra, Rudra’nın kendisi hakkındaki düşüncelerini merak etmektedir ancak ondan aldığı beklenmedik cevap tüm hayallerini suya düşürür. Maithili Rudra ve Mayra arasında duygusal bir bağ olduğundan şüphelenmektedir ve ikiliyi Rudra’nın odasında bir arada görünce şüphelerinde haklı olduğunu sağlar. Paro’nun resmini gören Mayra, Rudra’nın onu kendisine karşı duyduğu sevgiden dolayı yaptığını düşünerek nişanlısı Rohit’i arayarak onunla evlenmek istemediğini söyler. Ancak çok geçmeden Rudra ve Maithili tarafından gerçeği öğrenen Mayra, Ranawat konağını terk etmeye karar verir. Mayra’nın gidişini haber alan Dhruv ise büyük bir hayal kırıklığı yaşayarak fenalaşır. Bu duruma çok sinirlenen Rudra, Mayra hava limanına gitmeden onu yakalayabilecek mi?

Sensiz Olmaz hafta içi her gün saat 16.00’da Kanal 7 ekranlarında.

Künye
Yönetmen: Sidharth Sengupta
Oyuncular: Sanaya Irani, Ashish Sharma, Ankita Sharma, , Ananya Khare, Sanjiv Jotangia, Sanjiv Jotangia
Yapım Yılı: 2013
Senaryo: Saurabh Tewari, Gautam Hegde, Shivani Shah
Tür: Romantik, dram
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Rangrasiya

Eklenme Tarihi: 2016/06/01
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE