Dizi ' Sensiz Olmaz ' (Rangrasiya)

Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 44. Bölüm Fragmanı ve Özeti - 3 Haziran 2016

Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 44. bölüm fragmanı ve ayrıntıları yazımızda. Hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 44. bölüm fragmanında yeni sürprizler ekranlara geldi. 3 Haziran Cuma günü Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 44. son bölümüyle ekranlara geldi.

Yazımızda Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 44. bölüm fragmanını izleyebilir ve son bölümde yaşanan önemli gelişmeleri okuyabilirsiniz. İşte Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) 44. Bölümü

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) yeni bölümleri ile hafta içi her gün ekranlarınıza geliyor. 2 Haziran Perşembe günü 43. bölümü yayınlanan dizinin 44. yeni son bölümü 3 Haziran Cuma günü ekranlara geldi. Yazımızda Sensiz Olmaz (Rang Rasiya) dizisinin 44. yeni bölümüne ait gelişmeleri görebilirsiniz.

Sensiz Olmaz 44. Bölüm Fragmanı

Sensiz Olmaz 44. Bölüm

Sensiz Olmaz 44. Bölüm Özeti
Mohini, Sumer ve Shatabdi’nin planını öğrenen Rudra, onların Mayrah’ın eşyalarını çalmasına müsaade etmez. Samrat’ın Maithili’ye evlilik yıl dönümlerini hatırlamadığı için kızdığını gören Mayrah onları barıştırmak için sürpriz bir yemek planlar. İkili tam barışmışken Mohini yeni bir tartışma başlatınca Mayrah yine devreye girmek zorunda kalır. Diğer yandan Mayrah’ın nişanlısı Rohit, Ranawat konağına gelince Rudra, Dhruv ve Koyal büyük bir şaşkınlık yaşar. Mayrah’ın kendisine gönderdiği video mesajdan haberdar olmayan Rohit, ondaki değişimin sebeplerini aramaktadır. Rudra ve Rohit arasında kalan Mayrah bir an Rohit ile evlenerek konaktan ayrılmayı planlarken Dhruv’un söyleyecekleri vardır.

Sensiz Olmaz hafta içi her gün saat 16.00’da Kanal 7 ekranlarında.

Künye
Yönetmen: Sidharth Sengupta
Oyuncular: Sanaya Irani, Ashish Sharma, Ankita Sharma, , Ananya Khare, Sanjiv Jotangia, Sanjiv Jotangia
Yapım Yılı: 2013
Senaryo: Saurabh Tewari, Gautam Hegde, Shivani Shah
Tür: Romantik, dram
Ülke: Hindistan
Orijinal adı: Rangrasiya

Eklenme Tarihi: 2016/06/03
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE