Ömer Döngeloğlu ile Sahur Vakti

Her Gece Saat 01:45'de

 

25 Mayıs 2018, Cuma

CEHENNEM HAYATINDA İNSANI NELER BEKLİYOR?

On bir ayın sultanı mübarek Ramazan ayının vazgeçilmez sahur programı Sahur Vakti’nde bu gece cehennem hayatı üzerine konuşulmaya devam edilecek.

Bir Ramazan klasiği haline gelen Ömer Döngeloğlu ile Sahur Vakti izleyicilerini sahurda yalnız bırakmıyor. Sahur Vakti’nde bu gece Allah’ın emir ve yasaklarına uymayanların cezalandırılacağı veya azap göreceği cehennem hayatıyla ilgili bilinmesi gerekenler ekrana taşınacak. Döngeloğlu cehennemin katmanlarını, cehennemde kişiyi bekleyen olayları, Kur’an-ı Kerim’de yer alan cehennem tasvirlerini canlı yayında izleyiciye aktaracak.

Programda ayrıca Müslüman olmasıyla kabilesinin tamamının İslam’ı seçmesine vesile olan Sa’d bin Muaz’ın hayatı hakkında bilinmeyenler ekrana taşınacak. Programın bu geceki konuğu ise Kur’an-ı Kerim tilavetiyle gönüllerin pasını silecek Mustafa Kızılcaoğlu olacak.

Ömer Döngeloğlu’nun sunumuyla Başakşehir Sular Vadisi’nden izleyicisiyle buluşacak olan Sahur Vakti Ramazan boyunca her gece 01:45’te Kanal 7’de…

***

RAMAZAN BEREKETİ SAHUR VAKTİ’NDE

On bir ayın sultanı Ramazan ayının sevinci Kanal 7 ekranlarında yaşanıyor. Kanal 7’nin sevilen ismi Ömer Döngeloğlu’nun sunumuyla Sahur Vakti Ramazan’ın coşkusunu Başakşehir Sular Vadisi’nden ekranlara taşıyor.

Bir Ramazan klasiği haline gelen Sahur Vakti bu yıl da izleyicilerini sahurda yalnız bırakmıyor. Ramazan ayının vazgeçilmez programı Ömer Döngeloğlu ile Sahur Vakti Başakşehir Sular Vadisi’nden canlı yayınla sahur sofralarını şenlendiriyor. Oruç tutmaya hazırlananların manevi güç bulduğu Sahur Vakti, merak edilen sorulara Kur’an-ı Kerim ve hadisler ışığında yanıt arayıp, İslamiyet’in önemli olaylarını izleyiciye aktarıyor. Ömer Döngeloğlu, Allah’ın insanlara bahşettiği bu mübarek ayın faziletlerini Sahur Vakti’nde anlatıyor. İslamiyet’in doğuşundan yayılışına yaşananların ele alınacağı Sahur Vakti, dini doğru yaşamak için özen gösterilmesi gereken hususlara yer veriyor.

Müslümanların bolluk ve bereketle taçlandırıldığı bu mübarek ayın faziletleri, izleyicilerin akıllarına takılan sorular, bu mübarek ayda sunulan fırsatları değerlendirmek için yapılması gerekenler Sahur Vakti’nde ekrana getiriliyor.

Ömer Döngeloğlu’nun sunumuyla Başakşehir Sular Vadisi’nden izleyicisiyle buluşacak olan Sahur Vakti Ramazan boyunca her gece 01:45’te canlı yayınla Kanal 7’de…

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE