Dr. Feridun Kunak Show

Pazartesi - Perşembe 09:30

 

20 Kasım 2017, Pazartesi

VÜCUTTAKİ RADYASYONDAN KURTULMANIN YOLLARI

Sağlıkla ilgili bilgiyi anlaşılır bir şekilde ekrana taşıyan Dr. Feridun Kunak birbirinden şifalı tedavi yöntemleriyle izleyicilerinin dertlerine deva olmaya devam ediyor. Dr. Feridun Kunak Show’da bugün çağın tehdidi radyasyon ve radyasyonun zararlarından korunma yöntemleri hakkında bilgi verilecek.

Yeni haftaya sağlıklı bir başlangıç yapmak isteyenleri ekran başına çağıran Dr. Feridun Kunak Show bugün günlük hayatta sıkça kullanılan teknolojik cihazların yaydığı radyasyonun insan sağlığına zararları hakkında izleyiciyi aydınlatacak. Dr. Feridun Kunak, vücuda işleyen radyasyonun etkisini azaltmak için uygulanabilecek yöntemleri ve bitkisel kürleri canlı yayınla ekranlara taşıyacak.

Kunak ayrıca sağlıklı bir yaşam için dikkat edilecek hususlara da programda yer verecek.

Sağlıklı bir yaşam için kulak verilmesi gereken öneriler ile ‘Dr. Feridun Kunak Show’’ Pazartesi’den Perşembe’ye 09:30’da Kanal 7’de…

***

HAYATIN HER NOKTASINA ALTIN DEĞERİNDE BİLGİLER

Modern tıpla geleneksel tedavi yöntemlerini birleştiren Dr. Feridun Kunak,  kaliteli bir yaşamın ipuçlarını vermeye devam ediyor. Yeni sezonun ilk programında okulların açılmasıyla velilere altın değerinde öneriler veriliyor.

Sağlık sorunlarından günlük yaşamda karşılaşılan problemlere kadar birçok konuda herkesin kolayca uygulayabileceği alternatif tedavi yöntemleri sunan ‘’Dr. Feridun Kunak Show’’ izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor. İzleyicilerini sabah sporuyla güne enerjik bir şekilde hazırlayan Kunak, farklı hastalıklara şifa olacak bitkisel kürler, güzellik maskeleri ve zayıflatan formüllerle sağlıklı bir yaşamın sırlarını veriyor. Her yaşa ve her kesime hitap eden bilgilerin paylaşıldığı programda Dr. Feridun Kunak modern bilgiyle geleneksel yöntemleri bir arada sunuyor.

Hayatı kolaylaştıran program ‘’Dr. Feridun Kunak Show’’ Pazartesi’den Perşembe’ye 09:30’da Kanal 7’de…

Dr. Feridun Kunak Show programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.

Yönetmen : Ayhan Babayiğit

Twitter : twitter.com/KunakShow

Canlı Yayın Telefonu : 0312 285 85 30 – 0312 284 07 07

Sunucu : Dr. Feridun Kunak – Serap Kunak

E- Posta : feridunkunakshow@kanal7.com

Web sitesi : http://feridunkunak.com/

Süleyman Demirel’i Doktoru Feridun Kunak Anlattı Dr. Kunak’tan Grip İçin Çok Özel Çay 20 Dakikada Zayıflatan Hamur Canlı yayında at ile tedavi ve pastırma yapımı İdrar kaçırma problemine canlı yayında hipnozlu çözüm Ballı Aşure Nasıl Yapılır DR. Feridun Kunak Show’un Canlı Yayın Konukları İnek ve Koyun Oldu Okul Çantası Kullanımında Nelere Dikkat Edilmeli Dr. Feridun Kunak Sezon Finalini ‘Akşam Oldu Hüzünlendim Ben Yine’ ile Yaptı Dr. Kunak’tan Korkutan Ölüm Şakası Botox yerine elektrik süpürgesiyle kırışıklıklardan kurtulma yöntemi Yüz felci için çok özel karışım Koyun sürüsü stüdyoya girdi! Dr. Feridun Kunak’tan canlı yayında kurban pazarlığı Dr. Kunak’tan metabolizmayı hızlandıran çay tarifi Feridun Kunak’ı gözyaşlarına boğan hediye Dr. Kunak’tan saç beyazlamasını önleyen karışım Ev yapımı diş macunu tarifi Kuaföre gitmeden evde doğal boya yapımı Zahid Akman’dan teşekkür telefonu Varis Ve Ayak Şişkinliğine Pratik Karışım Dr. Feridun Kunak’la “Gangnam Style Sporu” Radyasyondan kurtaran özel karışım Serap Kunak’tan saç besleyici çok özel karışım İlk kurbanlık fiyatları belli oldu, koyun 750 TL, büyükbaş canlı hayvanın kilosu 12 TL Dr. Kunak’tan boyun ağrılarına iyi gelen burçak lapası tarifi Duruş bozukluklarına barfiks çalışması Dr. Feridun Kunak’tan hacda ayakları koruyacak tabanlık yapımı Dr. Feridun Kunak’tan karın yağlarını eritmenin formülü ‘Zihin Açıcı Şerbet’ tarifi Canlı Yayında Sağlıklı Ve Pratik Mangal Yapımı Sağlıklı sucuk böyle yapılır Dr. Feridun Kunak’tan diz ağrılarına üzümlü çözüm
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE