Dr. Feridun Kunak Show

Pazartesi'den Perşembe'ye 09:45


07 Mayıs 2015 Perşembe

KOLESTEROL NEDEN OLUŞUR?

Sağlıklı bilginin doğru adresi Dr. Feridun Kunak Show’da bugün, fazla kilo ve yağlanmadan kaynaklanan kolesterol konusu ele alınacak.

Sevilen aile programı Dr. Feridun Kunak Show’da bugün, tedavi edilmediği sürece hayati tehlikeye yol açan kolesterol hakkında detaylı bilgiler verilerek, Dr. Feridun Kunak, kolesterolün sebeplerini, kolesterole neden olan etmenleri ve sağlıklı bir yaşam için dikkat edilmesi gerekenleri canlı yayında izleyicilere aktaracak. ‘Kolesterol belirtileri ve türleri nelerdir?’ sorusu Dr. Feridun Kunak Show’da yanıt bulacak.

Programda ayrıca bağışıklık sistemini güçlendirecek çilek sirkesi tarifi ekrana taşınacak.

Ekranların sevilen programı “Dr. Feridun Kunak Show” hafta içi Pazartesi-Perşembe saat 09.45’te Kanal 7’de.

***

Ekranların sevilen programı “Dr. Feridun Kunak Show” hafta içi Pazartesi-Perşembe saat 09.45’te Kanal 7’de. Sağlıklı bilginin doğru adresi ‘Dr. Feridun Kunak Show’ pratik bilgiler, sağlık reçeteleri ve lezzetli tarifleri canlı yayında ekrana taşıyor. Dr. Feridun Kunak sağlıkla ilgili bilgiler verirken, eşi Serap Kunak uygulaması kolay ve sağlık deposu lezzetlerle ekrandaki yerini alıyor.

Yönetmen : Ayhan Babayiğit

Twitter : twitter.com/KunakShow

Canlı Yayın Telefonu : 0312 285 85 30 – 0312 284 07 07

Sunucu : Dr. Feridun Kunak – Serap Kunak

E- Posta : feridunkunakshow@kanal7.com

Web sitesi : http://feridunkunak.com/

Dr. Kunak’tan grip için çok özel çay 20 DAKİKADA ZAYIFLATAN HAMUR CANLI YAYINDA AT İLE TEDAVİ VE PASTIRMA YAPIMI İdrar kaçırma problemine canlı yayında hipnozlu çözüm BALLI AŞURE NASIL YAPILIR? DR. FERİDUN KUNAK SHOW’UN CANLI YAYIN KONUKLARI İNEK VE KOYUN OLDU OKUL ÇANTASI KULLANIMINDA NELERE DİKKAT EDİLMELİ? Dr. Feridun Kunak sezon finalini ‘Akşam oldu hüzünlendim ben yine’ ile yaptı Dr. Kunak’tan korkutan ölüm şakası Botox yerine elektrik süpürgesiyle kırışıklıklardan kurtulma yöntemi Yüz felci için çok özel karışım Koyun sürüsü stüdyoya girdi! Dr. Feridun Kunak’tan canlı yayında kurban pazarlığı Dr. Kunak’tan metabolizmayı hızlandıran çay tarifi Feridun Kunak’ı gözyaşlarına boğan hediye Dr. Kunak’tan saç beyazlamasını önleyen karışım Ev yapımı diş macunu tarifi Kuaföre gitmeden evde doğal boya yapımı Zahid Akman’dan teşekkür telefonu Varis Ve Ayak Şişkinliğine Pratik Karışım Dr. Feridun Kunak’la “Gangnam Style Sporu” Radyasyondan kurtaran özel karışım Serap Kunak’tan saç besleyici çok özel karışım İlk kurbanlık fiyatları belli oldu, koyun 750 TL, büyükbaş canlı hayvanın kilosu 12 TL Dr. Kunak’tan boyun ağrılarına iyi gelen burçak lapası tarifi Duruş bozukluklarına barfiks çalışması Dr. Feridun Kunak’tan hacda ayakları koruyacak tabanlık yapımı Dr. Feridun Kunak’tan karın yağlarını eritmenin formülü ‘Zihin Açıcı Şerbet’ tarifi Canlı Yayında Sağlıklı Ve Pratik Mangal Yapımı Sağlıklı sucuk böyle yapılır Dr. Feridun Kunak’tan diz ağrılarına üzümlü çözüm
İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE