Yabancı Sinema ‘İmparatoriçe ve Savaşçıları’

10 Aralık 2017 Pazar - 22:50

Kanal 7 soluk soluğa izlenecek bir filmle izleyicilerin, Pazar akşamına heyecan katmaya geliyor. İmparatoriçe ve Savaşçıları, tahtını korumak isteyen bir prensesin mücadele dolu hayatı ile film severleri ekran başına kilitleyecek.

Eski Çin’de birleşme öncesi krallıklar arasında çıkan savaşlar büyük bir hakimiyet mücadelesi yaşanmasına sebep olur. Bu kritik ortamda erkek evladı olmayan Çin İmparatoru bir suikast sonucu ağır yaralanır. İmparator tahtını tek güvendiği kızı olan prensese bırakır ve ölür. Babasının ölümünden sonra krallığın yönetimini devralmak zorunda kalan genç kadın hain yeğeninin tahtı ele geçirmek için yaptığı tuzaklarla mücadele etmek zorunda kalır. Tahtını korumaya çalışan Prenses ve ona yardımcı olan generalinin hayatı her an risk altındadır. dolayısı ile krallık büyük bir tehdit ile karşı karşıyadır.

Öksüz bir prensesin krallığını korumak için yaptığı savaşlar, bu uğurda verdiği mücadele ve gerçek aşkı bulmasını konu alan İmparatoriçe ve Savaşçıları 10 Aralık Pazar 22:50’de Kanal 7’de…

Yönetmen: Siu-Tung Ching
Oyuncular:
Kelly Chen, Donnie Yen, Leon Lai, Xiaodong Guo , Zhenghai Kou
Tür: Aksiyon, Drama, Romantik
Yapım Yılı: 2008 (99 dk)
Senaryo: James Yuen , Tan Cheung
Yapımcı Firma: Beijing Poly-bona Film Publishing Company
Yapım Ülkesi: Hong Kong, Çin
Orijinal Dil: Çince
Orijinal Adı: Jiang shan mei ren / An Empress And The Warriors

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE