İskele Sancak

Cuma - 23:15

 

İSKELE SANCAK

Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan olayların masaya yatırıldığı İskele Sancak, Kanal 7’de izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in yönetiminde ekrana gelen İskele Sancak, yaşanan siyasi, toplumsal ve ekonomik gelişmeleri alanında uzman konukları ile değerlendiriliyor.

Ülke ve dünya gündemini meşgul eden, önemli gelişmelerin konuşulduğu İskele Sancak, olayların perde arkasını aralamaya devam ediyor. Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelen programda her biri kendi alanında uzman isimlerle gündemin sıcak başlıkları canlı yayında konuşuluyor.

Her Cuma ekrana gelen İskele Sancak’ta, ülke siyaseti ve uluslararası gündem maddeleri konuşulurken, araştırma şirketlerinin anketlerine yer veriliyor. Çok sesliliğin hâkim olduğu programda yaşanan olayların yankıları canlı yayında farklı görüşten isimlerle birlikte irdeleniyor.

Türkiye’nin demokrasi platformu ‘’İskele Sancak’’ Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in yönetiminde  her Cuma 23:15’te canlı yayınla Kanal 7’de…

İskele Sancak programının tüm bölümlerini izle7.com’da izleyebilirsiniz.

Yapımcı – Yönetmen : Turgut Bosut

Hazırlayan ve Sunan : Mehmet Acet

Program Koordinatörü : Tuğba Arslan

Yapım – Yönetim Yardımcıları : Kübra Başer

Twitter : twitter.com/acetmehmettw

E-Posta : iskelesancak@kanal7.com

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE