İskele Sancak

Cuma 23:45

TÜRKİYE’NİN DEMOKRASİ PLATFORMU İSKELE SANCAK

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelen İskele Sancak, Türkiye gündeminde yaşananları, siyasi gelişmeleri ve komşu ülkelerde meydana gelen sarsıcı olayları uzman konuklar eşliğinde ekrana taşımaya devam ediyor.

1998 yılından beri çizgisini koruyarak gündemin nabzını tutan İskele Sancak, yeni yayın döneminde Türkiye ve dünyada yaşananları masaya yatırmaya devam edecek. Ülke gündemine bomba gibi düşen olayların, siyasetin kulislerinde konuşulanların, yabancı ülkelerle ilişkilerde yaşanan gelişmelerin ele alındığı İskele Sancak, her hafta alanında uzman isimleri stüdyosunda ağırlayacak. ‘Türkiye erken seçime gidiyor, peki seçim sürecinde neler yaşanacak? 2 Kasım sabahı Türkiye’yi neler bekliyor? Artan terör olaylarına nasıl müdahale edilmesi bekleniyor? Suriye’de yaşanan olaylar ne zaman durulacak? Ülkelerini bırakıp Türkiye’ye sığınan Suriyelilerin akıbeti ne olacak?’ ve daha birçok konu İskele Sancak’ta irdelenecek.

Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelecek olan programda araştırma şirketlerinin anketleri, yaşanan olayların yankıları canlı yayında farklı görüşten konuklarla birlikte konuşulacak.

Türkiye’nin demokrasi platformu İskele Sancak Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in yönetiminde her Cuma 23:45’de canlı yayınla Kanal 7’de.

Yapımcı – Yönetmen : Turgut Bosut

Hazırlayan ve Sunan : Mehmet Acet

Program Koordinatörü : Tuğba Arslan

Yapım – Yönetim Yardımcıları : Kübra Başer / Şeymanur Kavuncu

Twitter : twitter.com/acetmehmettw

E-Posta : iskelesancak@kanal7.com

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN RADYO 7 DİNLE