İskele Sancak

Yeni sezonda Kanal 7'de...

İSKELE SANCAK GÜNDEMİN NABZINI TUTMAYA DEVAM EDİYOR

Yıllardır koruduğu çizgisiyle Türkiye’nin demokrasi platformu olan İskele Sancak, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan olayların perde arkasını irdelemeye devam ediyor. Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelen İskele Sancak, gündemin sarsıcı olaylarını ve siyaset kulislerinde yaşananları sıcağı sıcağına ekrana taşıyor.

Usta Gazeteci Mehmet Acet’in moderatörlüğünde gündemi yakından takip eden İskele Sancak, Türkiye ve dünyada yaşananları tüm yönleriyle masaya yatırmaya devam ediyor. Gündeme bomba gibi düşen olaylar, İslam coğrafyasında yaşanan çatışmalar, küresel gelişmeler ve Türkiye siyaseti her biri alanında uzman isimlerin konuk olduğu programlarda tüm yönleriyle ele alınıyor.

Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünde ekrana gelen programda araştırma şirketlerinin anketleri, yaşanan olayların yankıları canlı yayında farklı görüşten konuklarla birlikte konuşuluyor.

1998 yılından bu yana Türkiye’nin demokrasi platformu olan İskele Sancak, Mehmet Acet’in yönetiminde yeni yayın döneminde de her Cuma sizlerle olacak.

Yapımcı – Yönetmen : Turgut Bosut

Hazırlayan ve Sunan : Mehmet Acet

Program Koordinatörü : Tuğba Arslan

Yapım – Yönetim Yardımcıları : Kübra Başer

Twitter : twitter.com/acetmehmettw

E-Posta : iskelesancak@kanal7.com

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE