TV Filmi ‘Aman Doktor 2’

17 Kasım 2018 Cumartesi - 08:00

Sinsi hesaplardan habersiz yaşanan sımsıcak bir sevda öyküsü ikinci bölümüyle ekrana geliyor.

Köyün genç doktoru Ziya ve Nazlı arasında filizlenen sevda mutlu sonla bitecek mi? Nazlı’nın anne babası olmadığı için amcası İsmail ve yengesi Afet, kızları Sevcan ve Gülcan’dan ayırmadan onu kendi kızları gibi büyütmüşlerdir. Bir süreliğine İstanbul’a kardeşinin yanına giden Afet kasabaya nihayet dönmüştür. Aralarındaki sevda ateşi çoktan yanan Nazlı ve Ziya artık mutlu sona kavuşma hayalleri kurmaktadırlar. Bunun üzerine Ziya yanına kardeşi Ayşegül’ü de alarak Nazlı’yı istemeye gider.

Tam her şey yolundayken Ziya’nın eski nişanlısı Buket’in köye çıkagelmesiyle işler karışır. Buket’i kasabaya çağıran ise Ayşegül’den başkası değildir. Çünkü abisi Ziya’nın Nazlı’yla evlenmesini istememektedir. Buket köyde herkese Ziya’nın nişanlısı olduğunu söyler ve onları ikna eder. Afet de böyle birine kız veremeyeceğini söyleyerek görücüleri evden kovar.

Nazlı Ziya hakkında öğrendiklerine çok üzülür, gururu kırılır ve kendisine çoktandır sevdalı olan Hasan’a kendisini istemeye gelmesini söyler. İstemeyerek de olsa bu evliliğe evet demek üzere olan Nazlı, görücüler tam da evdeyken Buket gelmesiyle ikinci bir şok geçirir. Nazlı ve Ziya’yı nasıl bir son bekliyor? Seven gönüller bu kez kavuşacak mı? “Aman Doktor 2” Kanal 7’de…

Genel Yönetmen: Zeynep Tor
Yönetmen: Erhan Baytimur
Oyuncular: Adnan Koç, Tuğba Şap, İnci Şen, Nihat Oktay, Atilla Pekdemir, Sabriye Sürel, Ayçin Karayılan, Zilan Odabaşı
Müzik: Özkan Turgay
Senaryo: Hayriye Ersöz
Yapım: Tor Yapım / 2007

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE