TV Filmi ‘Kurban Olduğum’

13 Eylül 2018 Perşembe - 08:00

Kurban Olduğum İzle

KURBAN BAYRAMI İLE GELEN BÜYÜK SÜRPRİZ

Kanal 7’den başrollerinde usta oyuncular Murat Parasayar ve Arzu Yanardağ’ın rol aldığı “Kurban Olduğum” adlı film ekrana geliyor. Filmde bir kurban bayramı günü annelerini kaybeden iki kardeşin hayat mücadelesi anlatılıyor.

Kurban Olduğum adlı filmin çekimleri Kemerburgaz, Pirinççi, Yayla Köyü ve Tarabya’da yapıldı ve filmde 20 civarında oyuncu ile onlarca figüran rol aldı. Hanefi Söztutan’ın hikayesinden uyarlanan, senaryosunu Kıvanç Oğuz’un yazdığı, yapımcılığını Mehmet Tuncer ve Selim Arvas’ın üstlendiği filmin yönetmenliğini usta yönetmen Merih Aktaş yaptı.

Ali ve Ayşe yakalandığı amansız hastalığın pençesinde günden güne eriyen anneleriyle zor şartlarda yaşamlarını sürdürmektedirler. Ali ve Ayşe, bir kurban bayramı günü annelerinin vefatı sonucu, hayatta yapayalnız kalırlar. Üstelik Ayşe’de o yıllarda tedavisi olmayan bir hastalığın pençesindedir. Ali, kardeşini de kaybetmemek için mücadele eder. Ama hayat Ali ve Ayşe için git gide zorlaşmaktadır. Yaklaşan kurban bayramının tüm hayatlarını değiştirecek sürpriz olaylarla dolu olduğundan habersizdirler…

Yönetmen: Merih Aktaş
Yapımcı: Mehmet Tuncer, Selim Arvas
Hikaye: Hanefi Söztutan
Senaryo: Kıvanç Oğuz
Oyuncular: Murat Parasayar, Arzu Yanardağ, Mert Türkmen, Yağmur Hilal Ustaoğlu

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE