15 Temmuz Özel

15 Temmuz 2018 Pazar - 18:00

15 Temmuz 2018, Pazar

15 TEMMUZ’DA YAŞANANLAR VE PERDE ARKASI

Kanal 7, 15 Temmuz Darbe Girişimi ve Milletin Zaferi gecesinin ikinci yıl dönümünde çok özel bir programla izleyici karşısına çıkıyor. Devleti ele geçirmeye çalışan FETÖ’nün 15 Temmuz gecesi yaşattığı o karanlık gecenin ve darbeyi püskürten milletin zaferinin perde arkasında gelişen tüm detayları Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünde 15 Temmuz Özel programıyla ekrana taşınacak.

Hiçbir zaman unutulmayacak olan 15 Temmuz hain darbe girişiminde yaşananlar ikinci yıl dönümünde ‘15 Temmuz Özel’ programıyla Kanal 7’de ekrana geliyor. Vatana göz koyanların ve canı pahasına vatanını koruyanların mücadelesi, olaylara tanıklık edenlerin anlatımlarıyla 15 Temmuz Özel ile ekrana taşınacak.

Türkiye’nin en karanlık ve en uzun gecesi olarak tarihe geçen 15 Temmuz darbe girişiminde hainlerin vatanı parçalamak için yaptıkları ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın tarihi çağrısı sonrası büyük bir iradeyle darbecilerin karşısında duran halkın şanlı zaferi ‘15 Temmuz Özel’ yayını ile yeniden hatırlanacak.

Kendisini tankların önüne atan, silahsız şekilde darbecilere karşı koyan ve bu uğurda canını vererek adını Türkiye tarihine yazdıran şehitlerin yakınları ve darbecilere direnirken gazi olan vatandaşlar programa konuk olarak o gece yaşananlara dair çok özel açıklamalar yapacak. ‘15 Temmuz Özel’ yayını o karanlık gecenin en önemli sembollerinden olan 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi ve TBMM’den canlı bağlantılarla Kanal 7’de olacak.

‘15 Temmuz Özel’ Mehmet Acet’in deneyimli sunumu, çok özel görüntüler, konular ve konuklarla 15 Temmuz Pazar 19:00’da Kanal 7’de.

İZLEYİCİ TEMSİLCİSİ CANLI YAYIN FREKANS BİLGİLERİ RADYO 7 DİNLE