Mihrali 31. Bölüm İzle (11 Temmuz 2020 Cumartesi)

Aşkın, doğruluğun ve dostluğun son destanı… Tertemiz, yiğitçe bir aşkın akıllardan çıkmayacak öyküsü…

Mihriban’ın Ali’si…  mert, dost canlısı, sevgi dolu, yiğit bir delikanlı…

Mihriban; aşkı ve namusu için hayatını feda etmekten çekinmeyen, yalanlara, entrikalara fırsat vermeyen dik başlı bir genç kız.

Kıskançlığı nefretle yoğurup, Mihriban’ı elde etmek için akıl almaz çılgınlıklar peşinde koşan Eşber…

Küçük Ali, babası öldürüldüğü gün annesi Hatice ile birlikte dayısı Kemal’e sığınmak için Ilıca’ya gelir. Kemal, yıllar önce babasının rızasını almadan evlendiği için kız kardeşi Hatice’yi reddetmiştir.  Kocasının yaralı olmasına rağmen Kemal, Hatice ve oğlu Ali’yi evine almaz.  Onlara köyün yaşlı imamı Dumanlı Hoca sahip çıkar.  Küçük Ali dayısının kızı Mihriban’ı ilk defa o gün görür ve o gün gelecekte yaşanacak büyük bir aşkın ilk kıvılcımları belirir.

VİDEO GALERİ
YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)
Sevilen Hint dizisi Kördüğüm 397.bölümüyle izle7.com'da. Bir yılı aşkın bir süredir Kanal 7 ekranlarına gelen Kördüğüm’ün final bölümünde neler olacak? Rani’yi yaşatmak için Akash ile Methi varını yoğunu ortaya koyar. Rani bu çabalar neticesinde sağlığında kavuşur ama annesinden olur. Rani, Methi ve Akash’ın yardımıyla iyileşir ve konağa geri döner. Akash’ın Khanha ile olan kavgası bir türlü bitmez. Khanha, Nandini ile olan düşmanlığını Akash’tan çıkarmaya çalışır.  Akash ile Khanha sert bir kavganın içine girer. Khanha Akash’ı öldürecekken Nandini, yetişir ve Khanha’yı vurur. Nandini hapse girer. Rani’nin tüm sorumluluğunu Methi ile Akash üstlenir.  Rani annesine üzülse de Methi ona çok iyi davranır. Tam her şey düzene girmişken eve yeni bir kız daha gelir. Methi, Khanha öldükten sonra ortada kalan Tammanna’yı da sahiplenir. Akash, Methi’ye bu kadar iyi niyetli olduğu için daha çok bağlanır ve Rani ile birlikte Tamanna’ya da sahip çıkar. Ancak Rani, Tamanna’yı kıskanır. Methi ve Akash’ın kendisinden başkasına ilgi göstermesine tahammül edemeyen Rani, Tamaanna’yı kabullenebilecek mi? Rani ile Tamanna aynı evde yaşayabilecek mi? Kıskançlık Rani ve Tamanna’nın da mı sonu olacak?Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…Künye: Orijinal Adı: UttaranYapım Yılı:2008-2015                                                    Yönetmen: Nandita MehraSenaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)