Bir Garip Aşk dizisinde canlandırdığı Arnav karakteri ile dünya üzerinde milyonlarca hayrana sahip olan Bollywood’un yıldız oyuncusu Barun Sobti 29 Şubat’ta Kanal 7 Medya Grubu’nu ziyaret etti. Ülkemizde de geniş bir izleyici kitlesine sahip olan dizinin ve oyuncunun hayranları Barun Sobti ile tanışma fırsatı yakaladı.

Kanal 7 ekranlarının ilgiyle izlenen Hint dizisi Bir Garip Aşk’ın yıldızı Barun Sobti 29 Şubat’ta Kanal 7 Medya Grubu’nu ziyaret etti. Türkiye’de yayınlandığı ilk günden beri aldığı reytinglerle dikkatleri üzerine çeken ve kısa sürede geniş bir hayran kitlesine ulaşan Bir Garip Aşk dizisinin yıldızı Barun Sobti, Kanal 7 Medya Grubu aracılığı ile Türk hayranlarıyla buluştu. Sabahın erken saatlerinde Kanal 7’nin Eyüp’teki binasının önüne gelerek Hint sinemasının dünyaca ünlü jönünü görmek isteyen hayranlar ilerleyen saatlerde yüzlerce kişiye ulaştı.

‘FAVORİ TATLISI BAKLAVA OLDU’

Bollywood yıldızı Barun Sobti’nin Kanal 7 Genel Yayın Yönetmeni Zahid Akman ile bir araya gelmesi ile başlayan ziyarette Hindistan’dan gelen yıldız oyuncuya ve misafirlere çeşitli hediyeler verildi. Türk mutfağından seçkin yemeklerin yer aldığı öğle yemeğinde ise Barun Sobti, tatlılar içerisinde baklavayı çok beğendi.

HAYRANLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Sevilen yıldız daha sonra Kanal 7 sosyal medya hesapları üzerinden yapılan çekilişle belirlenen 40 hayranı ile Kanal 7 stüdyolarında bir araya geldi. Kanal 7 ekranlarının deneyimli sunucusu Hülya Seloni’nin sunduğu programda, Barun Sobti, Bir Garip Aşk dizisinde Arnav karakterini Türkçe seslendiren Kerem Kobanbay ile de tanıştı. Barun Sobti hayranlarının Kerem Kobanbay’ın sesine verdikleri tepki ise bir anlık şaşkınlığa neden oldu.

‘MÜKEMMEL BİR GÜN’

Bu anlamlı etkinlikte hayranları yıldız oyuncu hakkında merak ettikleri soruları sordu. Gösterilen yoğun ilgi karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Sobti’nin, şanslı hayranlarıyla fotoğraf çektirmesiyle program sona erdi. Programın ardından Sobti Kanal 7 Medya Grubu’nu gezdi.

Barun Sobti, Türkiye’de olmaktan ve kendisine gösterilen ilgiden oldukça memnun kaldığını belirterek, burada geçirdiği günü tek kelime ile “Mükemmel” olarak ifade etti.

Bir Garip Aşk’ın sevilen oyuncusu Barun Sobti’nin Kanal 7 Medya Grubu’na gerçekleştirdiği bu ziyaret aynı zamanda bir Bollywood yıldızının Türk hayranları ile buluşmak için gerçekleştirdiği ilk ziyaret oldu.

‘Bir Garip Aşk’ hafta içi her gün saat 16.00’da yeni bölümleri, saat 12:00’de ise tekrar bölümleri ile Kanal 7 ekranlarında.

Habere ait diğer fotoğraflara buradan ulaşabilirsiniz

arnav3

YENİ BÖLÜMLER izle7.com