Şişli Meslek Yüksekokulu tarafından ikincisi gerçekleştirilen ‘‘Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri’’ düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Mikrofonun sihirli seslerinin ödüllendirildiği gecede Radyo 7 Ailesi de ‘‘en iyi’’ler arasına girmeyi başardı.

Bugüne kadar yaptığı müzik yayınlarıyla, konuşma üslubuyla, haber kalitesi ve güçlü kadrosuyla diğer radyolar arasından sıyrılan Radyo 7, Türkiye Radyoları arasında “En İyi Talk (konuşan) Radyo” ödülünü alırken, ‘‘En İyi Radyo Haber Spikeri’’ Ödülü de Mehmet Can’a verildi.

Farklı kategorilerde, radyo dinleyicilerin oylarıyla belirlenen ödüllerin dağıtıldığı geceye, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, eski Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Nükhet Duru, Burcu Güneş, Kutsi, Yüksek Sadakat ve Metin Arolat gibi çok sayıda ünlü sanatçı da katıldı.

Bu yıl ikincisi düzenlenen Sihirli Radyo Ödülleri, online olarak bir defaya mahsus oy kullanılarak seçildi.  Değişik kategorilerde 70 radyo ile 100′den fazla radyocu “en iyi” olmak için oylandı. Toplam 700.000 oy kullanıldı ve 19 kategoride ödül verildi.

YENİ BÖLÜMLER izle7.com