Güney Afrika Cumhuriyeti’nden gazete, TV ve haber ajanslarından editör, spiker ve muhabirleri Kanal 7, Ülke Televizyonu, Haber7.com ve Radyo 7’yi ziyaret etti.

Kanal 7, Güney Afrika Cumhuriyeti’nden El Cezire, ETV, Sometown Gazetesi, BBC ve Cihan Haber Ajansı’nın editör, spiker ve yöneticilerini ağırladı.

El Jezire televizyonu Sahraaltı Müdürü Thembisa Fakude , Güney Afrika Press Association (SAPA) Genel Müdürü William Charles Cawse Davis -,  ETV  Haber Sunucusu Vanessa Rapetti, ülkenin en büyük ekonomi gazetesi Business Report Editörü Mziwandile Ellis Kingdom Mnyandu,  Soweton Gazetesi Politika Editörü Moipone Malefane , BBC Afrika Servisi Güney Afrika Muhabiri Omar Mutasa  ve Cihan Haber Ajansı Güney Afrika Müdürü Türkmen Terzi Nabi Kanal 7 Kurumsal İletişim Yetkilisi Ömer Faruk Yılmaz’ın eşliğinde Kanal 7 binasını gezdi.

Kanal 7’nin İstanbul Eyüp’te yer alan merkezini ziyaret eden grup; Kanal 7, Ülke TV ve Radyo 7 canlı yayın stüdyolarını ve reji odalarını gezerek yetkililerden bilgi edindi.


Geziye ilk olarak Kanal 7 Haber Merkezi’nden başlayan kafile, Kanal 7 İstihbarat Şefi Ahmet Gemici ile görüşerek yayın grubunun haber oluşturmasında göz önüne aldığı kriterler, temel prensip ve ilkeleri ile bilgi aldı.

Haber 7.com’u ziyaret eden grup, Haber7.com editörleri ile internet haberciliği konusunda sohbet ettiler.

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
İki Yabancı 1. Bölüm Fragmanı - 22 Temmuz 2019
Kanal 7 Hint dizisi İki Yabancı 1. bölüm fragmanı izle7.com'da. Hindistan’ın dünyaca ünlü iki yıldızı Jennifer Winget ve Gautam Rode’un başrollerini paylaştığı İki Yabancı’nın ilk bölümünde annesinin ölümünün ardından hayata küsen Saraswatichandra, babasına karşı da soğuk davranır. Babası ise Saras’ı hataya bağlamak için en iyi çözümün evlendirmek olduğuna karar verir. Ancak bu kararı almadan önce Saras’ın fikrini sormaz.Saras’ın içine kapanık haline çözüm arayan babası onu evlendirmenin en doğru karar olduğunu düşünür. Doğum günü partisinde herkese fikrini açıklar. Hindistan’da yaşayan eski bir dostunun kızı Kumud’un Saras’a çok uygun olduğunu söyler. Annesinin ölümünü bir türlü kabul edemeyen Saras kimseyle evlenmeye hazır olmadığını söylese de kendini dinletemez. Bu karar sadece Saras’ı değil üvey annesini de hiç mutlu etmez. Mirasın sadece kendi öz oğluna kalmasını isteyen Guman, bu kararı engellemek için uğraşır. En az babası kadar inatçı olan Saras, çareyi Kumud’a mektup yazmakta bulur. Saras’la evlenme fikrine ilk başta sıcak bakmayan Kumud ise rüyasına giren adamın Saras olduğunu öğrendiğinde fikri değişir. Kumud heyecanla Saras ile tanışacağı günü beklerken aldığı mektupla yıkılır.Aralarına uzak mesafeler girse de kalpleri hep yan yana olan Saras ve Kumud’un yüreklere dokunan aşk öyküsü, İki Yabancı her gün saat 16:00’da Kanal 7 ekranlarında.Künye:Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh SinghYönetmen: Sanjay Leela BhansaliSenaryo: Ved Raj, Abhijit SinhaYapım Yılı: 2013Ülke: HindistanTürü: Dram, RomantikOrijinal Adı: Saraswatichandra
İki Yabancı 1. Bölüm Fragmanı - 22 Temmuz 2019