KANAL 7 MEDYA GRUBU ÇALIŞANLARI ADINA 2000 FİDAN DİKİLDİ

Kanal 7’nin 20’nci yılı etkinlikleri kapsamında, ‘Kanal 7 Medya Grubu 20. Yıl Hatıra Ormanı’ oluşturuldu. Arnavutköy’de oluşturulan hatıra ormanına Kanal 7 Medya Gurubu çalışanları ve iş ortakları adına 2000 adet fidan dikildi.

Kanal 7 Medya Grubu tarafından 20’nci yıl etkinlikleri kapsamında, sürdürülebilir yaşam ilkesi çerçevesinde ağaçlandırma çalışması yapılarak bir hatıra ormanı oluşturuldu. İstanbul Arnavutköy Tayakadın mevkiinde oluşturulan ‘Kanal 7 Medya Grubu 20. Yıl Hatıra Ormanı’na 2000 fidan dikildi. Maliyeti Kanal 7 tarafından karşılanan ve İstanbul Orman Bölge Müdürlüğü ile ortaklaşa gerçekleştirilen proje çerçevesinde Arnavutköy’de bulunan alan ağaçlandırıldı.

Kanal 7 Medya Grubu çalışanları ve iş ortakları adına yapılan fidan dikimini İstanbul Orman Bölge Müdürlüğü gerçekleştirirken, temsili fidan dikim törenine de Kanal 7 Medya Grubu çalışanları katıldı. Bugün gerçekleşen fidan dikim etkinliğine Kanal 7 Medya Grubu çalışanları katıldı.

1994 yılında yayın hayatına başlayan Kanal 7, bugün yoluna Kanal 7 Medya Grubu olarak devam ediyor. Kanal 7’ye 20 yıllık bu süreçte Radyo 7, Ülke TV, Haber7.com, Ulkehaber.com, izle7.com, Radyo Vokal katıldı. Kanal 7 Medya Grubu 20’nci yılı etkinlikleri kapsamında geçtiğimiz günlerde, kurumun yayıncılık serüvenini anlatan bir fotoğraf sergisi hazırlamıştı. Aynı kapsamda oluşturulan hatıra ormanı için temsili fidan dikimi de bugün yapıldı. Fidan dikimine Kanal 7 Medya Grubu’ndan temsilciler katıldı.

http://www.kanal7.com/_galeri_duyurular.php?duyuruIDal=41

YENİ BÖLÜMLER izle7.com