KANAL 7 MEDYA GRUBU ÇALIŞANLARI ADINA 2000 FİDAN DİKİLDİ

Kanal 7’nin 20’nci yılı etkinlikleri kapsamında, ‘Kanal 7 Medya Grubu 20. Yıl Hatıra Ormanı’ oluşturuldu. Arnavutköy’de oluşturulan hatıra ormanına Kanal 7 Medya Gurubu çalışanları ve iş ortakları adına 2000 adet fidan dikildi.

Kanal 7 Medya Grubu tarafından 20’nci yıl etkinlikleri kapsamında, sürdürülebilir yaşam ilkesi çerçevesinde ağaçlandırma çalışması yapılarak bir hatıra ormanı oluşturuldu. İstanbul Arnavutköy Tayakadın mevkiinde oluşturulan ‘Kanal 7 Medya Grubu 20. Yıl Hatıra Ormanı’na 2000 fidan dikildi. Maliyeti Kanal 7 tarafından karşılanan ve İstanbul Orman Bölge Müdürlüğü ile ortaklaşa gerçekleştirilen proje çerçevesinde Arnavutköy’de bulunan alan ağaçlandırıldı.

Kanal 7 Medya Grubu çalışanları ve iş ortakları adına yapılan fidan dikimini İstanbul Orman Bölge Müdürlüğü gerçekleştirirken, temsili fidan dikim törenine de Kanal 7 Medya Grubu çalışanları katıldı. Bugün gerçekleşen fidan dikim etkinliğine Kanal 7 Medya Grubu çalışanları katıldı.

1994 yılında yayın hayatına başlayan Kanal 7, bugün yoluna Kanal 7 Medya Grubu olarak devam ediyor. Kanal 7’ye 20 yıllık bu süreçte Radyo 7, Ülke TV, Haber7.com, Ulkehaber.com, izle7.com, Radyo Vokal katıldı. Kanal 7 Medya Grubu 20’nci yılı etkinlikleri kapsamında geçtiğimiz günlerde, kurumun yayıncılık serüvenini anlatan bir fotoğraf sergisi hazırlamıştı. Aynı kapsamda oluşturulan hatıra ormanı için temsili fidan dikimi de bugün yapıldı. Fidan dikimine Kanal 7 Medya Grubu’ndan temsilciler katıldı.

http://www.kanal7.com/_galeri_duyurular.php?duyuruIDal=41

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Gündüz Gece - Ayasofya | 26 Eylül 2020
Türkiye gezilecek yerler, gezmek, seyahat etmek isteyenler Türkücü Kürşat Gündüz Gece İstanbul Ayasofya bölümünde tarihi mekanları ve yöresel yemekleri ekranlarınıza taşıdı.***Sevilen türkücü Kürşat’ın eğlenceli sunumuyla Anadolu’nun saklı kalmış güzelliklerini ekrana getiren Gündüz Gece turuna hız kesmeden gezmeye devam ediyor. Memleket hasreti çekenlerin özlemini dindirmek isteyen Gündüz Gece, Anadolu topraklarının güzelliklerini karış karış dolaşarak Kanal 7’de ekrana taşıyor.Anadolu’nun keşfedilmeyi bekleyen köşeleri, Doğu’dan Batı’ya yurdun her yerinde yaşam süren Anadolu insanın kültür mirası, tarladaki çiftçinin hasadı, şanı dünyaya yayılan Türk mutfağının yöresel lezzetleri Kürşat’ın neşe dolu sunumuyla Gündüz Gece’de izleyiciyle buluşuyor. Ekran başındakilere oturdukları yerden Anadolu’yu gezme imkanı sunan Gündüz Gece özlenen köy hayatını tüm yönleriyle gözler önüne serecek. Gündüz Gece bu hafta Muş’tan renkli görüntüleri ekrana getiriyor.Kürşat, kah Ege’de zeytin hasadına gidecek kah Karadeniz’de horon vuracak, İç Anadolu’da buğday hasadına giderken Akdeniz’de portakal toplayacak. Her yeri cennet olan Türkiye’nin yedi bölgesinden renkli görüntüler Gündüz Gece ile evleri şenlendiriyor.Anadolu kültürünü gerçek tanıklarından dinlemek isteyenlerin buluştuğu ‘Gündüz Gece’ her Cumartesi 22:40’ta Kanal 7’de…***#GündüzGece #Ayasofya
Gündüz Gece - Ayasofya | 26 Eylül 2020
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)
Sevilen Hint dizisi Kördüğüm 397.bölümüyle izle7.com'da. Bir yılı aşkın bir süredir Kanal 7 ekranlarına gelen Kördüğüm’ün final bölümünde neler olacak? Rani’yi yaşatmak için Akash ile Methi varını yoğunu ortaya koyar. Rani bu çabalar neticesinde sağlığında kavuşur ama annesinden olur. Rani, Methi ve Akash’ın yardımıyla iyileşir ve konağa geri döner. Akash’ın Khanha ile olan kavgası bir türlü bitmez. Khanha, Nandini ile olan düşmanlığını Akash’tan çıkarmaya çalışır.  Akash ile Khanha sert bir kavganın içine girer. Khanha Akash’ı öldürecekken Nandini, yetişir ve Khanha’yı vurur. Nandini hapse girer. Rani’nin tüm sorumluluğunu Methi ile Akash üstlenir.  Rani annesine üzülse de Methi ona çok iyi davranır. Tam her şey düzene girmişken eve yeni bir kız daha gelir. Methi, Khanha öldükten sonra ortada kalan Tammanna’yı da sahiplenir. Akash, Methi’ye bu kadar iyi niyetli olduğu için daha çok bağlanır ve Rani ile birlikte Tamanna’ya da sahip çıkar. Ancak Rani, Tamanna’yı kıskanır. Methi ve Akash’ın kendisinden başkasına ilgi göstermesine tahammül edemeyen Rani, Tamaanna’yı kabullenebilecek mi? Rani ile Tamanna aynı evde yaşayabilecek mi? Kıskançlık Rani ve Tamanna’nın da mı sonu olacak?Farklı hayatların iç içe geçtiği ‘Kördüğüm’ her gün 16.10’da Kanal 7’de…Künye: Orijinal Adı: UttaranYapım Yılı:2008-2015                                                    Yönetmen: Nandita MehraSenaryo: Mitali Oyuncular: Tina Dutta, Rashami Desai, Sreejita De, Mrunal Jain, Vikas Bhalla, Gaurav Chopra, Mrunal Jain, Ajay Chaudhary, Ayub Khan, Vaishali Thakkari, Vikas Bhalla, Pragati Me
Kördüğüm 397.Bölüm (Final)