KANAL 7 MEDYA GRUBU ÇALIŞANLARI ADINA 2000 FİDAN DİKİLDİ

Kanal 7’nin 20’nci yılı etkinlikleri kapsamında, ‘Kanal 7 Medya Grubu 20. Yıl Hatıra Ormanı’ oluşturuldu. Arnavutköy’de oluşturulan hatıra ormanına Kanal 7 Medya Gurubu çalışanları ve iş ortakları adına 2000 adet fidan dikildi.

Kanal 7 Medya Grubu tarafından 20’nci yıl etkinlikleri kapsamında, sürdürülebilir yaşam ilkesi çerçevesinde ağaçlandırma çalışması yapılarak bir hatıra ormanı oluşturuldu. İstanbul Arnavutköy Tayakadın mevkiinde oluşturulan ‘Kanal 7 Medya Grubu 20. Yıl Hatıra Ormanı’na 2000 fidan dikildi. Maliyeti Kanal 7 tarafından karşılanan ve İstanbul Orman Bölge Müdürlüğü ile ortaklaşa gerçekleştirilen proje çerçevesinde Arnavutköy’de bulunan alan ağaçlandırıldı.

Kanal 7 Medya Grubu çalışanları ve iş ortakları adına yapılan fidan dikimini İstanbul Orman Bölge Müdürlüğü gerçekleştirirken, temsili fidan dikim törenine de Kanal 7 Medya Grubu çalışanları katıldı. Bugün gerçekleşen fidan dikim etkinliğine Kanal 7 Medya Grubu çalışanları katıldı.

1994 yılında yayın hayatına başlayan Kanal 7, bugün yoluna Kanal 7 Medya Grubu olarak devam ediyor. Kanal 7’ye 20 yıllık bu süreçte Radyo 7, Ülke TV, Haber7.com, Ulkehaber.com, izle7.com, Radyo Vokal katıldı. Kanal 7 Medya Grubu 20’nci yılı etkinlikleri kapsamında geçtiğimiz günlerde, kurumun yayıncılık serüvenini anlatan bir fotoğraf sergisi hazırlamıştı. Aynı kapsamda oluşturulan hatıra ormanı için temsili fidan dikimi de bugün yapıldı. Fidan dikimine Kanal 7 Medya Grubu’ndan temsilciler katıldı.

http://www.kanal7.com/_galeri_duyurular.php?duyuruIDal=41

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
İki Yabancı 1. Bölüm Fragmanı - 22 Temmuz 2019
Kanal 7 Hint dizisi İki Yabancı 1. bölüm fragmanı izle7.com'da. Hindistan’ın dünyaca ünlü iki yıldızı Jennifer Winget ve Gautam Rode’un başrollerini paylaştığı İki Yabancı’nın ilk bölümünde annesinin ölümünün ardından hayata küsen Saraswatichandra, babasına karşı da soğuk davranır. Babası ise Saras’ı hataya bağlamak için en iyi çözümün evlendirmek olduğuna karar verir. Ancak bu kararı almadan önce Saras’ın fikrini sormaz.Saras’ın içine kapanık haline çözüm arayan babası onu evlendirmenin en doğru karar olduğunu düşünür. Doğum günü partisinde herkese fikrini açıklar. Hindistan’da yaşayan eski bir dostunun kızı Kumud’un Saras’a çok uygun olduğunu söyler. Annesinin ölümünü bir türlü kabul edemeyen Saras kimseyle evlenmeye hazır olmadığını söylese de kendini dinletemez. Bu karar sadece Saras’ı değil üvey annesini de hiç mutlu etmez. Mirasın sadece kendi öz oğluna kalmasını isteyen Guman, bu kararı engellemek için uğraşır. En az babası kadar inatçı olan Saras, çareyi Kumud’a mektup yazmakta bulur. Saras’la evlenme fikrine ilk başta sıcak bakmayan Kumud ise rüyasına giren adamın Saras olduğunu öğrendiğinde fikri değişir. Kumud heyecanla Saras ile tanışacağı günü beklerken aldığı mektupla yıkılır.Aralarına uzak mesafeler girse de kalpleri hep yan yana olan Saras ve Kumud’un yüreklere dokunan aşk öyküsü, İki Yabancı her gün saat 16:00’da Kanal 7 ekranlarında.Künye:Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh SinghYönetmen: Sanjay Leela BhansaliSenaryo: Ved Raj, Abhijit SinhaYapım Yılı: 2013Ülke: HindistanTürü: Dram, RomantikOrijinal Adı: Saraswatichandra
İki Yabancı 1. Bölüm Fragmanı - 22 Temmuz 2019