Biten ligin heyecanı “Tutkumuz futbol!” sloganıyla Kanal 7 Cup 2013’le Kanal 7’de yaşanıyor. Kim yenerse yensin dostluğun kazanacağı, Kanal 7, Radyo 7, Haber7 ve Ülke TV çalışanlarının katılımıyla bu yıl 9’uncusu gerçekleşecek olan futbol turnuvası ‘Kanal 7 Cup 2013’ 24 Mayıs Cuma günü açılış maçıyla başlıyor.
 
Kanal 7 Medya Grubu çalışanlarının arasındaki iletişimin dostluk diyaloğuna dönüşmesi, motivasyonlarının artması adına düzenlediği etkinliklerden biri olan futbol turnuvası Kanal 7 Cup, Dinarsu Spor Tesisleri’nde gerçekleşecek.

Grup maçları, çeyrek final maçları, yarı final maçları, üçüncülük maçları ve son olarak da final maçıyla son bulacak etkinlikte “Gol Kralı” kupasıyla heyecan daha da yükselecek.
 
Birkaç İyi Adam, Baba Kumanda,  Teknik, Haber Merkezi, Yarasalar, Gençlik,  Ülke TV, Haber7, Tümspor, Program –Yayın, Radyo 7 ve Spormen  olmak üzere 12 takımın  4 ayrı gruptaki ekiplerin yarışacağı turnuva 24 Mayıs 2013 Cuma saat 16.00’da ilk düdüğü çalacak. Turnuva 14 Haziran’da yapılacak final maçıyla tamamlanacak.
 
24 Mayıs – 14 Haziran 2013 tarihleri arasında kıran kırana geçecek mücadelenin sonucunda turnuvada ilk üçe giren takımları sürpriz hediyeler bekliyor.

YENİ BÖLÜMLER izle7.com