TÜRK KÜLTÜRÜNÜ HİNT ESİNTİSİ VE KORE RÜZGARIYLA BULUŞTURAN

KANAL 7 YENİ YAYIN DÖNEMİNE DAMGASINI VURACAK

Üç farklı kültürü dünya çapında beğenilen yapımlarla izleyicisine sunan Kanal 7 yeni yayın dönemine yine dopdolu gibi giriyor. Türk yaşam tarzını sürükleyici hikayesiyle dünyanın dört bir yanına aktaran Elif, yayınlandığı sırada tüm dünyayı Hint rüzgarının etkisi altına alan baharat kokulu Hint dizileri, aşklarını ve tarihini eşsiz senaryolarıyla geniş kitlelere izleten Kore dizileri yeni yayın döneminde de Kanal 7’deki yerini alıyor.

Beğeniyle izlenen dizilerin yanı sıra yıllardır ekranlarda bilgi dolu paylaşımlarıyla izleyicisinin sağlığını yakından takip eden Dr. Feridun Kunak Show, İslamiyet’i en doğru şekilde yaşamak için faydalı bilgileri izleyicisine aktaran Cuma Sohbetleri, Nursaçan’la Sohbetler, Ömer Döngeloğlu İle Önden Gidenler de yeni yayın döneminde Kanal 7 ekranlarında olacak.
Kanal 7’nin büyük merak uyandıran gezi programları da yine izleyicilerine oturdukları yerden dünyayı gezme imkânı sunacak. Gündüz Gece buram buram Anadolu kokusunu seyircisine ulaştırırken, Dünyayı Geziyorum ve Dünyanın Tadı farklı kültürlerden ilginç yaşamları ekrana getirecek.

Doğru ve güvenilir haber ise Haber Saati, Kanal 7 Hafta Sonu Haberleri ve Kanal 7’de Sabah ile izleyiciye aktarılacak. Ankara’nın sıcak gündemi ise Kanal 7 Ankara temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünde Başkent Kulisi’nde takip edilecek.

İşte yeni yayın döneminde izleyiciyi bekleyen sürprizler;

Adını dünyanın farklı ülkelerine duyuran Elif annesine kavuşuyor

Dünya genelinde elli farklı ülkede büyük ilgi uyandıran Elif yeni yayın döneminde de aksiyonunu arttırarak evlere konuk olacak. Annesinin öldüğüne bir türlü inanamayan Elif’in duaları sonunda kabul olur. Melek kızını alıp yeni bir hayat kurmak için harekete geçer. Hafta içi her akşam 20:00’e ekrana gelen dizide Melek ve Elif yeni hayatlarında karşılarına çıkan zorluklarla hırpalanırken Haktanır ailesi de Tarık’ın bıraktığı hasarı onarmaya çalışır. Fakat Haktanır ailesini bekleyen acı sürprizler işlerin sarpa sarılmasına neden olur. Melek maddi sorunlara daha fazla direnemeyip Haktanır konağına geri döner. Burada Melek ve Elif’i ne gibi sürprizler bekliyor? Macide nasıl bir hastalığın pençesine düşecek? Geçmişte yaşadıklarını unutamayan Kıymet Haktanır ailesinden intikamını alabilecek mi? Hepsi ve daha fazlası, yeni oyuncularla güçlenen kadrosuyla Elif’te ekrana taşınacak.

Dünyanın en renkli ülkesi Hindistan’ın dikkat çeken kültürü Kanal 7’de…

Renklerin, dansların ve tutkulu aşkların ülkesi Hindistan’ın dünyaca sevilen yapımları da yeni yayın döneminde Kanal 7’deki yerini alıyor. Aile yaşamına gösterilen özenle dikkatleri üzerine çeken Hint dizileri izleyicisini yeni serüvenlere sürükleyecek. Yayınlandığı günden beri etkileyici hikayeleri, tutku dolu aşkları ve rengarenk yaşantılarıyla Türk halkının kalbini kazanan Hint dizileri Kanal 7 ekranlarındaki yerini alacak. Abhi ile Pragya’nın engellerle dolu aşkını konu eden Ah Kalbim, birbirlerine olan duygularını açamayan Raman ile İshita’nın tatlı çekişmesini anlatan Sev Yeter ve evliliğin ne olduğunu bilmeden yolları kesişen Anandi ile Jagdish’in hikayesiyle İkimizin Yerine yeni yayın döneminde aşkın en saf halini izleyiciye aktaracak.

Dünyayı etkisi altına alan Kore rüzgarı Kanal 7’de esiyor…

Özellikle gençler arasında fırtınalar estiren ve birçok Türk dizisine ilham olan Kore dizileri de yeni yayın döneminde sevenleriyle buluşuyor.  Aşka Yolculuk, Feda, Sil Baştan dizilerinin ardından yepyeni Kore dizileri Kanal 7’de izleyici karşısına çıkacak. Güçlü yapısının arkasında naif bir kalp taşıyan Kim Book Joo’nun aşkla tanışmasını konu eden Sev Beni yeni yayın döneminde izleyicilerine masumiyetin ve sevginin gücünü gösterecek.

Kimi zaman eğlendiren kimi zaman bilgilendiren programlar, kalpleri ısıtan diziler yeni yayın döneminde Kanal 7 ile evleri şenlendirecek.

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Bıçak Sırtı 59. Bölüm İzle 15 Aralık 2019
Kanal 7'nin sevilen dizisi Swaragini - Bıçak Sırtı 15 Aralık Pazar günü yayınlanan son bölümü 59. bölümüyle izle7.com'da. Bıçak Sırtı’nda bu akşam Ragini Maheshvari’nin sırrını herkesin içinde anlatıp onun itibarını zedelemeye çalışır. Swara ise Ragini’nin oyunlarını bozmak için harekete geçer. Maheshvari Ragini’nin tehdit etmesiyle ailesinin gitmesine engel olur. Swara da onun bu davranışının arkasındaki büyük sırrı merak eder ve araştırmaya başlar. En sonunda sırrın ne olduğunu öğrenen Swara Maheshvari’nin suçlu olup olmadığını bulmaya çalışır. Ragini ise yıl başı için bir parti verir ve bu partide Maheshvari’nin büyük sırrını herkese anlatır. Swara Ragini’nin oyununu alt edecek bir plan hazırlar. Swara’nın planı işe yarayacak mı?Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…***Birbirine zıt karakterde iki genç kızın ailelerinin kavgalarına rağmen yürüttükleri sıcacık dostluğunun öyküsünün anlatıldığı Bıçak Sırtı, izleyicisinin içini ısıtacak. Dizi, Kalküta’da yaşayan iki ailenin etrafında geçmektedir. Bunlardan biri Marwarlı, diğeri ise Bengalli bir ailedir. Swara Sanskaar Maheshwari, Bengalli bir aileden gelen modern, açık fikirli, neşeli ve duygusal bir kızdır. Ragini ise Marwarlı ailenin utangaç, içine kapanık ve geleneklerine oldukça bağlı kızıdır. Swara’nın annesi ve Ragini’nin babası geçmişte gizli bir ilişki yaşar. Swara ve Ragini’nin aileleri birbirlerine komşu olmalarına rağmen iki aile arasında sürekli kavga yaşanmaktadır. İki aile iyi geçinememesine rağmen Swara ve Ragini sorunları birlikte çözmeye çalışır.Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…Yönetmen: Ravi RajOyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar SharmaOrijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015
Bıçak Sırtı 59. Bölüm İzle 15 Aralık 2019