TÜRK KÜLTÜRÜNÜ HİNT ESİNTİSİ VE KORE RÜZGARIYLA BULUŞTURAN

KANAL 7 YENİ YAYIN DÖNEMİNE DAMGASINI VURACAK

Üç farklı kültürü dünya çapında beğenilen yapımlarla izleyicisine sunan Kanal 7 yeni yayın dönemine yine dopdolu gibi giriyor. Türk yaşam tarzını sürükleyici hikayesiyle dünyanın dört bir yanına aktaran Elif, yayınlandığı sırada tüm dünyayı Hint rüzgarının etkisi altına alan baharat kokulu Hint dizileri, aşklarını ve tarihini eşsiz senaryolarıyla geniş kitlelere izleten Kore dizileri yeni yayın döneminde de Kanal 7’deki yerini alıyor.

Beğeniyle izlenen dizilerin yanı sıra yıllardır ekranlarda bilgi dolu paylaşımlarıyla izleyicisinin sağlığını yakından takip eden Dr. Feridun Kunak Show, İslamiyet’i en doğru şekilde yaşamak için faydalı bilgileri izleyicisine aktaran Cuma Sohbetleri, Nursaçan’la Sohbetler, Ömer Döngeloğlu İle Önden Gidenler de yeni yayın döneminde Kanal 7 ekranlarında olacak.
Kanal 7’nin büyük merak uyandıran gezi programları da yine izleyicilerine oturdukları yerden dünyayı gezme imkânı sunacak. Gündüz Gece buram buram Anadolu kokusunu seyircisine ulaştırırken, Dünyayı Geziyorum ve Dünyanın Tadı farklı kültürlerden ilginç yaşamları ekrana getirecek.

Doğru ve güvenilir haber ise Haber Saati, Kanal 7 Hafta Sonu Haberleri ve Kanal 7’de Sabah ile izleyiciye aktarılacak. Ankara’nın sıcak gündemi ise Kanal 7 Ankara temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünde Başkent Kulisi’nde takip edilecek.

İşte yeni yayın döneminde izleyiciyi bekleyen sürprizler;

Adını dünyanın farklı ülkelerine duyuran Elif annesine kavuşuyor

Dünya genelinde elli farklı ülkede büyük ilgi uyandıran Elif yeni yayın döneminde de aksiyonunu arttırarak evlere konuk olacak. Annesinin öldüğüne bir türlü inanamayan Elif’in duaları sonunda kabul olur. Melek kızını alıp yeni bir hayat kurmak için harekete geçer. Hafta içi her akşam 20:00’e ekrana gelen dizide Melek ve Elif yeni hayatlarında karşılarına çıkan zorluklarla hırpalanırken Haktanır ailesi de Tarık’ın bıraktığı hasarı onarmaya çalışır. Fakat Haktanır ailesini bekleyen acı sürprizler işlerin sarpa sarılmasına neden olur. Melek maddi sorunlara daha fazla direnemeyip Haktanır konağına geri döner. Burada Melek ve Elif’i ne gibi sürprizler bekliyor? Macide nasıl bir hastalığın pençesine düşecek? Geçmişte yaşadıklarını unutamayan Kıymet Haktanır ailesinden intikamını alabilecek mi? Hepsi ve daha fazlası, yeni oyuncularla güçlenen kadrosuyla Elif’te ekrana taşınacak.

Dünyanın en renkli ülkesi Hindistan’ın dikkat çeken kültürü Kanal 7’de…

Renklerin, dansların ve tutkulu aşkların ülkesi Hindistan’ın dünyaca sevilen yapımları da yeni yayın döneminde Kanal 7’deki yerini alıyor. Aile yaşamına gösterilen özenle dikkatleri üzerine çeken Hint dizileri izleyicisini yeni serüvenlere sürükleyecek. Yayınlandığı günden beri etkileyici hikayeleri, tutku dolu aşkları ve rengarenk yaşantılarıyla Türk halkının kalbini kazanan Hint dizileri Kanal 7 ekranlarındaki yerini alacak. Abhi ile Pragya’nın engellerle dolu aşkını konu eden Ah Kalbim, birbirlerine olan duygularını açamayan Raman ile İshita’nın tatlı çekişmesini anlatan Sev Yeter ve evliliğin ne olduğunu bilmeden yolları kesişen Anandi ile Jagdish’in hikayesiyle İkimizin Yerine yeni yayın döneminde aşkın en saf halini izleyiciye aktaracak.

Dünyayı etkisi altına alan Kore rüzgarı Kanal 7’de esiyor…

Özellikle gençler arasında fırtınalar estiren ve birçok Türk dizisine ilham olan Kore dizileri de yeni yayın döneminde sevenleriyle buluşuyor.  Aşka Yolculuk, Feda, Sil Baştan dizilerinin ardından yepyeni Kore dizileri Kanal 7’de izleyici karşısına çıkacak. Güçlü yapısının arkasında naif bir kalp taşıyan Kim Book Joo’nun aşkla tanışmasını konu eden Sev Beni yeni yayın döneminde izleyicilerine masumiyetin ve sevginin gücünü gösterecek.

Kimi zaman eğlendiren kimi zaman bilgilendiren programlar, kalpleri ısıtan diziler yeni yayın döneminde Kanal 7 ile evleri şenlendirecek.

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
İkimizin Yerine 167. Bölüm İzle 21 Şubat 2019
Ekranların ilgiyle izlenen Hint dizisi İkimizin Yerine 21 Şubat Perşembe günü yayınlanan son bölümü 167. bölümüyle izle7.com'da. İkimizin Yerine dizisinde bugün Anandi’nin kendisinden gizli sınava girmesine sinirlenen Dadisa, ev halkı ile iletişimini keser. Jagdish de babaannesi ile bir olur ve Anandi’nin okula devam etmesine izin vermez.Anandi’nin sınavda derece alması evde sorun yaratır. Dadisa ve Jagdish, Anandi’yi kendilerinden gizli iş çevirmekle suçlar. Jagdish, karısının okula gitmesini istemediğini açıklar. Anandi ise ailesinden gizlediği gerçekleri ilk kez anlatır. Jagdish’in arkadaşlarından utanmasını ve kendisini eşi olarak tanıştırmadığını söyler. Anandi, Jagdish’in doğum günü için okula gittiğinde yaşadığı aşağılanmayı unutmadığını söyler. Jagdish ise suçunu kabul etmez ve Anandi’ye kötü davranmaya devam eder. Anandi, Jagdish’e başlattığı savaşı kazanabilecek mi? Çocuk yaşta evlenen genç bir kızın yaşadığı dram dolu hayatı konu alan ‘İkimizin Yerine’ her gün 16.10’da Kanal 7 ekranlarında…Künye :Dizi adı: Balika Vadhu-İkimizin YerineOyuncular: Avinash Mukherjee, Toral Rasputra, Pratyusha Banerjee, Avika Gor, Surekha Sikri, Vibha Anand, Janvi Chheda, Shashank Vyas, Shashank Vyas, Smita Bansal, Vimarsh Roshan, Neha Marda, Saptrishi Ghosh, Mahima MakwanaYönetmen: Sidharth Sengupta, Pradeep YadavSenaristler: Purnendu Shekhar, Gajra Kottary, Rajesh Dubey, Usha Dixit, Raghuvir Shekhawat, Manisha Singh, Kovid Gupta, Raman ManaktalaTürü: Drama, Romantik
İkimizin Yerine 167. Bölüm İzle 21 Şubat 2019
Elif Dizisi 869. Bölüm Fragmanı
Elif dizisi 869. bölümde Macide aylardır güvendiği tek kişi olan Melek’in bunca şeyi yapmayacağını düşünür ve içindeki şüpheyi gidermek için hapishaneye gider. Melek Macide’yle konuştuğunda Macide ikna olabilecek mi?Macide ve Hümeyra Kıymet’in odasına girdiklerinde gizemli kişiyle karşılaşacaklarını düşünür fakat Mahir onlara görünmeden kaçmayı başarır.  Kıymet’e bu kişiyi sorduklarında ise cevap alamazlar. Öte yandan Melek kızı Elif’ten uzakta, çaresiz ve perişan haldeyken, Fosforlu ona yoldaş olur. Macide, Melek’in bunca şeyi yapmış olabileceğine hala inanamaz. Bunun üzerine, Kıymet’in planıyla konağa gelen avukat ve noterin o günkü konuşmalarını hatırlamaya çalışır. Gülsüm’den bilgi almak ister ama onun söyledikleri yeterli olmaz. Bunun üzerine nezarethaneye Melek’i ziyarete gider. Melek Macide’nin kafasındaki sorulara yanıt verebilecek mi?Özlem, evlat sevgisi ve aşkın geçtiği zorlu yollar her gün 20:50’de Elif ile Kanal 7’de…   Yönetmenler: Ece Tahtalıoğlu Pertez, Yasemin ErkulYardımcı Yönetmen: Emre BahadırUygulayıcı Yapımcı: Nuri ÖzGörüntü Yönetmeni: Mustafa Karakuş, Faruk HarmanyaOyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can, Berna Keskin, Nur Gürkan, Seyda Bayram, Özlem Savaş, Fatih Ayhan, Hasan Denizyaran, Cem Kılıç, Ece Baliç, Selim Aygün, Parla Şenol, Yıldız Asyalı, Uğur Özbağı, Canberk Kuzu, Melis Koç, Burcu Karakaya, Ömer Faruk Çalışkan, Yargı Eylem Ferzan, Betül Dikyol, Berkan O.
Elif Dizisi 869. Bölüm Fragmanı