TÜRK KÜLTÜRÜNÜ HİNT ESİNTİSİ VE KORE RÜZGARIYLA BULUŞTURAN

KANAL 7 YENİ YAYIN DÖNEMİNE DAMGASINI VURACAK

Üç farklı kültürü dünya çapında beğenilen yapımlarla izleyicisine sunan Kanal 7 yeni yayın dönemine yine dopdolu gibi giriyor. Türk yaşam tarzını sürükleyici hikayesiyle dünyanın dört bir yanına aktaran Elif, yayınlandığı sırada tüm dünyayı Hint rüzgarının etkisi altına alan baharat kokulu Hint dizileri, aşklarını ve tarihini eşsiz senaryolarıyla geniş kitlelere izleten Kore dizileri yeni yayın döneminde de Kanal 7’deki yerini alıyor.

Beğeniyle izlenen dizilerin yanı sıra yıllardır ekranlarda bilgi dolu paylaşımlarıyla izleyicisinin sağlığını yakından takip eden Dr. Feridun Kunak Show, İslamiyet’i en doğru şekilde yaşamak için faydalı bilgileri izleyicisine aktaran Cuma Sohbetleri, Nursaçan’la Sohbetler, Ömer Döngeloğlu İle Önden Gidenler de yeni yayın döneminde Kanal 7 ekranlarında olacak.
Kanal 7’nin büyük merak uyandıran gezi programları da yine izleyicilerine oturdukları yerden dünyayı gezme imkânı sunacak. Gündüz Gece buram buram Anadolu kokusunu seyircisine ulaştırırken, Dünyayı Geziyorum ve Dünyanın Tadı farklı kültürlerden ilginç yaşamları ekrana getirecek.

Doğru ve güvenilir haber ise Haber Saati, Kanal 7 Hafta Sonu Haberleri ve Kanal 7’de Sabah ile izleyiciye aktarılacak. Ankara’nın sıcak gündemi ise Kanal 7 Ankara temsilcisi Mehmet Acet’in moderatörlüğünde Başkent Kulisi’nde takip edilecek.

İşte yeni yayın döneminde izleyiciyi bekleyen sürprizler;

Adını dünyanın farklı ülkelerine duyuran Elif annesine kavuşuyor

Dünya genelinde elli farklı ülkede büyük ilgi uyandıran Elif yeni yayın döneminde de aksiyonunu arttırarak evlere konuk olacak. Annesinin öldüğüne bir türlü inanamayan Elif’in duaları sonunda kabul olur. Melek kızını alıp yeni bir hayat kurmak için harekete geçer. Hafta içi her akşam 20:00’e ekrana gelen dizide Melek ve Elif yeni hayatlarında karşılarına çıkan zorluklarla hırpalanırken Haktanır ailesi de Tarık’ın bıraktığı hasarı onarmaya çalışır. Fakat Haktanır ailesini bekleyen acı sürprizler işlerin sarpa sarılmasına neden olur. Melek maddi sorunlara daha fazla direnemeyip Haktanır konağına geri döner. Burada Melek ve Elif’i ne gibi sürprizler bekliyor? Macide nasıl bir hastalığın pençesine düşecek? Geçmişte yaşadıklarını unutamayan Kıymet Haktanır ailesinden intikamını alabilecek mi? Hepsi ve daha fazlası, yeni oyuncularla güçlenen kadrosuyla Elif’te ekrana taşınacak.

Dünyanın en renkli ülkesi Hindistan’ın dikkat çeken kültürü Kanal 7’de…

Renklerin, dansların ve tutkulu aşkların ülkesi Hindistan’ın dünyaca sevilen yapımları da yeni yayın döneminde Kanal 7’deki yerini alıyor. Aile yaşamına gösterilen özenle dikkatleri üzerine çeken Hint dizileri izleyicisini yeni serüvenlere sürükleyecek. Yayınlandığı günden beri etkileyici hikayeleri, tutku dolu aşkları ve rengarenk yaşantılarıyla Türk halkının kalbini kazanan Hint dizileri Kanal 7 ekranlarındaki yerini alacak. Abhi ile Pragya’nın engellerle dolu aşkını konu eden Ah Kalbim, birbirlerine olan duygularını açamayan Raman ile İshita’nın tatlı çekişmesini anlatan Sev Yeter ve evliliğin ne olduğunu bilmeden yolları kesişen Anandi ile Jagdish’in hikayesiyle İkimizin Yerine yeni yayın döneminde aşkın en saf halini izleyiciye aktaracak.

Dünyayı etkisi altına alan Kore rüzgarı Kanal 7’de esiyor…

Özellikle gençler arasında fırtınalar estiren ve birçok Türk dizisine ilham olan Kore dizileri de yeni yayın döneminde sevenleriyle buluşuyor.  Aşka Yolculuk, Feda, Sil Baştan dizilerinin ardından yepyeni Kore dizileri Kanal 7’de izleyici karşısına çıkacak. Güçlü yapısının arkasında naif bir kalp taşıyan Kim Book Joo’nun aşkla tanışmasını konu eden Sev Beni yeni yayın döneminde izleyicilerine masumiyetin ve sevginin gücünü gösterecek.

Kimi zaman eğlendiren kimi zaman bilgilendiren programlar, kalpleri ısıtan diziler yeni yayın döneminde Kanal 7 ile evleri şenlendirecek.

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Sev Yeter 180. Bölüm İzle 22 Şubat 2019
Sevilen dizi Sev Yeter 22 Şubat Cuma günü yayınlanan son bölümü 180. bölümüyle izle7.com'da. Sev Yeter’de bu akşam Raman Niddhi’yi eve getirir ve ailesine onunla evleneceğini söyler. Buna şiddetle karşı çıkan Ruhi evi terk edip Madhavi’nin evine gider. Raman her şeye rağmen Niddhi’yle evlenecek mi?Raman Niddhi’yi şirketine ortak eder. Dahası Niddhi’yle evlenmek istediğini söyler. Buna şiddetle karşı çıkan Bhala ailesi İshita’nın yasını tutmaya devam eder. Ruhi ise Niddhi’nin eve gelmesiyle babasıyla arasına mesafe koyar ve onun velayetinden çıkmak ister. Raman kendisine karşı çıkan herkesle tartışır. Sarika ise Niddhi’yi kendi tarafına çekmek için ailesi hakkında kötü şeyler anlatır. Fakat Niddhi ona istediği gibi davranmaz. Shagun Raman’la konuşup kendine gelmesini söyler fakat Raman onu da tersler. Ruhi babasının bu hallerine dayanamayıp evi terk eder. Raman kızını kaybetmek uğruna Niddhi’yle evlenecek mi?Sürükleyici hikayesi, etkileyici sahneleri ve tutku dolu aşkıyla ekranlarda fırtınalar koparan Sev Yeter hafta içi her gün 22:00’de Kanal 7’de…Künye:Orijinal Adı: Ye Hai MuhabbetinYapım: Ekta KapoorYönetmen: Neeraj Baliyan ImranOyuncular: Divyanka Tripathi, Karan Patel, Abhishek Verma, Ruhanika Dhawan, Aditi Bhatia, Ribbhu Mehra, Abhishek Verma, Kaushal Kapoor, Shahnaz Rizwan, Sangram Singh, Avantika Hundal, Shireen Mirza Senarist: Ritu BhatiaTürü: Romantik, dram
Sev Yeter 180. Bölüm İzle 22 Şubat 2019
İkimizin Yerine 168. Bölüm İzle 22 Şubat 2019
Kanal 7'nin ilgiyle izlenen günlük Hint dizisi İkimizin Yerine 22 Şubat Cuma günü yayınlanan son bölümü 168. bölümüyle izle7.com'da. İkimizin Yerine dizisinde bugün herkes Jagdish’in hatalı olduğunu kabul ederken Dadisa, torununa destek olmayı sürdürür. Jagdish, kimse ile vedalaşmadan Mumbai’ye döner. Anandi dört yıl boyunca Jagdish’in okulunun bitmesini bekler.Ailesinin kendisine sırt çevirmesine sinirlenen Jagdish, sadece babaannesinin desteğini alır. Jagdish, ailesine ve Anandi’ye haber vermeden okula döner. Anandi karısı olarak Jagdish, hakkında hiçbir şeye dâhil olamamaktan yakınır. Ancak çok büyük bir vefa duygusu ile bağlı olduğu Jagdish’in, okulu bitirip eve dönmesini bekler. Anandi, Jagdish’in okulunu başarı ile bitirmesi için adaklar adar. Aradan geçen dört yılın ardından Jagdish tıp fakültesinden mezun olur. Jagdish için dört yıldır yan yana olduğu sevgilisi Gauri’den ayrılmak zordur. Jagdish, Gauri’ye verdiği evlilik sözünü nasıl tutacak? Jagdish, Anandi ve ailesine Gauri’yi anlatabilecek mi?Çocuk yaşta evlenen genç bir kızın yaşadığı dram dolu hayatı konu alan ‘İkimizin Yerine’ her gün 16.10’da Kanal 7 ekranlarında…Künye :Dizi adı: Balika Vadhu-İkimizin YerineOyuncular: Avinash Mukherjee, Toral Rasputra, Pratyusha Banerjee, Avika Gor, Surekha Sikri, Vibha Anand, Janvi Chheda, Shashank Vyas, Shashank Vyas, Smita Bansal, Vimarsh Roshan, Neha Marda, Saptrishi Ghosh, Mahima MakwanaYönetmen: Sidharth Sengupta, Pradeep YadavSenaristler: Purnendu Shekhar, Gajra Kottary, Rajesh Dubey, Usha Dixit, Raghuvir Shekhawat, Manisha Singh, Kovid Gupta, Raman ManaktalaTürü: Drama, Romantik
İkimizin Yerine 168. Bölüm İzle 22 Şubat 2019