İzzet Yıldızhan, Mahmut Tuncer, Şebnem ve Fatih Kısaparmak, Sinan Yılmaz’la bayramın dört günü Kanal 7 ekranlarında Bayram Özel yayınları yer alacak. Televizyon filmleri, Türk sinemasından seçkin örnekler, dini sohbetler, birbirinden eğlenceli şov programlar ile Kurban Bayramının eğlencesi Kanal 7’de yaşanacak.

Etkileyici anlatımı ve duaları ile bayram sabahının coşkusunu yaşatan Ömer Döngeloğlu ile Bayram Sabahı, Necmettin Nursaçan ile Sohbetler, eğlenceli şovu, sıra dışı sohbetleri ve birbirinden renkli sanatçı konuklarıyla İzzet Yıldızhan, keyifli sunumu ve birbirinden güzel türküleri ile şov dünyasının sevilen ismi Mahmut Tuncer, türküler ve şiirlerle içimizi ısıtan usta sanatçı Fatih Kısaparmak ve eşi Şebnem Kısaparmak, Karadeniz müziğinin sevilen ismi Sinan Yılmaz bayram sevincini ekranlara taşıyacaklar.

BAYRAM SABAHI SOHBETİ

Bayramın dört günü boyunca Ömer Döngeloğlu’nun sunumuyla ekranlara gelecek olan ‘Bayram Sabahı’nda Kurban Bayramı hakkında bilgi verilecek, İslam dininin önde gelen kişilerinin ve peygamberlerin yaşantıları anlatılacak. Ömer Döngeloğlu, bayramda da manevi dünyaya ışık tutmaya devam edecek. ‘Bayram Sabahı’ bayram boyunca her sabah 8.45’te Kanal 7 ekranlarında olacak.

KURBAN BAYRAMI HAKKINDA ÖNEMLİ BİLGİLER

Muhsin Bay’ın hazırlayıp sunduğu emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan’ın sohbetiyle katıldığı Cuma Sohbetleri’nde Kurban Bayramı’nın anlamı, dini dayanağı ve hükmü konuşulacak. ‘Cuma Sohbetleri’ bayramın 2. Günü 9.45’te ekrana gelecek. Bayramın üçüncü günü ise Ayşe Güler Alaca’nın sunumuyla ekrana gelen Nursaçan’la Sohbetler’de izleyicilerin soruları yanıtlanacak. Nursaçan’la Sohbetler bayramın üçüncü günü 9.45’te Kanal 7’de olacak.

YILDIZLAR GEÇİDİ

Halk müziğinin güçlü sesi İzzet Yıldızhan, müzik ve eğlence dolu şovuyla bayramınıza renk katmaya geliyor. İzzet Yıldızhan’la Bayram Özel renkli konuklarıyla, Türk müziğinin unutulmaz eserleriyle ve daha birçok sürprizle bayramın ilk günü saat 21.00’de Kanal 7 bayram ekranında olacak.

Bayramın ikinci günü Mahmut Tuncer şarkıları, türküleri, konukları, kendine özgü espirileriyle Kanal 7 ekranlarında sevenleriyle buluşacak. Mahmut Tuncer’le Bayram Özel bayramın ikinci günü 21.00’de ekranlarda olacak.

Sevilen sanatçı Fatih Kısaparmak ve eşi Şebnem Kısaparmak beğenilen türküleri ve duygulandıran şiirleri ile Şemnem ve Fatih Kısaparmak’la Bayram Özel programıyla bayramın üçüncü günü saat 21.00’de bayram sevincine ortak olacak.

Bayramın son günü ise Karadeniz müziğinin güçlü sesi Sinan Yılmaz, Sinan Yılmaz’la Bayram Özel’de hoş sohbeti, sevilen yöresel türküleri ve sürpriz konukları ile bayrama renk katacak.

Bayram boyunca televizyon filmleri, Türk sinemasından seçkin örnekler, dini sohbetler, birbirinden eğlenceli şov programları Kanal 7 bayram ekranında olacak.

YENİ BÖLÜMLER izle7.com