Kanal 7 yeni yayın dönemine yine herkesin ilgi odağı olmaya geliyor. Kanal 7 ekranlarının kültleşmiş programları ve her yaştan izleyiciye hitap eden sürükleyici dizileri bu yıl da evlere konuk oluyor. Kanal 7’nin uzun soluklu dizisi Elif, dördüncü sezonunda nefesleri kesecek yeni öyküsüyle izleyici karşısına çıkarken, Hint dizileri de sevenleriyle buluşuyor.
İşte Kanal 7’nin yeni dönemde izleyicisine sunacağı yapımlar…

Elif yoluna yalnız devam ediyor

Üç sezondur büyük bir ilgiyle takip edilen Elif, dördüncü sezonunda bambaşka bir hikayeyle izleyici karşısına çıkacak. Annesini kaybeden Elif, yüreğindeki sevgiyi ve kendisini etrafındaki kötülüklerden korumaya çalışacak. Elif’in izleyenlerin yüreğine dokunan öyküsü hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Kanal 7’de Hint esintisi izleyiciyi etkisi altına alıyor

Hindistan’da da büyük bir beğeni toplayan orijinal adıyla Uttaran, Kördüğüm olarak Kanal 7 izleyicisi ile buluşuyor. Bir yanda zengin bir ailenin biricik kızı Tapasya, diğer yanda babasız büyüyen ve hayatın zorlukları karşısında annesinden başka dayanağı olmayan Içça’nın yüreklere dokunan hikayesi Kördüğüm ile her gün 16:10’da ekrana taşınıyor.

kördüğüm hint dizisi uttaran

Paro ve Rudra’nın gelgitlerle dolu aşklarının konu edildiği Sensiz Olmaz, macera dolu öyküsüyle her gün 21:30’da sevenlerinin karşısına çıkıyor.

 

İlk yayınlandığı dönem ekranda fırtınalar estiren Yalancı Bahar dizisi de yeni dönemde Madhubala ve RK arasındaki nefretle başlayıp tutku dolu bir aşka dönüşen anlatan hikayesiyle hafta sonu 19:00’da yeniden izleyici karşısına çıkıyor.

Yeni yayın döneminde Kanal 7 ekranlarında olacak bir diğer Hint dizisi Ah Kalbim olacak. Ah Kalbim sürükleyici öyküsüyle izleyenleri kendine bağlayacak.

Kanal 7’nin ilgiyle izlenen programları izleyicisiyle buluşuyor

Sabah kuşağının sevilen programı Dr. Feridun Kunak Show izleyicilerinin dertlerine pratik çözümler üretiyor. Cuma Sohbetleri, Nursaçan’la Sohbetler ve Önden Gidenler ise İslamiyet’i hakkıyla yaşamak isteyenler için dini bilgileri ekrana taşıyor. İskele Sancak ve Başkent Kulisi ise Türkiye ve dünya gündeminin yanı sıra siyasette yaşanan olayları masaya yatırıyor. Gündüz Gece ile Anadolu’nun farklı köşelerini ekrana getirirken Dünyayı Geziyorum dünyadan ilgi çekici manzaralarla evlere konuk oluyor. Dünya mutfaklarından farklı lezzetler ise Dünyanın Tadı ile izleyicinin beğenisine sunuluyor.

Gündemin önemli olayları Kanal 7 haber bültenlerinde..

Kanal 7’nin her gün ekrana gelen haber bültenleri, günün içinden gelişmeleri ve gündemde yer edinen olayları ele almaya devam ediyor. Tümer Doğru Kanal 7 Haber Saati, Hülya Seloni Hafta Sonu Haberleri ile o günün haberlerini izleyiciye aktarıyor. Merve Amaç ve Esra Ketenci’nin sunduğu Kanal 7 Sabah ise yeni güne hazırlıyor.

Büyük ilgi gören filmler Kanal 7’de…

Kanal 7, türkü hikayelerinin anlatıldığı Memleket Hikayeleri, TV filmleri, yerli ve yabancı filmlerle izleyicilerine keyifli dakikalar yaşatıyor.

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
İkimizin Yerine 167. Bölüm İzle 21 Şubat 2019
Ekranların ilgiyle izlenen Hint dizisi İkimizin Yerine 21 Şubat Perşembe günü yayınlanan son bölümü 167. bölümüyle izle7.com'da. İkimizin Yerine dizisinde bugün Anandi’nin kendisinden gizli sınava girmesine sinirlenen Dadisa, ev halkı ile iletişimini keser. Jagdish de babaannesi ile bir olur ve Anandi’nin okula devam etmesine izin vermez.Anandi’nin sınavda derece alması evde sorun yaratır. Dadisa ve Jagdish, Anandi’yi kendilerinden gizli iş çevirmekle suçlar. Jagdish, karısının okula gitmesini istemediğini açıklar. Anandi ise ailesinden gizlediği gerçekleri ilk kez anlatır. Jagdish’in arkadaşlarından utanmasını ve kendisini eşi olarak tanıştırmadığını söyler. Anandi, Jagdish’in doğum günü için okula gittiğinde yaşadığı aşağılanmayı unutmadığını söyler. Jagdish ise suçunu kabul etmez ve Anandi’ye kötü davranmaya devam eder. Anandi, Jagdish’e başlattığı savaşı kazanabilecek mi? Çocuk yaşta evlenen genç bir kızın yaşadığı dram dolu hayatı konu alan ‘İkimizin Yerine’ her gün 16.10’da Kanal 7 ekranlarında…Künye :Dizi adı: Balika Vadhu-İkimizin YerineOyuncular: Avinash Mukherjee, Toral Rasputra, Pratyusha Banerjee, Avika Gor, Surekha Sikri, Vibha Anand, Janvi Chheda, Shashank Vyas, Shashank Vyas, Smita Bansal, Vimarsh Roshan, Neha Marda, Saptrishi Ghosh, Mahima MakwanaYönetmen: Sidharth Sengupta, Pradeep YadavSenaristler: Purnendu Shekhar, Gajra Kottary, Rajesh Dubey, Usha Dixit, Raghuvir Shekhawat, Manisha Singh, Kovid Gupta, Raman ManaktalaTürü: Drama, Romantik
İkimizin Yerine 167. Bölüm İzle 21 Şubat 2019
Elif Dizisi 869. Bölüm Fragmanı
Elif dizisi 869. bölümde Macide aylardır güvendiği tek kişi olan Melek’in bunca şeyi yapmayacağını düşünür ve içindeki şüpheyi gidermek için hapishaneye gider. Melek Macide’yle konuştuğunda Macide ikna olabilecek mi?Macide ve Hümeyra Kıymet’in odasına girdiklerinde gizemli kişiyle karşılaşacaklarını düşünür fakat Mahir onlara görünmeden kaçmayı başarır.  Kıymet’e bu kişiyi sorduklarında ise cevap alamazlar. Öte yandan Melek kızı Elif’ten uzakta, çaresiz ve perişan haldeyken, Fosforlu ona yoldaş olur. Macide, Melek’in bunca şeyi yapmış olabileceğine hala inanamaz. Bunun üzerine, Kıymet’in planıyla konağa gelen avukat ve noterin o günkü konuşmalarını hatırlamaya çalışır. Gülsüm’den bilgi almak ister ama onun söyledikleri yeterli olmaz. Bunun üzerine nezarethaneye Melek’i ziyarete gider. Melek Macide’nin kafasındaki sorulara yanıt verebilecek mi?Özlem, evlat sevgisi ve aşkın geçtiği zorlu yollar her gün 20:50’de Elif ile Kanal 7’de…   Yönetmenler: Ece Tahtalıoğlu Pertez, Yasemin ErkulYardımcı Yönetmen: Emre BahadırUygulayıcı Yapımcı: Nuri ÖzGörüntü Yönetmeni: Mustafa Karakuş, Faruk HarmanyaOyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can, Berna Keskin, Nur Gürkan, Seyda Bayram, Özlem Savaş, Fatih Ayhan, Hasan Denizyaran, Cem Kılıç, Ece Baliç, Selim Aygün, Parla Şenol, Yıldız Asyalı, Uğur Özbağı, Canberk Kuzu, Melis Koç, Burcu Karakaya, Ömer Faruk Çalışkan, Yargı Eylem Ferzan, Betül Dikyol, Berkan O.
Elif Dizisi 869. Bölüm Fragmanı