Kanal 7 yeni yayın dönemine yine herkesin ilgi odağı olmaya geliyor. Kanal 7 ekranlarının kültleşmiş programları ve her yaştan izleyiciye hitap eden sürükleyici dizileri bu yıl da evlere konuk oluyor. Kanal 7’nin uzun soluklu dizisi Elif, dördüncü sezonunda nefesleri kesecek yeni öyküsüyle izleyici karşısına çıkarken, Hint dizileri de sevenleriyle buluşuyor.
İşte Kanal 7’nin yeni dönemde izleyicisine sunacağı yapımlar…

Elif yoluna yalnız devam ediyor

Üç sezondur büyük bir ilgiyle takip edilen Elif, dördüncü sezonunda bambaşka bir hikayeyle izleyici karşısına çıkacak. Annesini kaybeden Elif, yüreğindeki sevgiyi ve kendisini etrafındaki kötülüklerden korumaya çalışacak. Elif’in izleyenlerin yüreğine dokunan öyküsü hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7’de…

Kanal 7’de Hint esintisi izleyiciyi etkisi altına alıyor

Hindistan’da da büyük bir beğeni toplayan orijinal adıyla Uttaran, Kördüğüm olarak Kanal 7 izleyicisi ile buluşuyor. Bir yanda zengin bir ailenin biricik kızı Tapasya, diğer yanda babasız büyüyen ve hayatın zorlukları karşısında annesinden başka dayanağı olmayan Içça’nın yüreklere dokunan hikayesi Kördüğüm ile her gün 16:10’da ekrana taşınıyor.

kördüğüm hint dizisi uttaran

Paro ve Rudra’nın gelgitlerle dolu aşklarının konu edildiği Sensiz Olmaz, macera dolu öyküsüyle her gün 21:30’da sevenlerinin karşısına çıkıyor.

 

İlk yayınlandığı dönem ekranda fırtınalar estiren Yalancı Bahar dizisi de yeni dönemde Madhubala ve RK arasındaki nefretle başlayıp tutku dolu bir aşka dönüşen anlatan hikayesiyle hafta sonu 19:00’da yeniden izleyici karşısına çıkıyor.

Yeni yayın döneminde Kanal 7 ekranlarında olacak bir diğer Hint dizisi Ah Kalbim olacak. Ah Kalbim sürükleyici öyküsüyle izleyenleri kendine bağlayacak.

Kanal 7’nin ilgiyle izlenen programları izleyicisiyle buluşuyor

Sabah kuşağının sevilen programı Dr. Feridun Kunak Show izleyicilerinin dertlerine pratik çözümler üretiyor. Cuma Sohbetleri, Nursaçan’la Sohbetler ve Önden Gidenler ise İslamiyet’i hakkıyla yaşamak isteyenler için dini bilgileri ekrana taşıyor. İskele Sancak ve Başkent Kulisi ise Türkiye ve dünya gündeminin yanı sıra siyasette yaşanan olayları masaya yatırıyor. Gündüz Gece ile Anadolu’nun farklı köşelerini ekrana getirirken Dünyayı Geziyorum dünyadan ilgi çekici manzaralarla evlere konuk oluyor. Dünya mutfaklarından farklı lezzetler ise Dünyanın Tadı ile izleyicinin beğenisine sunuluyor.

Gündemin önemli olayları Kanal 7 haber bültenlerinde..

Kanal 7’nin her gün ekrana gelen haber bültenleri, günün içinden gelişmeleri ve gündemde yer edinen olayları ele almaya devam ediyor. Tümer Doğru Kanal 7 Haber Saati, Hülya Seloni Hafta Sonu Haberleri ile o günün haberlerini izleyiciye aktarıyor. Merve Amaç ve Esra Ketenci’nin sunduğu Kanal 7 Sabah ise yeni güne hazırlıyor.

Büyük ilgi gören filmler Kanal 7’de…

Kanal 7, türkü hikayelerinin anlatıldığı Memleket Hikayeleri, TV filmleri, yerli ve yabancı filmlerle izleyicilerine keyifli dakikalar yaşatıyor.

YENİ BÖLÜMLER izle7.com