İ

Kanal 7
yeni yayın döneminde birçok yeni ve farklı programla izleyicinin
karşısına çıkıyor. Zahid Akman’ın Genel Yayın Yönetmenliğine geçişi ile
değişim rüzgârları esen Kanal 7’de yeni bir dönem başlıyor. Yepyeni
projelerle yeni yayın dönemine bomba gibi girmeye hazırlanan Kanal 7’nin
transfer sürprizlerinden biri, yıllardır gündüz kuşağının güçlü
isimlerinden biri olmayı başaran Esra Ceyhan oldu. Yaşam, eğlence,
haber, spor ve tartışma gibi iddialı programlarıyla yeni yayın döneminde
izleyici yepyeni Kanal 7 ile buluşacak. Kanal 7 televizyon dünyasındaki
amansız rekabete, ilkelerinden taviz vermeden katılıyor.

Esra Ceyhan Kanal 7 ile ekranlara dönüyor


Gündüz kuşağının başarılı ismi Esra Ceyhan 15. Yılında Kanal 7 ekranlarında…Esra Ceyhan’ın hazırlayıp sunduğu, ‘Esra Ceyhan’ la A’dan Z’ye’ 10 Eylül 2012 tarihinden itibaren yeni yayın dönemiyle hafta içi her gün öğleden sonra kuşağında Kanal 7 ekranlarında seyircisiyle buluşacak.

Düzeyli spor programı Kanal 7’de; Çapraz Bağlar

Spor dünyasının duayen isimlerinden Ümit Aktan‘ın ve Beşiktaş’ın efsane isimlerinden Ali Gültiken’in yorumlarıyla katıldığı, futbol dünyasına yeni bir soluk getiren futbol analiz programı Çapraz Bağlar Mustafa Ekşi’nin sunumuyla Kanal 7’de.

Yabancı gelinler Kanal 7’de yarışacak

Yabancı gelinlerin, yeni memleketlerini ne kadar anladıklarını, beylerin eşlerine Türkiye’ye dair neler öğrettiklerini eğlenceli yoldan anlatacak yarışma ‘Yabancı Yarim’ Dost Elver’in sunuyulla 17 Eylül 2012 Pazartesi günü başlıyor. 
 

Müziğin doyumsuz melodisi, sohbetin kalitelisi; Gece Mavisi  

Melodileri ve sohbeti buluşturan ‘Gece Mavisi’ Canan Tuğaner’in sunumuyla, sıradanlaşmış müzik ve sohbet programlarından sıkılanlar için geliyor.  Çok farklı, çok renkli bir müzik/sohbet programı izleyenleri bekliyor. Gece Mavisi Cumartesi akşamları ekrana gelecek.
 

 Hafta sonunun yemekleri Cuma’dan hazır

Ünlü konuklar, lezzetli tatlar, pratik tarifler… Hepsi ve daha fazlası “Esat’la Haftanın Lezzeti”nde… Türk televizyonlarının en sempatik aşçısı ve  Türk Aşçı Milli Takım Kaptanı Esat Özata, Kanal 7 ekranlarında tecrübelerini paylaşacak. Esat’la Haftanın Lezzeti Cuma günleri  12.20’de ekrana gelecek.

Aşkın töreye isyanı: “Sıla” yeni dönemde Kanal 7’de

Daracık sokakları olan topraklarda kanun tanımaz töreler, töreye karşı gelen aşk! Cansu Dere ve Mehmet Akif Alakurt’un başrollerini paylaştığı ‘Sıla’ sevenleriyle hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında buluşacak.

Kanal 7’den yepyeni çok farklı bir gezi programı; “Gezebilsem”

“Yol  kenarındaki şehir tabelasının önünde durulur, çocukların top oynadığı köy meydanına gidilir… Amcalarla kahve içilir. Pembe yanaklı teyzelerle gözleme yenilir.” Gezi programları hep böyle olmak zorunda mıdır? Oyuncu Kerem Fırtına ‘Gezebilsem’le gezi programlarına farklı bir bakış getiriyor. Gezebilsem Pazar 19.00’da Kanal 7’de.

Hafta sonu keyfine eğlence katan program: Şaka Da Şuka

Güvenlik kameraları, cep telefonu kameraları, araç kameraları… Kameralar dört bir yanımızı sarmışken yapılan her sakarlık kayıtlara giriyor, birbirinden komik görüntüler ekranlara geliyor. İşte o görüntülerin en komikleri, en eğlencelileri Samanta Mendes’in sunumuyla Şaka Da Şuka’da.

İskele Sancak

Ahmet Hakan, Akif Beki, Mustafa Karaalioğlu, İbrahim Kıran ve Erhan Çelik’ten sonra tartışma programlarının klasiği İskele Sancak’ın dümenine Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet geçiyor. Tartışma programlarında fikirlerin çarpıştığı dönemlerde başlayıp efsaneleşen İskele Sancak artık Mehmet Acet’in sunumuyla Kanal 7 ekranlarında olacak.

Başkent Kulisi

Türkiye’de ve dünyada yaşanan gelişmeler, başkentin kulislerinde konuşulanlar, olayların kısa-orta ya da uzun süreli etkileri Mehmet Acet’in sunumuyla Başkent Kulisi’nde konuşuluyor, tartışılıyor.


Dr. Feridun Kunak Show

Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Feridun Kunak, sağlık ve şovu birleştirdiği, sağlık sorunlarını herkesin anlayabileceği bir dille anlattığı Dr. Feridun Kunak Show’la Kanal 7 ekranlarında olacak. Programda tıp alanında verilen bilgilerin yanı sıra dinamik ve eğlenceli bir içerik izleyiciyle buluşuyor. 

Mustafa Karataş’la Muhabbet Kapısı

İstanbul Üniversitesi Öğretim Görevlisi İlahiyatçı Doç. Dr. Mustafa Karataş’ın Kur’an ve sünnet ışığında dini ve manevi hayata ilişkin sorulara cevap verdiği sohbetleri her Pazartesi akşamı Kanal 7’de. Muhabbet Kapısı’nda bu yıl tiyatro oyuncuları anlatılan konuları stüdyoda canlandıracaklar. İnteraktif bir sohbet programı izleyenleri bekliyor.

 Ömer Döngeloğlu İle Önden Gidenler

Ömer Döngeloğlu’nun etkileyici anlatımlarıyla İslam tarihinden bugüne ışık tutan kesitlerin yer aldığı Önden Gidenler Perşembe akşamlarına manevi bir hava katıyor.

Cuma Sohbetleri

Muhsin Bay’ın hazırlayıp sunduğu programda Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Necmettin Nursaçan her hafta Kur’an ve sünnet ışığında dini hayata ilişkin soru ve sorunları yanıtlıyor.


Bir Yastık’ta 40 Yıl

 40 yıl bir yastığa baş koyanların gerçek aşk hikayelerinin anlatıldığı ‘Bir Yastıkta 40 Yıl’da mutlu evliliğin sırları paylaşılıyor.

 İkbal’le Diyar Diyar  ve  Hayatın İçinden

İkbal’le Diyar Diyar’da her hafta Anadolu’nun birbirinden farklı tatları ve ilgi çeken mekanları izleyenlerle buluşuyor.

Hayatın her alanından konunun yer aldığı, Hayatın İçinden hafta içi her gün İkbal Gürpınar’ın sunumuyla ekrana gelecek.

 

 Nil’in Dünyası

Nil Yeğin’in sunumuyla ekrana gelen  “Nil’in Dünyası” Brezilya’dan Hindistan’a, Japonya’dan Kamboçya’ya kadar dünyanın farklı renklerini ve haberlerini izleyiciyle buluşturuyor.

KANAL 7’DE HABER

Haber Saati

Erhan Çelik’in sunduğu Kanal 7 Haber Saati, olayların perde arkasını, yaşananların arka planını Türkiye’nin en usta gazetecilerinden Fehmi Koru’nun yorumlarıyla izleyicisiyle buluşturuyor.

Kanal 7 Ana Haber

Haber koşusun tüm gün sürüyor, günün çarpıcı gelişmeleri Saat 18.00’de Kanal 7 Ana Haber’le ekrana geliyor. Deneyimli haber sunucusu Hülya Seloni’nin sunduğu Türkiye ve dünya gündemindeki en sıcak ve en önemli gelişmeleri en önce ve en hızlı şekilde Kanal 7 Ana Haber’de ekrana geliyor.

Kanal 7’de Sabah

Banu Taviloğlu’nun sunumuyla ekrana gelen Kanal 7’de Sabah, siyasetin kalbi Ankara’daki gelişmelerden kültür sanata kadar her türlü konu ve gelişmeyi sabahın ilk ışıklarıyla ekrana taşıyor.

Haftasonu Haberleri

Tümer Doğru’nun sunumuyla Haftasonu Haberleri’nde, bir haftada Türkiye ve dünyada yaşanan gelişmeler, son dakika haberleri, özel dosyalar ve birbirinden ilginç haberler yer alıyor.

Ve bir çok sürpriz yeni dönemde Kanal 7’de… Bekleyin… 

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Deli Divane 66. Bölüm İzle 21 Ocak 2020
Kanal 7'nin sevilen Hint dizisi Deli Divane 21 Ocak Salı günü yayınlanan son bölümü 66. bölümüyle izle7.com'da. Hüzünlü bir aşkın anlatıldığı Deli Divane’nin bu bölümüde; Ragini’nin nişanının iptal edildiğini öğrenen Ranvir çok sevinir. Praka Ragini’yi mutsuz edecek bir evliliğe sürükledikleri için kensidine çok kızar. Ranvir, Ragini ile görüşmek ister.66. Bölüm ÖzetiRagini’nin nişanlanmaması haberi Ranvir’i girdiği bunalımdan kurtarır. Bu haberi alır almaz Ragini’yi görmek için plan yapar. Bu konuda Sadhana ve Alekh’in yardımına ihtiyaç duyan Ranvir sonunda Ragini’yi görmeyi başarır. Ragini ise her ne kadar Ranvir’e çok âşık olsada ailesinin onay vermediği bir ilişkiye razı olamayacağını söyler. Ranvir ise en kısa sürede herşeyin düzeleğini ve birbirlerine kavuşacaklarını anlatır. Ragini’nin nişanlanmadığını öğrenen Vasundhara, çılgına döner. Ranvir’i uzaklaştırmak için eliden geleni yapar. Ranvir annesine Ragini’yi çok sevdiğini ve ondan başka kimse ile mutlu olamayacağını anlatır. Rajvans ailesi Ragini’yi istemeye gider. Ancak Vasundhara Ragini’yi istemeye gitmeyi kabul etmez.Sadhana ve Ragini’nin duygusal hikâyesinin anlatıldığı Deli Divane ilerleyen dönemlerde tekrar bölümleriyle yeniden Kanal 7’de.Künye:Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh SinghYönetmen: Sanjay Leela BhansaliSenaryo: Ved Raj, Abhijit SinhaYapım Yılı: 2013Ülke: HindistanTürü: Dram, RomantikOrijinal Adı: Saraswatichandra
Deli Divane 66. Bölüm İzle 21 Ocak 2020
Bıçak Sırtı 96. Bölüm İzle 21 Ocak 2020
Kanal 7'nin sevilen Hint dizisi Swaragini - Bıçak Sırtı 21 Ocak Salı günü yayınlanan son bölüm 96. bölümüyle izle7.com'da. Bıçak Sırtı’nda bu akşam Sanskar Swara’yı yalnız kalabilecekleri bir yere götürür. Sahil de onların peşine düşer. Swara ve Sanskar kurtulabilecek mi? 96. Bölüm ÖzetiSwara Kisan sandığı Sanskar’la birlikte bir yarışmaya katılır. Muhteşem bir gösteri sergileyen ikili büyük alkış toplar. Dans sırasında Sanskar’ın peruğu düşer ve Swara büyük bir şok yaşar. Sanskar gerçekleri ortaya çıkarmak için Swara’yı alıp kimsenin bilmediği bir yere götürür. Swara Sanskar’ın kendisine zarar vereceğini düşünür. Sanskar Swara’ya yaşadıkları tüm olayları anlatır. Sahil Swara ve Sanskar’ın peşine düşer. Swara Sahil’den kaçmaya çalışır. Swara Sahil’in elinden kurtulabilecek mi?Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı her gün 21:30’da Kanal 7 ekranlarında…Birbirine zıt karakterde iki genç kızın ailelerinin kavgalarına rağmen yürüttükleri sıcacık dostluğunun öyküsünün anlatıldığı Bıçak Sırtı, izleyicisinin içini ısıtacak. Dizi, Kalküta’da yaşayan iki ailenin etrafında geçmektedir. Bunlardan biri Marwarlı, diğeri ise Bengalli bir ailedir. Swara Sanskaar Maheshwari, Bengalli bir aileden gelen modern, açık fikirli, neşeli ve duygusal bir kızdır. Ragini ise Marwarlı ailenin utangaç, içine kapanık ve geleneklerine oldukça bağlı kızıdır. Swara’nın annesi ve Ragini’nin babası geçmişte gizli bir ilişki yaşar. Swara ve Ragini’nin aileleri birbirlerine komşu olmalarına rağmen iki aile arasında sürekli kavga yaşanmaktadır. İki aile iyi geçinememesine rağmen Swara ve Ragini sorunları birlikte çözmeye çalışır.Aşkın, dostluğun ve entrikanın buluştuğu Bıçak Sırtı hafta içi 21:30, hafta sonu 21:00’de Kanal 7 ekranlarında…Yönetmen: Ravi RajOyuncular: Helly Shah, Tejaswi Prakash Wayangankar, Varun Kapoor, Namish Taneja, Nupur Alankar, Manoj Chandila; Pratap Hada; Tasheen Shah, Parineeta Borthakur, Sachin Tyagi, Shalini Kapoor Sagar, Nagesh Salwan, Sonica Handa, Amar SharmaOrijinal Adı: Swaragini -Jodein Rishton Ke Sur,Türü: Romantik, drama, Yapım Yılı: 2015
Bıçak Sırtı 96. Bölüm İzle 21 Ocak 2020
Yemin Dizisi 167. Bölüm Fragmanı
Kanal 7'nin sevilen günlük dizisi Yemin 21 Ocak Salı günü yayınlanacak olan 167. bölüm fragmanıyla izle7.com'da. Reyhan Emir’i kıskandığını kabul eder. Emir ise konaktaki huzurun sürmesi için bir karar alır. Yemin 167. Bölüm (2. Sezon)             Emir konağın huzuru için Cavidan’ı çiftlik evine gitmesini ister.  Bir süredir Reyhan ile uğraşmaktan geri duran Cavidan Emir’in bu isteği karşısında şok olur. Konakta bir şeylerin yoluna girdiğini gören Emir bambaşka bir maceranın peşine düşer. Öte yandan Erhan, Narin’in hala kendisini sevdiğini düşünüyordur, bu yüzden yakınında olmayı tercih eder. Narin’in iyice sinirleri bozulmuşken Kemal’in olumlu tavırları büyük sırrın ortaya çıkmasına engel mi olacak?Aşkları için artık daha büyük savaşlar vermesi gereken iki gencin destansı aşk hikâyesi hafta içi her gün 20:00’de Kanal 7 ekranlarında…Künye:Oyuncular: Özge Yağız, Gökberk Demirci, Can Verel, Munise Özlem, Gül Arcan Gürses, Berkant Müftüler, Ceyda Olguner, Cansın Mina Gür, Tuğçe Ersoy Kacarski, Derya Kurtuluş Oktar, Mustafa Şimşek, Sıla Türkoğlu, Esra Demir Çoban, Yağmur Akdağ, Ali Dereli, Barış Gürses, Tuğgül Küçükoğlu, Can ÇağlarYönetmenler: Ayhan Özen, Serkan MutYardımcı Yönetmen: Kubilay KoçakGörüntü Yönetmeni: Ömer YılmazProje-Hikâye: Nazmiye YılmazYapım: Karamel YapımUygulayıcı Yapımcı: Armağan PertezMüzik: MinörSanat Yönetmeni: Müslüm ÇalasınKostüm Sorumlusu: Nezahat Terzi
Yemin Dizisi 167. Bölüm Fragmanı