Bakırköy Fatih Koleji öğrencileri ve öğretmenleri Kanal 7’yi ziyaret etti. Kurumu dolaşan öğrenciler, Kanal 7 ile Ülke TV’nin stüdyolarını, rejilerini ve haber merkezini ziyaret ederek televizyon yayıncılığının nasıl yapıldığını yakından görme imkânı buldular.

Bakırköy Fatih Koleji ortaokul öğrencilerinden oluşan 40 öğrenci ve 3 öğretmen olmak üzere 43 kişilik grup Kanal 7 Medya Grubu’nu gezme fırsatı buldu.  Öğretmenler Bekir Eriş, Rukiye Yaman, Büşra Buldur önderliğinde Kanal 7, Ülke TV stüdyolarını ve Haber7.com ofisini gezen öğrenciler yayınlar hakkında bilgi aldı. Öğrenciler bu gezide televizyonda izledikleri programların mutfağını, haberlerin nasıl hazırlandığını, canlı yayın akışını, kameraların nasıl çekim yaptıklarını heyecanla dinlediler ve yerinde izleme fırsatı buldular. Gezi boyunca bütün program mekânlarını, reji odasını, ses ve kumanda masalarını gören öğrenciler, işin profesyonelleri tarafından bilgilendirildi. Öğrencilerden bazıları da kameranın arkasına geçip ilk kez dokundukları kameralarda kameramanlığın heyecanını yaşadı.

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
İki Yabancı 1. Bölüm Fragmanı - 22 Temmuz 2019
Kanal 7 Hint dizisi İki Yabancı 1. bölüm fragmanı izle7.com'da. Hindistan’ın dünyaca ünlü iki yıldızı Jennifer Winget ve Gautam Rode’un başrollerini paylaştığı İki Yabancı’nın ilk bölümünde annesinin ölümünün ardından hayata küsen Saraswatichandra, babasına karşı da soğuk davranır. Babası ise Saras’ı hataya bağlamak için en iyi çözümün evlendirmek olduğuna karar verir. Ancak bu kararı almadan önce Saras’ın fikrini sormaz.Saras’ın içine kapanık haline çözüm arayan babası onu evlendirmenin en doğru karar olduğunu düşünür. Doğum günü partisinde herkese fikrini açıklar. Hindistan’da yaşayan eski bir dostunun kızı Kumud’un Saras’a çok uygun olduğunu söyler. Annesinin ölümünü bir türlü kabul edemeyen Saras kimseyle evlenmeye hazır olmadığını söylese de kendini dinletemez. Bu karar sadece Saras’ı değil üvey annesini de hiç mutlu etmez. Mirasın sadece kendi öz oğluna kalmasını isteyen Guman, bu kararı engellemek için uğraşır. En az babası kadar inatçı olan Saras, çareyi Kumud’a mektup yazmakta bulur. Saras’la evlenme fikrine ilk başta sıcak bakmayan Kumud ise rüyasına giren adamın Saras olduğunu öğrendiğinde fikri değişir. Kumud heyecanla Saras ile tanışacağı günü beklerken aldığı mektupla yıkılır.Aralarına uzak mesafeler girse de kalpleri hep yan yana olan Saras ve Kumud’un yüreklere dokunan aşk öyküsü, İki Yabancı her gün saat 16:00’da Kanal 7 ekranlarında.Künye:Oyuncular: Jennifer Winget, Gautam Rode, Shiny Doshi, Anirudh SinghYönetmen: Sanjay Leela BhansaliSenaryo: Ved Raj, Abhijit SinhaYapım Yılı: 2013Ülke: HindistanTürü: Dram, RomantikOrijinal Adı: Saraswatichandra
İki Yabancı 1. Bölüm Fragmanı - 22 Temmuz 2019