RadyoHome

RADYO HOME “TARZINI SEÇ, DİNLE” SLOGANIYLA YAYINA BAŞLADI

Farklı müzik türlerinin bir çatı altında toplandığı Radyo Home dijital platformlarda yayın hayatına başladı. Geniş müzik yelpazesiyle, dinleyicilerin kendinden birer parça bulacağı on altı farklı müzik kanalıyla Radyo Home dijital ortamların en çok aranan radyo platformu olmayı hedefliyor.

Yerli ve yabancı poptan arabeskte, Türk Halk Müziği’nden Türk Sanat Müziği’ne tüm müzik zevklerine hitap eden en farklı ve kapsamlı dijital müzik portalı Radyo Home yayın hayatına başladı. Her telden müziğin yer aldığı arşivi ile dikkatleri üzerine çeken Radyo Home dijital müzik platformlarının en gözdesi olma yolunda ilerliyor. Müzik dünyasından haberler, dinleyenlerin kendinden bir şeyler bulabilecekleri farklı müzik kanalları www.radyohome.com  adresinde müzikseverleri bekliyor.

Pop Home ile Türkçe Pop’un hitleri, Slow Home ve Melankolik Home ile duygusal şarkıların en beğenilenleri,  World Hits ile yabancı popun sevilenlerine bilgisayar, telefon ve tabletten kolayca ulaşılabiliyor. Radyo Home farklı müzik türlerinden oluşan geniş müzik arşivi ile dinleyicilerinin ruhlarına hitap ediyor. Türkçe ve yabancı şarkıların yanı sıra Anadolu kültürünün önemli yapıtlarına da yer veren Radyo Home, Türk Halk Müziği’nin yayınlandığı Türkülerle Türkiye, Karadeniz, Ankara, Ege Havaları kanallarıyla diğer müzik platformlarından sıyrılıyor. Radyo Home’da ayrıca Türk Sanat Müziği’nin unutulmaz eserleri Maziden Bir Demet, klasik müziğinin en seçkin örnekleri Home Klasik ile dinleyicisiyle buluşuyor.

Her tarzdaki hit şarkıların yer aldığı radyolardan oluşan bir internet radyo portalı olan radyohome.com, internetin yanı sıra , App Store ve Google Play Store’da yerini aldı.

Herkesin mutlaka tarzına uygun bir radyo bulabileceği radyohome.com’da ayrıca, müzik dünyasındaki en yeni haberler, ülke ve dünya gündemindeki son gelişmeler ve birbirinden ilginç videolar yer alıyor.

RadyoHome.com…

“Tarzını Seç, Dinle”

Iphone ve Ipad Uygulamaları için; https://itunes.apple.com/tr/app/radyo-home/id1138149367?l=tr

Android Uygulaması İçin; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.radyohome.android&hl=tr

YENİ BÖLÜMLER izle7.com
İkimizin Yerine 167. Bölüm İzle 21 Şubat 2019
Ekranların ilgiyle izlenen Hint dizisi İkimizin Yerine 21 Şubat Perşembe günü yayınlanan son bölümü 167. bölümüyle izle7.com'da. İkimizin Yerine dizisinde bugün Anandi’nin kendisinden gizli sınava girmesine sinirlenen Dadisa, ev halkı ile iletişimini keser. Jagdish de babaannesi ile bir olur ve Anandi’nin okula devam etmesine izin vermez.Anandi’nin sınavda derece alması evde sorun yaratır. Dadisa ve Jagdish, Anandi’yi kendilerinden gizli iş çevirmekle suçlar. Jagdish, karısının okula gitmesini istemediğini açıklar. Anandi ise ailesinden gizlediği gerçekleri ilk kez anlatır. Jagdish’in arkadaşlarından utanmasını ve kendisini eşi olarak tanıştırmadığını söyler. Anandi, Jagdish’in doğum günü için okula gittiğinde yaşadığı aşağılanmayı unutmadığını söyler. Jagdish ise suçunu kabul etmez ve Anandi’ye kötü davranmaya devam eder. Anandi, Jagdish’e başlattığı savaşı kazanabilecek mi? Çocuk yaşta evlenen genç bir kızın yaşadığı dram dolu hayatı konu alan ‘İkimizin Yerine’ her gün 16.10’da Kanal 7 ekranlarında…Künye :Dizi adı: Balika Vadhu-İkimizin YerineOyuncular: Avinash Mukherjee, Toral Rasputra, Pratyusha Banerjee, Avika Gor, Surekha Sikri, Vibha Anand, Janvi Chheda, Shashank Vyas, Shashank Vyas, Smita Bansal, Vimarsh Roshan, Neha Marda, Saptrishi Ghosh, Mahima MakwanaYönetmen: Sidharth Sengupta, Pradeep YadavSenaristler: Purnendu Shekhar, Gajra Kottary, Rajesh Dubey, Usha Dixit, Raghuvir Shekhawat, Manisha Singh, Kovid Gupta, Raman ManaktalaTürü: Drama, Romantik
İkimizin Yerine 167. Bölüm İzle 21 Şubat 2019
Elif Dizisi 869. Bölüm Fragmanı
Elif dizisi 869. bölümde Macide aylardır güvendiği tek kişi olan Melek’in bunca şeyi yapmayacağını düşünür ve içindeki şüpheyi gidermek için hapishaneye gider. Melek Macide’yle konuştuğunda Macide ikna olabilecek mi?Macide ve Hümeyra Kıymet’in odasına girdiklerinde gizemli kişiyle karşılaşacaklarını düşünür fakat Mahir onlara görünmeden kaçmayı başarır.  Kıymet’e bu kişiyi sorduklarında ise cevap alamazlar. Öte yandan Melek kızı Elif’ten uzakta, çaresiz ve perişan haldeyken, Fosforlu ona yoldaş olur. Macide, Melek’in bunca şeyi yapmış olabileceğine hala inanamaz. Bunun üzerine, Kıymet’in planıyla konağa gelen avukat ve noterin o günkü konuşmalarını hatırlamaya çalışır. Gülsüm’den bilgi almak ister ama onun söyledikleri yeterli olmaz. Bunun üzerine nezarethaneye Melek’i ziyarete gider. Melek Macide’nin kafasındaki sorulara yanıt verebilecek mi?Özlem, evlat sevgisi ve aşkın geçtiği zorlu yollar her gün 20:50’de Elif ile Kanal 7’de…   Yönetmenler: Ece Tahtalıoğlu Pertez, Yasemin ErkulYardımcı Yönetmen: Emre BahadırUygulayıcı Yapımcı: Nuri ÖzGörüntü Yönetmeni: Mustafa Karakuş, Faruk HarmanyaOyuncular: İsabella Damla Güvenilir, Selin Sezgin, Nevzat Can, Berna Keskin, Nur Gürkan, Seyda Bayram, Özlem Savaş, Fatih Ayhan, Hasan Denizyaran, Cem Kılıç, Ece Baliç, Selim Aygün, Parla Şenol, Yıldız Asyalı, Uğur Özbağı, Canberk Kuzu, Melis Koç, Burcu Karakaya, Ömer Faruk Çalışkan, Yargı Eylem Ferzan, Betül Dikyol, Berkan O.
Elif Dizisi 869. Bölüm Fragmanı