Kanal 7 Medya Gurubu’nun yeni radyosu ‘Radyo Vokal’ bugün yapılan açılış töreni sonrası yayına başladı. Türkçe pop müzik yayın formatıyla Türksat 2A uydusundan yayın yapan ‘Radyo Vokal’, 1 Nisan itibariyle dinleyicisine ‘merhaba’ dedi.
Kanal 7 Medya Grubu’na bağlı Radyo 7’ye kardeş radyo geldi. 1 Nisan’da yayına başlayan Radyo Vokal, şimdilik uydudan ve internet üzerinden müzik severlere ulaşacak. ‘‘Türkiye’nin en iyi vokali’’ sloganıyla radyo dünyasına giren Radyo Vokal, birbirinden keyifli programlar, Türkçe pop müzik ve klasikleşmiş şarkılarla yayında olacak. 
Kanal 7 Medya Gurubu’nun Radyo 7’den sonra ikinci radyosu ‘Radyo Vokal’ Türksat 2A uydusunda 11.830 frekansında ve www.vokalradyo.com adresinde dinleyicilerini bekliyor. 
Radyo Vokal’in açılışı Kanal 7 Medya Grubu binasında kurum personelinin katılımıyla gerçekleşti. Açılışta Radyo 7 Genel Yayın Yönetmeni Ferman Karaçam, Kanal 7 Genel Yayın Yönetmeni Zahid Akman, Haber7.Com Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Erdoğan ve Kanal 7 Medya Grubu çalışanları katıldı. Radyo 7 Genel Yayın Yönetmeni Karaçam, bir süreden beri arşiv çalışmaları devam eden Radyo Vokal’in 1 Nisan 2014 tarihi itibariyle hukuki ve fiili olarak yayın hayatına başladığını belirterek, Radyo 7’nin deneyimi ve birikimiyle, kardeş radyosu Radyo Vokal’in kısa zamanda sesini duyuracağını vurguladı. Karaçam, ‘‘Radyo Vokal yeni, enerjik ve genç sesini deneyimli ve ustalaşmış olan teknik ve programcı desteği ile daha da ideal bir alana taşıyacaktır’’ dedi.
Açılış katılan Kanal 7 Genel Yayın Yönetmeni Akman ise, ‘‘yayın gurubumuz gazete dışında bütün iletişim unsurlarına sahip. Bu aileyi yeni radyoyla büyütüyoruz. Bu radyo gençlere yönelik uydudan yayın yapacak. Talep üzerine çıktı bu aslında. En kısa zamanda umuyorum karasal yayına geçilir ve her yerden dinlenebilen bir radyoya dönüşür’’ ifadelerini kullandı.
RADYO VOKAL
UYDU FREKANS BİLGİLERİ
Türksat 2A uydusu ( 42 Derece Doðu )
Frekans: 11.830 
Polarizasyon: Vertical (Dikey)
Sembol: 7200 
FEC: 5/6
YENİ BÖLÜMLER izle7.com
Sev Yeter 180. Bölüm İzle 22 Şubat 2019
Sevilen dizi Sev Yeter 22 Şubat Cuma günü yayınlanan son bölümü 180. bölümüyle izle7.com'da. Sev Yeter’de bu akşam Raman Niddhi’yi eve getirir ve ailesine onunla evleneceğini söyler. Buna şiddetle karşı çıkan Ruhi evi terk edip Madhavi’nin evine gider. Raman her şeye rağmen Niddhi’yle evlenecek mi?Raman Niddhi’yi şirketine ortak eder. Dahası Niddhi’yle evlenmek istediğini söyler. Buna şiddetle karşı çıkan Bhala ailesi İshita’nın yasını tutmaya devam eder. Ruhi ise Niddhi’nin eve gelmesiyle babasıyla arasına mesafe koyar ve onun velayetinden çıkmak ister. Raman kendisine karşı çıkan herkesle tartışır. Sarika ise Niddhi’yi kendi tarafına çekmek için ailesi hakkında kötü şeyler anlatır. Fakat Niddhi ona istediği gibi davranmaz. Shagun Raman’la konuşup kendine gelmesini söyler fakat Raman onu da tersler. Ruhi babasının bu hallerine dayanamayıp evi terk eder. Raman kızını kaybetmek uğruna Niddhi’yle evlenecek mi?Sürükleyici hikayesi, etkileyici sahneleri ve tutku dolu aşkıyla ekranlarda fırtınalar koparan Sev Yeter hafta içi her gün 22:00’de Kanal 7’de…Künye:Orijinal Adı: Ye Hai MuhabbetinYapım: Ekta KapoorYönetmen: Neeraj Baliyan ImranOyuncular: Divyanka Tripathi, Karan Patel, Abhishek Verma, Ruhanika Dhawan, Aditi Bhatia, Ribbhu Mehra, Abhishek Verma, Kaushal Kapoor, Shahnaz Rizwan, Sangram Singh, Avantika Hundal, Shireen Mirza Senarist: Ritu BhatiaTürü: Romantik, dram
Sev Yeter 180. Bölüm İzle 22 Şubat 2019
İkimizin Yerine 168. Bölüm İzle 22 Şubat 2019
Kanal 7'nin ilgiyle izlenen günlük Hint dizisi İkimizin Yerine 22 Şubat Cuma günü yayınlanan son bölümü 168. bölümüyle izle7.com'da. İkimizin Yerine dizisinde bugün herkes Jagdish’in hatalı olduğunu kabul ederken Dadisa, torununa destek olmayı sürdürür. Jagdish, kimse ile vedalaşmadan Mumbai’ye döner. Anandi dört yıl boyunca Jagdish’in okulunun bitmesini bekler.Ailesinin kendisine sırt çevirmesine sinirlenen Jagdish, sadece babaannesinin desteğini alır. Jagdish, ailesine ve Anandi’ye haber vermeden okula döner. Anandi karısı olarak Jagdish, hakkında hiçbir şeye dâhil olamamaktan yakınır. Ancak çok büyük bir vefa duygusu ile bağlı olduğu Jagdish’in, okulu bitirip eve dönmesini bekler. Anandi, Jagdish’in okulunu başarı ile bitirmesi için adaklar adar. Aradan geçen dört yılın ardından Jagdish tıp fakültesinden mezun olur. Jagdish için dört yıldır yan yana olduğu sevgilisi Gauri’den ayrılmak zordur. Jagdish, Gauri’ye verdiği evlilik sözünü nasıl tutacak? Jagdish, Anandi ve ailesine Gauri’yi anlatabilecek mi?Çocuk yaşta evlenen genç bir kızın yaşadığı dram dolu hayatı konu alan ‘İkimizin Yerine’ her gün 16.10’da Kanal 7 ekranlarında…Künye :Dizi adı: Balika Vadhu-İkimizin YerineOyuncular: Avinash Mukherjee, Toral Rasputra, Pratyusha Banerjee, Avika Gor, Surekha Sikri, Vibha Anand, Janvi Chheda, Shashank Vyas, Shashank Vyas, Smita Bansal, Vimarsh Roshan, Neha Marda, Saptrishi Ghosh, Mahima MakwanaYönetmen: Sidharth Sengupta, Pradeep YadavSenaristler: Purnendu Shekhar, Gajra Kottary, Rajesh Dubey, Usha Dixit, Raghuvir Shekhawat, Manisha Singh, Kovid Gupta, Raman ManaktalaTürü: Drama, Romantik
İkimizin Yerine 168. Bölüm İzle 22 Şubat 2019